היסטרו לפני IVF?

מצב
הנושא נעול.

סיון01

New member
היסטרו לפני IVF?

היסטרו לפני IVF?
האם נהוג ו/או כדאי לעשות היסטרו לפני IVF? אנחנו עובדים על הילד השלישי (ותודה למכבי שהביאונו עד הלום) כך שאני מוגבלת ל- 7 טיפולים. למרות שהרופאים חושבים שעיקר הבעיה שלי זו הזיקנה (38, הורמונים וביוץ תקינים, אבל מי שואל אותי), מה שכמובן לא מסביר למה גם עם הגדולות בלעתי כמויות של איקקלומין... אז מה אתן חושבות, כדאי להתעקש קודם על היסטרו' או אולי אפילו לפרסקופיה? צילום הרחם היה תקין, דרך אגב.

אםל2

New member
הי סיון

היסטרו לפני IVF?
האם נהוג ו/או כדאי לעשות היסטרו לפני IVF? אנחנו עובדים על הילד השלישי (ותודה למכבי שהביאונו עד הלום) כך שאני מוגבלת ל- 7 טיפולים. למרות שהרופאים חושבים שעיקר הבעיה שלי זו הזיקנה (38, הורמונים וביוץ תקינים, אבל מי שואל אותי), מה שכמובן לא מסביר למה גם עם הגדולות בלעתי כמויות של איקקלומין... אז מה אתן חושבות, כדאי להתעקש קודם על היסטרו' או אולי אפילו לפרסקופיה? צילום הרחם היה תקין, דרך אגב.
הי סיון
אנחנו חולקות נתונים דומים - גם אני בת 38, "עובדת" על הילד השלישי (IVF- רשמית בגלל החמרה בבעית הזרע, אבל גם בגלל הגיל...), וגם אני בלעתי כמויות מסחריות של איקקלומין לפני שהריתי את שני ילדי. מאחורי 3 טיפולי IVF כושלים וסכין 7 הטיפולים המגיעים לי ממכבי מגן מרחפת מעל ראשי. בדרך כלל מבצעים היסטרו אם יש חשש לבעיה מסויימת ברחם (כגון הדבקויות ופוליפים), או אחרי מספר כשלונות. אני עברתי היסטרו לפני כחודשיים בעקבות הכשלונות וגם בגלל תלונות חוזרות שלי על דימום וסתי מאוד מועט. הייתי דנה באפשרות לבצע היסטרו' עם הרופא שלך. לדעתי, לא כדאי להתעקש בשלב זה אם הוא לא מצדד בביצוע הבדיקה עכשיו. מאחלת לך הצלחה ענקית

עמית@

New member
אם צילום הרחם היה תקין ואין בעיית

היסטרו לפני IVF?
אם צילום הרחם היה תקין ואין בעיית
רירית מיוחדת, אז אני לא בטוחה שזו חובה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה