היי

SShirly

New member
היי

מישהו מכיר את גן האירועים "אחוזת הברון"? הבנתי שמדובר בגן אירועים חדש יחסית ולא ברור אם קיים רישיון עסק ולא ברור האם יש את כל הרישיונות הדרושים כולל מכבי אש וכד'. הבנתי ניתן לברר גם בעירייה ואני מתכוונת לעשות כן אבל אשמח לשמוע מכם ובנוסף גם דעות על המקום. ממש מוזר כי באינטרנט אפשר למצוא מגוון כל כך מוזר של תגובות למקום אחד. יש כאלה שדיברו רעות בלבד על המקום ומצד שני יש כאלה שהללו ושבחו לבלי סוף.

אנחנו התחתנו שם

בהתחלה גם אני נבהלתי מהפורומים למיניהם שהאוכל לא משהו וכד'.. אז היו שאהבו את האוכל כמו בכל מקום והיו שפחות מה שכן אמא שלי דאגה לבדוק את הכל בפרוטרוט תעשי חיפוש משהי כתבה שהוא לא נתן לה מספיק ברים בפתיחה כמו שהיא ביקשה אצלנו הכל היה כמו שצריך הם עשו שיפצים בגלל רשיונות שהמוזיקה הפריע לישוב ליד לדעתי זה פחות יפה. נאור חביב הכל לרשום יש לו המון ידע ואפשר ללמוד ממנו. הלכנו על מרבית המומלצים שהוא נתן לנו והצלחנו איתם. אם תרצי פרטים במסרונים

ביררתי את הנושא..

ונאמר לי מכל מיני מקורות למינהם שאין להם רשיונות לשום דבר.. אנחנו היינו שם בסיבוב אולמות והם רצו מחיר מנה פשוט לא מציאותי יחסית למיקום, וגם לא ממש אהבנו.. אז ויתרנו והלכנו על השכנים שלהם. אבל שוב.. הכל עניין של טעם..

180 שקל בקיץ בחורף יותר זול

מחיר סביר לדעתי. הרשיונות קיימים ראיתי במו עיני המיקום קצת קשה למי שלא מהסביבה מכיון שאני מרחובות זה היה אקטואלי

לנו נתנו מחיר הרבה יותר

מזה לחורף, ולא התמקחנו כי לא אהבנו. לגבי רשיונות, הכל נמסר לי מהמועצה שלהם, לא בדקתי אצלהם. תבדקי טוב טוב במועצה המקומית...

מזל טוב

גם אנחנו בדקנו שם לקיץ ורצו הרבה יותר מ 180 ש"ח. המקום נחמד לאללה השאלה אם שווה את המחיר

lula

New member
בת דודה שלי התחתנה שם במרץ

שעבר- היה נחמד המקום די יפה, אבל האוכל- על הפנים!!! מנסים לעשות מכל דבר שיהיה גורמה (למה יפרך צריך להיות ברוטב מתוק.....????) זו הייתה גם דעתם של שאר יושבי השולחן...

למעלה