היפ היפ הריי חזר לי הנט!

Rוית

New member
היפ היפ הריי חזר לי הנט!../images/Emo26.gif

אזזזז עברתי על העמוד וחצי פורום שפיספסתי ויש לי כמה (הרבה) תגובות על דברים שהיו ולאנשים מסויימים:
ל- Killo0o0oBernard, מצורף פה הקובץ של גיטר פרו של JY באנפלגד. תשמרי את הקובץ ותשני את הסיומת מTXT לGP3. תהני
אומנם באיחור אבל חג שבועות שמח לכולם
אומנם אני לא צימחונית, אבל אני מעריכה עד אין קץ את מי שכן..
ל- OrdinaryDay, מאוד אהבתי את הביקורת שלך, האם אפשר להפוך אותה למאמר? ובכלל, מי שרוצה להכין ביקרות רצינית על אחד הדיסקים מוזמן ואפשרי בהחלט שזה יגיע למאמרי הפורום!!
בקשר לנושא הסינגלים - EVERYTHING הוא אולי לא הבחירה הכי נכונה של אלאניס לסינגל אבל הוא הצפויה ביותר.. לא יודעת אם אולי כי זה סינגל ראשון מאלבום חדש אבל הוא מזכיר לי את HC קצת.. לא יודעת למה.. תחשבו על זה שסינגל ראשון שיוצא מדיסק זה ההכרה שלכם עם האמן, וציבור שלא מכיר את אלאניס יתחבר טיפה יותר לשיר כזה מאשר ל8ES שהוא יותר רוקיסטי (למרות שאני אישית מתה על השיר הזה וגם מעדיפה אותו כסינגל הבא).. בכל מקרה, זו אלאניס, וידוע שהיא לא ממש שמה על מה שהולך בחוץ ועושה מה שהיא רואה נכון, התרגלנו
בקשר למחירים של הדיסק - מי שמחכה שהמחיר ירד בשביל לקנות-יש לו הרבה לחכות.. לדעתי,עד שירד המחיר, יקח את החודש פלוס שלו... ומי שאמר שראה את URS ב30 שקל - אז דבר ראשון, פעם אחרונה שאני שמתי לב כבר החזירו את זה ל80-90 שקל, דבר שני עשו את זה בתקופה האחרונה=שנה וחצי-שנתיים אחרי שהדיסק יצא.. אז אם גם אתם מחכים לSCC ב30 שקל, תמשיכו לחכות
.. ומי שאומר שהוא מוריד ואח"כ יקנה בטוח - אני לא אומרת שזה לא יקרה, כולנו מעריצים וכולנו נקנה את הדיסק בסופו של דבר (אני מקווה), אבל לדעתי זה לא משתווה לשמוע את הדיסק אחרי שכבר שמעתם את השירים ללשמוע את הדיסק אחרי שלא שמעתם כלום.. אני אישית, שמחה מאוד שקניתי את הדיסק מבלי להוריד כלום.. ואפילו עד עכשיו אין לי הרבה חומרים מהופעה חיה וכו' מתוך SCC על המחשב....
רעות - ברוכה השבה
ובנימה זו, אני רוצה לאחל לך המון המון המון מזל טוב ותסיימי כבר עם הלחץ של הלימודים ותחזרי לפורום
בקשר לכתבות שהביא אביב - הכתבה של איצ`ה רזיאל מנענע פשוט מזעזעת.. סלח לי אהוב נפשי יוסי, אני איתך, לא צריך לקחת קשה ביקורות, אבל הבן אדם קצת הגזים.. הוא לא אוהב את הדיסק - סבבה, שיביע את דעתו, אבל יש דרכים להביע דעה, וללכלך בכזו צורה על אלאניס וגם על כל מי שקונה את הדיסק שלה ("לא ברור לי איזה אנשים קונים את החומר שיש לאלאניס להציע...המוסיקה הזאת היא משהו שלא אמור להתקיים בשום ספירה...המחשבה על כך שגדודים של ילדים אמריקאים גדלים על החרא הלא-מודע לעצמו הזה מעבירה בי רעד שמפסיק רק כשאני מקשיב לחדש של גבסו.") זה קצת מוגזם ולחלוטין לא מקצועי בעיניי.. בקשר לכתבה השניה של YNET, אני די מסכימה שאולי שינוי כיוון של חברת הפקה יכול להביא שינוי לטובה (או לרעה, אי אפשר באמת לדעת)..
ולסיום, בקשר לדיסק האקוסטי - אפילו שאין בו שירים מSFIJ ורק נציגות בודדה מJLP, אני עדין מחכה לו.. כל שיר אקוסטי, במיוחד של אלאניס, זה משהו מיוחד.. אלאניס נוטה לשיר את השירים בשורה שממש משנה אותם, ולרוב, לדעתי, זה לטובה.. את מרבית השירים ברשימה שם, אני לא יכולה לחכות עד שאשמע בגירסתם האקוסטית (STILL!!!).. וכעקרון הבחירת שירים די הגיונית כי אלאניס רוצה קצת הכרה לשירים האחרונים שלה.. וחוץ מזה, זה נאמר פה כבר - הלחן של חלק השירים בSCC, אומנם יפה (ברובו), אבל לפעמים מתעלה על המילים וקשה להבין אותם (במיוחד שיש בכמה שירים המון אפקטים של פזמון שעולה על סוף הבית ואז בכלל לא מבינים, כמו לדוגמא ב8ES) אז גירסה אקוסטית של השירים תהייה מצויינת לדעתי.. רק נקווה שהיא תוציא את הדיסק בכל העולם ולא רק במקומות מיוחדים *שיעול*יפין-ספייס קייקס*שיעול*
ולכל מי שאמר שהוא שמע כבר שירים - הכיצד?! זה כבר הגיע לרשת???
אה ובקשר לבי-סיידים של SCC - מישהו שמע אותם בכלל? או שהם בגדר שמות-מאוד-מעניינים-לשירים-שעוד-לא-נשמעו? זהו, סורי על האורך, פשוט העדפתי לרשום הודעה אחת עם הכל. ככה סתם, כי התגעגעתי לרשום בפורום (אז מה אם רשמתי פה אתמול, זה היה מהצבא, זה לא נחשב, עכשיו אני בבית!!!) אוהבת את כולכם, שיהיה לכם סופ"ש רגוע וכייפי!!!

AlanisJunkie

New member
../images/Emo6.gif כל הכבודעל האורך! ברוכה השבה

לפורום! חסרונך כאן היה בולט במיוחד! (ומי אם לא המנהל השותף חש אותו יותר מכולם?
) טוב, מת עלייך! נהניתי לקרוא את ההודעה הארוכה שלך ושמח שחזרת אלינו.

../images/Emo24.gif

כמה שנהנתי לקרוא את ההודעה שלך..אין לך מושג!! ((:) ברוכה השבה, חסרת! :) כרגע גם אני נכנסתי לכתבה בנענע של איצ`ה רזיאל . הייתי חייבת להגיב, הצורה שבה כתב את הכתבה זיעזעה אותי. ואני לא לוקחת ביקורת בונה כמשהו אישי, אחרי הכל לכל אחד הזכות להביע את דעתו אבל הצורה שבה כתב את הדברים פשוט מגעילה. אז הגבתי...

!!

איך שכחתי! בכתבה ב y- net היה כתוב שSCC נעשה בהשראת Sinead O'Connor (לדבריי אלאניס).. זה מפתיע! שמעתם על זה משהו? אלאניס אמרה על זה משהו? אי פשוט ממש אוהבת את Sinead (יש לי בעיה עם כתיבת השם שלה בעברית /: )

אמממ לא שמעתי שהיא אמרה את זה

אבל זה יידוע שאלאניס מחשיבה את שנייד לאחת היוצרות שהכי משפיעות עליה!

ואללה?

שנייד(אני שונאת לכתוב את השם שלה בעברית) מדהימה לדעתי! אני בדיוק מתכוונת לקנות דיסק שלה (:)

j u n k

New member
היי מנהלללללללללללללללללת

שלא תעשי זאת שוב!! לאן נעלמת לי?! מי יבין את הבדיחות קרש שלי אם לא את?! ושלא תעשי את זה שוב! (YOUNG LADY
) שינייד אקונוק היא דמות מדהימה ומאוד אמיצה לטעמי. ואחחחחחחחחחחחחחח התמונה!! בובי תביא עוד קצת תמונות מ JLP, אני פשוט נמסה
... ובעיקר מתגעגעת

j u n k

New member
*וגם שינייד אוקונור מדהימה. פחח

קדימה יוסי תצחק על הטעויות כתיב שלי

bmk

New member
כן, גם לי יש כמה

נראה לי שזה יקח שנים עד שיהיו לי את כל החלקים (8 שעות שידור, 40 חלקים וסה"כ 3.49GB)

Rוית

New member
רק ליוסי מותר?../images/Emo8.gif

תודות על הוואלקאמים שלכם
כיף לחזור!!

Not The Doctor

New member
URS אכן היה במבצע מופרז...

הוא עלה 29.90 בטאוור רקורדס באותה תקופה, חברה שלי קנתה אותו במבצע ההוא... xox NTD.

למעלה