היכן הייתם ומה עשיתם בשבוע הלפני האחרון של תשע"ו?

אלעד 1975

New member
היכן הייתם ומה עשיתם בשבוע הלפני האחרון של תשע"ו?

זה המקום לספר איך "חגגתם" את פתיחת הסתיו.
היכן טיילתם?
האם באמת הגיע הסתיו?
הגיגים, רשמים, דיווחי פריחה, תמונות ושאר ירקות יתקבלו בברכה

אלעד 1975

New member
עין כרם - טיול עירוני במזג אוויר סביר

רימונים וחרובים מתוקים, זחילה בניקבה במעיין מרים, כנסיות ומנזרים (לא כולל מנזר גורני).
מוכר וחביב.

ששש

New member
עם "עמיתים לטיולים" במרחב הצפ' מז' של בית אריה

היינו כ 40 מטיילים. מס' מטיילים פרשו בשלבי ההתחלה בשל הקושי המסתמן.
ואכן היה טיול לא קל מבחינתי, גם בשל העובדה כי כבר חודשיים לא טיילתי (תרדמת קיץ
) וגם כי רוב רובה של הדרך היה על דרכים לא דרכים...טרסות מתפוררות. דרדרות עפר...הליכה בסבך... וטיפוס של ממש על מדרונות תלולים.

תקוותי למעט גשם ולתירוץ משמח לחלץ את מעיל הגשם מהתרמיל התבדו.
אך מז"א היה נעים עד מעט חם. מידי פעם כיסו עננים את השמיים ורוח נעימה נשבה. אכן עונת סתיו..

הבריכות בוואדי אל חכם היו מלאות להפליא. בתקופה המקבילה לפני שנה או שנתיים כמדומני הבריכות היו יבשות כעצם.

הלכנו כ 11 ק"מ בחמש שעות וקצת...

ששש

New member
זה בסדר גמור אך נראה לי כי הדברים עמוקים ונרחבים יותר

גם לי בחלק גדול מהקיץ לא היה מה לשתף ולתרום...
אני מדבר בכלל
על שאלות חדשות
על כמות הצפיות
על שרשורי ענק עם מלא תמונות שנעלמו
על דיונים אחרים ולא רק סיכומי סופ"ש (ואני לא מדבר אפילו על פעם בו הפורום היה תוסס ונהנה מכמות רבה של כותבים, אפילו עד לא מזמן סיכום סופ"ש היה עוגן מרכזי אך סביבו היו גם קצת דיונים אחרים. היום זה נראה כמו סיכום שבועי צמוד לסיכום שבועי הקודם לו)
&nbsp
אולי הגזמתי וקפצתי למסקנות נמהרות אך נראה בצער כי הפורום (כפלטפורמה ולא רק הפורום הזה ראה כדוגמה נוספת את האח הגדול-טיולים וידיעת הארץ..) מתרוקן מהחיות שלו, מצומצם מאוד בכמות המשתתפים הפעילים ומחזיק בקושי את הצדקת קיומו.
&nbsp
ואני אומר זאת בצער (בין השאר) כי לי אין פלטפורמות מקבילות כמו פייסבוק וכד'
&nbsp
סופו של עידן?

הפורומים אכן ירדו מנכסיהם בשנים האחרונות...
ונשארו נחלתם של מי שאלמוניותם באמת חשובה להם או מי שלא גולש בפייסבוק ודומיו.
בפייסבוק לדוגמא יש אפשרות לקבל עדכונים ותשובות און ליין מכל פינה בארץ בעשרות קבוצות עניין מעשרות אלפי אנשים ולכן נראה שהפורמט של הפורומים אינו מתאים לקצב בו חיים בשנת 2016. לצערי המצב רק ייעשה יותר גרוע. יש פה אנשים טובים עם הרבה רצון לשתף ועם הרבה ידע אבל החשיפה היא די נמוכה. העליתי בעבר מספר פעמים קישורים לפורום בפייסבוק... אך זה לא ממש עשה שינוי.
לבינתיים, שתהיה לכולנו שנה טובה!

זה יותר מכך, תפוז לא שצליחו לעשות מעבר נוח לסלולרי

הגלישה מטלפון סלולרי או מאייפד/טאבלט היא נוראית.
איטית, מלאת פרסומות ובאופן כללי מאד לא נוחה למשתמש.
&nbsp
למי שיושב ליד מחשב רוב היום זה פחות מפריע, אבל בגדול הסלולרי והטאבלט הרגו את תפוז, לא רק הפורום הזה נפגע.

eli4

New member
גם מי שיושב ליד המחשב לא מרוצה

פרסומות בפול וליום וכו'

אולי אני טכנופוב אבל לדעתי הפורום הרבה יותר נוח מפסייסבוק ולו רק בגלל הנוכות (לי) של חיפוש בארכיון

למעלה