הימוRAWון וסמאקמורון

liranoymark

New member
ההימורים שלי

ראו: 1) ויסרה- כן. 2) טריפל אייץ'- כן. 3) קרליטו- לא. 4) סגמנט. סמאק: 1) סיימון דין- לא. 2) פרומו- כן. 3) וויליאם ריגל- כן. 4) קרבות חוזרים- 1. בונוס: מיין איבנט- 13 דקות.

Long Distance

New member
סין סיטי

RAW: 1. האם ויסרה יופיע? כן. 2. האם טריפל H ינאם? לא. 3. האם לקרליטו יהיה קרב? כן. 4. מה הדבר הראשון שנראה? סגמנט. SMACKDOWN: 1. האם סיימון דין יופיע? כן. 2. האם נראה פרומו? לא. 3. האם וויליאם ריגל יופיע? כן. 4. כמה קרבות חוזרים יהיו מנו מרסי? 1. 5. כמה זמן ייקח המיין איבנט של סמאק לא כולל זמן פרסומות? 17:57.

1000omri1000

New member
מהמר

ראו- 1.האם ויסרה יופיע? לא 2.האם טריפל אייץ' ינאם?(כלומר ייתן פרומו?) כן 3.האם לקרליטו יהיה קרב? כן 4.מה הדבר הראשון שנראה? א.פרומו ב.קרב ג.סגמנט ד.אחר פרומו סמאקדאון- 1.האם סיימון דין יופיע? כן 2.האם נראה פרומו? כן 3.האם וויליאם ריגל יופיע? כן 4.כמה קרבות חוזרים יהיו מנו מרסי? 1 שאלת בונוס בונוס שווה 5 נקודות: כמה זמן ייקח המיין איבנט של סמאק לא כולל זמן פרסומות? 8

EA 4real

New member
משהו שאני לא מסכים עליו ../images/Emo58.gif

לפי דעתי זה היה ברור שטריפס יקבל פופים. אבל ברגע שהוא תקף את פלייר הוא הראה שהוא אותו טריפס כלומר הוא חזר כהיל. אם הוא היה יוצא כפייס מהתוכנית הזאת ולא תוקף את פלייר אז זה היה נכון לגבי התשובה שלך.

The RKO Master

New member
אני נותן הסבר וסוגר עניין (ספויילר)

לא קבעתי שטריפס פייס לפי הפופים אלא לפי זה שהוא הצטוות עם פייס והתאבק נגד הילים! הוא חזר כפייס ועשה טרן ולכן זאת התשובה. אני לא רוצה לדבר על זה יותר וההחלטה סופית!

walking

New member
בעע איתך. :(

זה היה ברור שהוא יחזור כפייס וידפוק את פלייר אבל זאת לא היתה השאלה ששאלת.

The RKO Master

New member
בטח שזאת הייתה השאלה ששאלתי

איך אתה יכול להגיד לי מה שאלתי? די להתחכם איתי! טריפס חזר כפייס! תסתכל אפילו בדעות על סמאק, אחד המנהלים גם כתב שהוא חזר כפייס (למרות שלא התחשבתי בזה כשכתבתי את התשובות). הוא חזר כפייס ועשה היל טרן! די הדיון נסגר!

walking

New member
קח רגיעון.

ברצינות אבל התכוונתי שלא שאלת אם הוא יבגוד בפלייר או לא אבל זה היה לפי דעתי ברור שהוא יחזור עם תשואות של פייס ויצא מהתוכנית כהיל. פשוט לא הבנתי נכון את השאלה וזהו, שום נזק לא נגרם. (חוץ מהדכדוך המתמיד שלי בטבלה)

1000omri1000

New member
מהמר

ראו- 1.האם ויסרה יופיע? לא 2.האם טריפל אייץ' ינאם?(כלומר ייתן פרומו?) כן 3.האם לקרליטו יהיה קרב? כן 4.מה הדבר הראשון שנראה? א.פרומו ב.קרב ג.סגמנט ד.אחר פרומו סמאקדאון- 1.האם סיימון דין יופיע? כן 2.האם נראה פרומו? כן 3.האם וויליאם ריגל יופיע? כן 4.כמה קרבות חוזרים יהיו מנו מרסי? 1 שאלת בונוס בונוס שווה 5 נקודות: כמה זמן ייקח המיין איבנט של סמאק לא כולל זמן פרסומות? 8

1000omri1000

New member
סעמק

כל פעם שהשירשור הזה מקופל זה משתרשר לי לא נכון! אין לי מושג איך...

למעלה