הימור הצבעת שבועי

הימור הצבעת שבועי

לאחד ירשום את מ יעמידו דיירי הבית להדחה לאון ידיח את יוסי ואיתי שפרה תדיח את יוסי ועינב צבר ידיח את יוסי ואיתי עינב תדיח את שפרה וצבר יוסי ידיח את שפרה וצבר רנין תדיח את אתי וונסה ונסה תדיח את רנין וצבר איתי ידיח את ושפרה וצבר סיכום: צבר: 4 שפרה :3 יוסי :3 איתי: 3 זה רק הימור שכל אחד ירשום את ההימור שלו ונראה למי יש אחוזי פגיעה טובים יותר

אכדית

New member
הימור שלי

לאון ידיח את יוסי ואיתי שפרה תדיח את יוסי ועינב צבר ידיח את יוסי ועינב עינב תדיח את שפרה וצבר יוסי ידיח את שפרה וצבר רנין תדיח את איתי ויוסי ונסה תדיח את רנין ושפרה איתי ידיח את שפרה וצבר סה"כ יוסי - 4 שפרה - 4 צבר - 3 (הלוואי!) איתי ועינב בסימן שאלה עם 2 קולות כי מספיק שינוי הכי קל והם עולים. לדעתי בכל מקרה רנין ונסה וליאון לא בכיוון המנגל השבוע.

droriko

New member
עונה

ליאון-יוסי,איתי שפרה-עינב,יוסי צבר-איתי,יוסי עינב-שפרה,צבר יוסי-שפרה,צבר רנין-יוסי,ונסה ונסה-צבר,רנין איתי-שפרה,צבר שפרה-3 צבר-4 יוסי-4

א ו ח נ ה

New member
נשמע הגיוני פרט לצבר ורנין

אני חושב ששניהם ירצו להדיח את עינב ויוסי

אסתי31

New member
חשיבה אסטרטגית

אם הקבוצה של לאון, רנין , שפרה וצבר חושבים אסטרטגית הם לא יצביעו לצמד יוסי ועינב כי הם יודעים שאחד מהם יצטרף אליהם ( במידה ויש יותר משני מועמדים להדחה ) ולכן סביר להניח שהשיחות שלהם נגד איתי נועדו כדי להבהיר לכל אחד מהם להכניס את שמו בנוסף ליוסי או עינב .... סביר להניח שההצבעה תתפלג כך: ליאון: איתי ויוסי רנין: איתי ויוסי צבר: איתי ויוסי שפרה: איתי ויוסי ( ההצבעה של שפרה נגד איתי עדיין בסימן שאלה , תלוי כמה צבר ישפיע עליה ) בקבוצה השניה לדעתי ונסה לא תעמיד את צבר ונסה: רנין ושפרה איתי ( מתואם עם יוסי ): שפרה וצבר יוסי: שפרה וצבר עינב: שפרה וצבר 4 איתי 4 יוסי 4 שפרה ומי שיודח יהיה איתי ( תלוי כמובן מה ההפקה תבחר להראות ביום ראשון בתוכנית ) ליאון האסטרטג בוחר כרגע לא להתעלם מעינב כדי לשמור על קול אחד מקבוצה ה"שנייה"

אורישקי

New member
ההימור

איתי -שפרה ורנין ונסה-יוסי ורנין יוסי-שפרה וצבר לאון-יוסי ואיתי עינב-שפרה וצבר צבר-איתי ויוסי רנין-ונסה ואיתי שפרה-יוסי ועינב סיכום: איתי-3 ונסה-1 יוסי-4 עינב-1 צבר-2 רנין-2 שפרה-3 יוסי איתי ושפרה יעמדו להדחה,איתי יודח,אלא אם יהיה שבוע ללא הדחות

KroKodil1

New member
נראה לי שאתה בכיוון הנכון אבל...

יש מצב שלאון דווקא יבחר יוסי ושפרה משום מה ואז מי שיועמד להדחה הם: יוסי, שפרה, איתי, צבר ורנין. ומה שיקרה לדעתי זה שאו רנין או איתי יודחו
בתנאי כמובן שתהיה הדחה...

omer719

New member
../images/Emo45.gif אני מסכים עם ההימור שלך.

יש לי הרגשה שככה זה יהיה או פחות או יותר, בכול מקרה שפרה-צבר-יוסי יהיו מעורבים בהדחה הבאה, אבל בעצם יש את הדיירים החדשים לא? אז או שלא תיהיה הדחה או שהכול כבר יכול להשתנות..

MissPop

New member
הדיירים החדשים מגיעים אחרי ההצבעות

הם יכנסו להצבעות רק ביום שבת הבא

MissPop

New member
הימור שלי

לאון - איתי ויוסי (למרות שיש לי תחושה שהוא יבחר בסוף בעינב) ואנסה - רנין ויוסי רנין - ונסה ויוסי שפרה - עינב ויוסי צבר - איתי וונסה או עינב ויוסי לא החלטתי עדיי או איתי ויוסי עינב - צבר ושפרה יוסי - צבר ושפרה (או שיוסי קלט את לאון ויצביע נגדו במקום בצבר) איתי - צבר ושפרה מועמדים: צבר, שפרה ויוסי. מקווה שיוסי יעוף .... (עדיין אופטימית שהקהל יצא מעוורונו).

קופנגן

New member
שלי

אישית אני חושב שלא תהי הדחה השבוע. מקסימום יקראו להם להצביע רק כדי שלא יחשדו שאין הצבעה. פשוט יש להם אינטרס שכל הפוקוס יהיה על השתלבות החדשים ולא על מי יודח השבוע, מה גם שזה יקשה על החדשים להשתלב לאון ידיח את יוסי ואיתי שפרה תדיח את יוסי ועינב צבר ידיח את יוסי ואיתי עינב תדיח את שפרה וצבר יוסי ידיח את שפרה וצבר רנין תדיח את יוסי ואיתי ונסה תדיח את רנין ושפרה איתי ידיח את ושפרה וצבר יוסי: 4 שפרה: 4 איתי: 3 צבר: 3 איתי יודח, ושפרה וצבר ימשיכו להיות בטוחים שהקהל מטורף עליהם

shiri1707

New member
לדעתי שבוע הבא לא תהיה הדחה

כי ירצו לתת זמן לדיירים החדשים להתאקלם בבית

shy6

New member
את בוריס העיפו אחרי יומים!

עזבו שהייתה טעות בספירה.

gavriel15

New member
הימור לא הגיוני אך מנומק

ליאון- יוסי איתי שפרה- יוסי עינב( שפרה דבקה במטרה) צבר- ונסה איתי רנין- ונסה איתי איתי- שפרה צבר ונסה - רנין צבר עינב - שפרה צבר יוסי- שפרה צבר עולים שפרה צבר איתי הלוואי ושפרה או צבר יצאו מהמשחק

d a n 6

New member
ההימור שלי

נראה לי שזה יהיה משהו די מפוזר לאון- יוסי ואיתי שפרה-יוסי ועינב צבר-ונסה ואיתי עינב-שפרה וצבר יוסי-שפרה וצבר רנין-יוסי ועינב ונסה-רנין ויוסי איתי-צבר ויוסי יוסי,צבר,איתי,עינב ושפרה אני מקווה שצבר או שפרה יעופו

בהלםם

New member
אתם קצת מתבלבלים, עומדים להיכנס דיירים חדשים

וזה משנה את כל המשחק.. ואף אחד לא אמר שתהייה הצבעה השבוע בטח יתנו לדיירים החדשים שבוע להתאקלם ורק שבוע הבא תהייה ההדחה.. ומפה אף אחד כבר לא יודע לאן זה ילך... חח אז מזה כל ההימורים ההזויים האלה

d a n 6

New member
יהיה להם שבוע להתאקלם

היום הדיירים יצביעו ומחר בערב החדשים יכנסו אז זה הגיוני.

droriko

New member
בדיוק מה שאני אומר!

אני לא מבין , ונניח וידיחו בשלישי מתמודד "ישן" שהחדשים הספיקו להכיר יומיים, איך בדיוק זה ישפיע על ההתאקלמות שלהם?

droriko

New member
מה זה קשור התאקלמת ללהדיח מתמודד

נראה שההפקה עוד פעם הולכת לשמור על התחת השמן של שיפרה :/

למעלה