הימורים

הימורים

מי לדעתכם תזכה באולימפיאדה בקרב-רב? בקרב הקבוצתי? במכשירים? מי תהיה תגלית השנה?

MayTheBee

New member
תורי!

אני מהמרת (ומאוד מקווה) שנסטיה תיקח. אני יודעת שזה יהיה לא קל ושהיא לא הפיבוריטית אבל באולימפיאדה יש הפתעות לפעמים... קבוצתי - USA מכשירים: קפיצות - אלישיה סקרמון מקבילים- נסטיה קורה - שון/ נסטיה קרקע - שון אופס, יצאתי אמריקקית לגמרי...

נעממהה

New member
אמממ...

קרב רב: לדעתי שון תיקח.. זה גם מה שאני מקווה. מקום שני הלוואי שתהיה נסטיה. אבל בטח איזה סינית תשתחל שמה איפהשהו.... על המכשירים: קפיצות: אם צ'נג פיי בכושר, אז די בטוח שהיא לוקחת ואחריה כבר יש כמה: אלישה סקרמון, ג'ייד ברבוסה ואיזה דרום קוראנית אחת.... מקבילים: אם נסטיה לא תעשה שטויות, אז היא. אחריה יש איזה שתי סיניות שהם גם כן מטורפות. גם קסניה סמיאנובה יכולה להגיע למשהו... (זאת שזכתה ב2007). קורה: יש איזה סינית ממש ממש טובה אבל אני לא זוכרת איך קוראים לה... שנה שעברה היא נפלה ועדיין היתה במקום די גבוה. אחריה יש את נסטיה ושון שבכל התחרויות האחרונות קיבלו בערך אותו דבר.. קרקע: שון ואחריה סנדרה איזבשה (באליפות אירופה היה לה תרגיל מעולה).. אה ויש גם את צ'נג פיי הלוואי ויהיו הפתעות!!!!!!

N B I

New member
מהמרת רק

על הגרמני ההוא, פאבין משהו..ברח לי השם... במתח. מקום ראשון או שני, אם לא אז... אז הוא טמבל.

N B I

New member
אכן כן

אולימפידה חמישית. הבחורה הזו לא מזדקנת. היא עוד לא זכתה עדין במדליה, נראה לי שהיא פשוט מתכננת להתחרות באולימפידה עד שהיא תזכה.

מה מחכה לנו

אז ככה: בתחרות הקבוצתית, שהיא היוקרתית ביותר, שתי היריבות הגדולות הן ארה"ב וסין. לדעתי סין יזכו, אבל אין לדעת, המאבק יהיה צמוד. אחריהן יהיו הנבחרות: רומניה, רוסיה, איטליה, בריטניה ואוסטרליה שלדעתי יהיו בגמר ויש גם את צרפת ויפן שגם להן סיכוי לא רע. בתחרות האישית, יש לנו את נסטיה ליוקין ושון ג'ונסון מארה"ב, סטלינה נסטור מרומניה שלהן סיכוי גדול מאוד למדליה. בנוסף יש לנו את ונסה פרארי מאיטליה המדהימה, בת' טוודל מאנגליה ואיך שכחתי את הסיניות והרוסיות. בטח יקחו מדליה פה ושם על מכשיר זה או אחר. אמילי מצרפת מעולה במקבילים, יש ברזילאית טובה בקרקע ואולי גם תשתחל לקרב-רב, יש אוסטרליות שאולי יככבו ואוקראיניות. אה סליחה, שכחתי גם יפניות שבטח יהיו באחד הגמרים. מגרמניה יש את אוקסנה צ'וסוביטינה על הקפיצות שיהיה מעניין לראות אותה. צפון קוריאה אף פעם לא מופיעות לתחרויות ולכן אנחנו לא מכירים אותן, אין לצפות מה הן יודעות. ביילרוס היו פעם טובות, אני מקווה בשבילן שלא יפשלו עד הסוף וייכנסו לגמרים ויתנו הופעות טובות. זהו פשוט יש מלא מלא מתעמלות טובות, יהיו קרבות קשים וצפויה לדעתי תחרות מרתקת ביותר.

למעלה