היכונו היכונו קרנבל 2004

ofir belo

New member
היכונו היכונו קרנבל 2004

השנה אנו חוגגים את קרנבל 2004 כמיטב המסורת במועדון פורטו לוקו החדש הקרנבל יתחלק לשני תאריכים יום ה' 26/02/04 קרנבל ברזילאי נטו וביום שבת 28/02/04 קרנבל קובני עם טעימה ברזילאית. במטרה להפוך את הקרנבל למוצלח במיוחד החלטנו אורי ואני לשתף פעולה עם הפורטו לוקו ולהפוך את הקרנבל לדבר הכי קרוב לקרנבל הברזילאי. בקרנבל תהיה הופעת זמרים, רקדנים, בטוקדה ועוד.. מחיר כרטיס יעלה 70 ש"ח תהיה מכירה מוקדמת ביום חמישי ב"לילה" במחיר מיוחד של 50 ש"ח. שווה להגיע אתכם תמיד בסמבה אורי ואופיר

GATINHA

New member
התשובה היא כן! למרות שאין

לי מושג לגבי ועל מה את שואלת....

violeta18

New member
בקשר למסיבה ביום שבת כי זה מתחיל בש

בשעה שבע וחצי ואני יוכל להגיע רק ב 8 השאלה היא כמה זה זה נמשך?

violeta18

New member
וגם מה שיהיה ביום חמישי הבא אני רק

מסיימת לעבוד ב12 בלילה ואני רוצה לדעת אם זה יהיה לי שווה להגיע בשעה הזאת

GATINHA

New member
אז ככה...

לגבי שבת- אני לא חושבת שהחצי שעה הזאת באמת משנה... לגבי חמישי- לפי השנים הקודמות (וגם מתוך אמונה שהשנה יהיה הרבה יותר טוב עם איחוד הכוחות של אורי אופיר ורונן..), המסיבה תמשיך עד הרבה מעבר ל12 בלילה.

GATINHA

New member
לאור העובדות החדשות לגבי

המסיבה בשבת.. אני כנראה לא באה- אין קשר מבחינתי בין סמבה לטראנסים... צט'ערת.

ofir belo

New member
מצגת קרנבל 2004 - פורטו לוקו

לא לשכוח היום מכירת כרטיסים מוקדמת לקרנבל 2004 - הקרנבל האמיתי פורטו לוקו. מחיר הכרטיס היום 50 ש"ח במקום 70 ש"ח. כמובן היום ב"לילה" הערב הכי ברזילאי בישראל D.J פנטה במסיבת ברזילאית מטורפת להורדת מצגת קרנבל 2004 לחצו על הקישו בתחתית העמוד אתכם תמיד בסמבה אורי ואופיר

ofir belo

New member
קרנבל 2004 פורטו לוקו קובץ תקין

לא לשכוח היום מכירת כרטיסים מוקדמת לקרנבל 2004 - הקרנבל האמיתי פורטו לוקו. מחיר הכרטיס היום 50 ש"ח במקום 70 ש"ח. כמובן היום ב"לילה" הערב הכי ברזילאי בישראל D.J פנטה במסיבת ברזילאית מטורפת להורדת מצגת קרנבל 2004 לחצו על הקישו בתחתית העמוד אתכם תמיד בסמבה אורי ואופיר

GATINHA

New member
כל המצגות החדשות

שאתה שולח בתוכנת WINZIP לא ניתנות לפתיחה במחשב שלי.... אתה יכול לשלוח אותן בPOWERPOINT?

bethania

New member
בקשר למסיבה במשכית

בדקתי את האתר שמפרסם את המסיבה ושם כתוב כי הקרנבל מתחיל ב-19:30 ואילו מ-22:00 יש שם של איזה די ג'י אחר שמנגן האוס ושמאוס וכל הזבל הזה,(סליחה כמובן לאוהבי המפעלים) אז אולי שמישהו יבדוק איתם? נראה לי שמי שמגיע הולך לאכול אותה.

ofir belo

New member
ברזיל נטו

אין לי שום קשר למסיבה הזאת אצלנו היום ב"לילה", מוצ"ש באמבסדור וכמובן בקרנבל 2004 הקרנבל האמיתי בפורטו לוקו מוזיקה ברזילאית נטו אתך תמיד בסמבה אופיר

GATINHA

New member
שללללללללללללייייייייייייייייייי!!!

אם זה ככה אני לא באה.... אני אעדיף את הבוטקו-אים..! ????????????

amirr00

New member
../images/Emo2.gifלללללאאאאאאאאאאאאאא!!!

אני לא אהיה פה שבוע הבא!!! לא מקובל עלי פברואר בלי קרנבל!!!

doribal

New member
רגע רגע לא הבנתי?

יש מסיבה ברזילאית שהופכת למסיבת טראנס?

giba70

New member
תהיה בעיקר סמבה

רקל ממארגני המסיבה מוסרת שתהיה בעיקר סמבה אבל הם ינסו יותר מאוחר לשים גם מוזיקה ברזילאית שאינה סמבה.

למעלה