הימים שעברו.....

הימים שעברו.....

WTF? כן כן...זה מה שחשבתי לעצמי שראיתישכתוב על עטיפה של דיסק שטאוור הוציאו עם כל מיני שירים חדשים...או משו כזה... בקיצור...הימים שעברו? חחח...כ"כ צחקתי...

חח לגמרי!

מתוך הישראלי החדש- אוסף שירים שיצאו מהתנור: שיר 14- הימים שעברו. חחחח

בנה

New member
../images/Emo32.gifחחחחחח../images/Emo32.gif

הנה אחד השירים שאורית ותום נהגו לשיר ביחד בשירותם הצבאי!!! (המורה שלי לגיטרה (לשעבר) סיפר לי שהוא ראה אותם עם השיר הזה בטלוויזיה!!!!
) קום והתהלך בארץ ביצוע: להקת פיקוד הצפון מילים: יורם טהרלב לחן: יאיר קלינגר קום והתהלך בארץ בתרמיל ובמקל. וודאי תפגוש בדרך שוב את ארץ ישראל. יחבקו אותך דרכיה של הארץ הטובה, היא תקרא אותך אליה כמו אל ערש אהבה. זאת אכן אותה הארץ, זו אותה האדמה ואותה פיסת הסלע הנצרבת בחמה. ומתחת לאספלט לבנייני הראווה, מסתתרת המולדת ביישנית וענווה. קום והתהלך בארץ... וכרמי עצי הזית ומסתור המעיין עוד שומרים על חלומה וחלומנו הישן. וגגות אודמים על הר וילדים על השבילים, במקום שבו הלכנו עם חגור ותרמילים. קום והתהלך בארץ...
כזה שיר של קיבוצניקים!!!!

1Just Me1

New member
ככה גם קוראים לשיר הזה בקאזה

כמו שלגניבה קוראים- "כבר כמה ימים" ולמלחמה שקטה- "כבר לא ילדה"

darkman 36

New member
צחקו צחקו

אבל אני הייתי בשוק כשגיליתי שלשיר "גנבה" לא קוראים "כבר כמה ימים".
בואו נמציא כמה שיותר החלפות מטומטמות לשמות של שירים של היהודים! אני מתחיל- כמו שיקראו לפעמון מלחמה "כמו ששכחת אותי עכשיו תכפיל במיליון".

michalas

New member
ו"מעשה בזונה" ל"אינטרמת"?

אני מכירה מלא אנשים שלא היה להם מושג שקוראים לשיר הזה אינטרמת...

זה הכי מרגיז אותי !!!!!

אני נטרף כשאורמים את זה! והכי הרגיז אותי ההוא ששר את זה בכוכב מת (נולד) והוא קרה לזה "נץ" ומיטלמן לא תיקן אותו! פאק אחי! זה השיר שלך !!!

yellow cheese

New member
בדיוק היה לי ויכוח עם הבנזוג של

חברה שלי
אני שונאת שמתווכחים איתי כשאני צודקת.

מכירה את זה...

ביום ראשון איזה אחת התחילה להתווכח איתי אם אני צודקת או לא בקשר לסדר הבתים בפעמון מלחמה...ואני מתחילה לשיר לה ת'שיר והיא צורחת עלי שזה לא נכון...חחחח וגם איזה אחת התווכחה איתי אם כל הסיפור זה שיר 12 או לא...

למעלה