היי

pussycat5

New member
היי

יש לי בעיה ואמת לא יודעת מה לעשות אני לא לקחתי את הנסיכה שלי לרופה אף פעם גם בגלל כסף וגם בגלל הלב שלי לא מסוגלת לירות שתופסים חתולה בכלוב אולי לי יש שריטה אבל זאת אני 25 שנה שעבדתי סחבתי 4 או 5 קילו בשר בחיים לא היה לי יום חופשי ללכת עם חברות תמיד יש לי חתוולים שמחקים לי . רק שיקרתי את חתולה בשמלה ידעתי אל יקור חתולי רחוב לא נכנסתי לפורום. החתולה בשמלה יש לה לב ענק אבל גם עולה לה המון כסף הטוב לב שלה. לפני שבוע שלחנו לרופה חתולה לבנה יפיפיה והיה לה דלקת פרקים והיתה שבוע אצל רופה וחתולה בשמלה שלמה האישפוז ואני שבאו לקחת אותה אמת לא יכולתי לירות שתופסים אותה היום חזרה חולה בקושי אפשר לירות אותה עכשיו שירדתי ראיתי חתולה בלי יקור חולה מאוד בקושי אולכת מה אני צריכה לעשות שאין לי כל כך כסף לטפל בכל חתולי רחוב אוהבת אבל אני לבד נכה 100% בקושי יורדת 3 פעמים לתת ללהם נכון שזה הרבה אבל לא יכולה לירות שמחקים לי. תמיד יוצאת שאני אשמה יורדות לי דמעות אבל מה לעשות להפסיק לגמרי לתת או לעבור דירה וזהו. אמרתי שאני ימות כל הרכוש שלי יתן לגירגורים אבל אני גם רוצה קצת להיות חופשיה 22 יום בלי הנסיכה וקשה לי אבל גם קשה לירות מה אולך בחוץ כל יום אחרת חולה אמרו לי לצלצל לעיריה שיבוא לקחת ליקור אין לי לב למה לא מאמינים שאין לי לב לירות שתופסים. אני עוברת טיפול למחלה שלי המערכת חיסונים שלי אסור לנגוע בחתולים אסור לי להיתקרב ובכל זאת אני בא ומלטפת אני בחיים לא יכולתי לתת להנסיכה שלי כדור מחר חיבת לתת לחתולה עם דלקת ריעות כדור אפילו לא יודעת איך נותנים מה לעשות ?

למעלה