היי..

RonliG

New member
היי..

אני לא יכולה לומר לכם כמה זמן כבר לא ייצא לי להיות כאן..או בכלל, לשמוע את הבובות.. אני לא יודעת אם אתם זוכרים אותי,אולי יש חלק שאפילו לא מכירים אותי.. אבל לפני כמה ימים, נסעתי באוטו ופתאום ברדיו מתנגן לו "שיר בעיפרון".. פתאום נזכרתי כמה זמן כבר לא שמעתי את 'מדפים' ובכלל, מה קורה עם החבר'ה האלה.. אז הגעתי הביתה, האזנתי ל'מדפים' במלואו ונזכרתי עד כמה טובים היו, הבובות. למה היו? כי לדעתי זה פשוט פספוס..כמו שהם הגיעו בבום, ככה הם נעלמו. וחבל.. כי שמעתי את הדיסק ונזכרתי איזו מוסיקה אתם עשיתם, בובות, כמה שאני מתגעגעת.. כשסיימתי תיכון הבטיחו דיסק חדש, מאז עברו בערך 9 חודשים ועדיין לא רואים אותו באופק. אז רק רציתי לומר שהתגעגעתי, להזכיר לכם כמה מדהימים אתם ואיזו מוסיקה ידעתם לעשות. מבחינתי זה תמיד יישאר דיסק מועדף [כמעט כמו 'דארק סייד אוף דה מון' של פינק-פלויד]. שיהיה שבוע נפלא, שמרו על עצמכם כולכם, אוהבת, רונלי.

eden456

New member
וואיי שנים

טוב לשמוע מימך מידי פעם
איך בצבא???

../images/Emo24.gif../images/Emo204.gif../images/Emo210.gif

מה קורה בובה??? איך בצבא?? והיי, הם אל הגיעו בבום והם נעלמו :) הם כאן ועובדים על הדיסק הבא ואנחנו נשמע מהם בקרוב.. לא יודעת מה איתך אבל אני מעדיפה לחכות גם שנתיים ושיצא דיסק שהוא איכותי וטוב מאשר שסתם יצא מהר ולא יהיה משו.. בכל אופן, קפצי לבקר, ושלא תחשבי ששכחנו אותך :)

RonliG

New member
:)

האמת שבצבא סבבה יחסית.. יומיות, 10 דק' מהבית..אז נסבל העניין :) מעבר לזה הכל כרגיל .. איזה כיף לראות שלא שכחתם אותי..!!

eladi88

New member
רונלי!../images/Emo205.gif../images/Emo221.gif

[פייייייייי ההודעה הזאת יותר מידי זמן בעמוד הראשון...מה הולך פה?!]

למעלה