היי

היי

הכירו לי מישהו,דיברנו בטלפון והוא אמר שניפגש אולי אתמול ולא התקשר,מזה אומר לדעתכם? נימאס לי לקשר את השומן שלי לכל דבר,אם זה לאהבה,עבודה ועוד.... חג שבועות שמח!!! תגיבו בבקשה מה עליי לעשות...

AlteX

New member
הוא אמר "אולי"?

כנראה שאת הבנת משהו כמו "כנראה שנפגש ובכל מקרה אני אתקשר אלייך". אולי הוא התכוון למשהו אחר כמו "אולי נפגש, ורק אם אני אוכל לבוא אני אתקשר אלייך"? הרבה מאוד אנשים נפגעים אחד מהשני רק בגלל חוסר הבנה שנובע מבעיות כאלה בתקשורת, בעצם חוסר התאמה בסגנונות תקשורת. בקיצור, נסי להתקשר אליו, תשאלי אותו ישירות למה לא התקשר, תגידי לו שהבנת שהוא יתקשר בכל מקרה ושהתאכזבת. תשאלי אותו אם הוא באמת רוצה להפגש. יכול גם להיות שהוא לא מעוניין להפגש, אבל גם מפחד להגיד את זה לך ישירות. דבר שקורה המון בעולמינו. ובלי קשר לכל זה, השומן שלך לא קשור לשום דבר מלבד עצמו, ואם את מקשרת אותו לדברים אחרים, אז באותה מידה בדיוק את יכולה להפסיק לקשר... הכח, הבחירה, ההחלטה בידייך בלבד.

צודקת

אבל לדעתי כדאי שאני יחכה שהוא יתקשר,אני מאמינה שאם הוא באמת רוצה להיפגש הוא יתקשר,לא?

AlteX

New member
אולי...

השאלה היא האם את רוצה להיות תלויה בו, בכך שהוא יתקשר או לא יתקשר? האם את רוצה להתעסק בניחושים? האם לא עדיף לדעת איפה את עומדת עכשיו? גם יתברר לך שהוא לא מעוניין, זה לא עדיף מאשר להתעסק בניחושים?

lizush

New member
וכמה אנרגיות אנחנו מבזבזים ..

על ספקולציות.. אוף..

ניצם

New member
דקלה!

לפי דעתי תחכי עוד קצת,אם תראי שאת לא שומעת ממנו אל תטרחי להתקשר אליו כי אם הוא באמת רוצה ומעוניין הוא יכול להשיג אותך. אגב על תכנסי יותר מדי למחשבות כי זה סתם ישגע אותך.

למעלה