היי....

GILADSHBO

New member
היי....

שמלת מחוך לא ממש נוח מה דעתכם????? היא יושבת מצויין על הגוף לא נוחה במיוחד יש מישהי שסגרה על שמלת מחוך????

kerenba310

New member
אני לקחתי מחוך...

אני בחרתי שמלת מחוך. אומנם מדדתי כמה שמלות מחוך שפשוט הכאיבו לי בצלעות מרוב שלא היו נוחות, אבל יש מחוכים יותר נושמים ונוחים...

sansi22

New member
אני עושה שמלה עם מחוך..

להגיד לך שזה נוח כמו טריקו וג'ינס.. אז לא, זה לא כזה נוח. אבל מחוך שבנוי עליך, לפי הגוף שלך כן אמור להיות נוח באופן יחסי. אם הוא ממש לא נוח, כנראה שהוא לא בנוי טוב.

גם אני עם מחוך

וזה בסדר גמור - אבל עדיין לא הייתי בתוכו יותר משעה בכל פעם.

אוגוסט14

New member
אחת המסקנות שהסקתי

מימי המדידות שעשיתי, זה שאפשר לאפיין את טיב השמלה לפי נוחות המחוך אם המחוך הוא לא לביש בעליל, הוא כנראה לא איכותי... כמו שיעל אמרה, אף מחוך לא יהיה נח כמו בגד קז'ואל, אבל באופן יחסי, מחוך טוב הוא מחוך נסבל, ולעניין השימוש בו בשמלה- זה כבר עניין של טעם אני ממליצה למדוד שמלות עם מחוך ושמלות בלי מחוך ולהרגיש/לראות את ההבדל בעצמך, כך יהיה לך הכי קל לשפוט אם בכלל את רוצה מחוך או לא...

תמי מרץ

New member
../images/Emo9.gifלדעתי חייבים מחוך

אלא אם כן את ממש רזה. מחוך מחטב את הגוף מאוד. נכון שהוא לא ממש נוח ולא מתקרב לשמלת כלה בלי מחוך בנוחות שלו אבל נראה לי שביום של החתונה לא מרגישים כלום...

דשבורד

New member
שלי עם מחוך

השמלה יושבת עלי כמו כפפה ליד, מחטבת את הקצת שצריך לחטב ומאפשרת מרחב נשימה נורמאלי לחלוטין. נכון, לא שיא הנוחות, אבל למרות שאני יחסית רזה, אני לא שיא החיטוב , והגוף שלי אינו כשל דוגמנית. ניסיתי כמה דגמים, וזה היה הכי מוצלח. (אגב, יש לי יותר בעיה עם הנעליים מאשר עם המחוך, אבל זה לשרשור אחר
)

miziluly

New member
מחוך יכול להיות נוח

הכל תלוי בסוג המחוך. לפי מה שהמעצבת שלי הסבירה יש מחוך "קשה" ומחוך "רך" וזה תלוי בפונקציה לשמה הוא משמש. מחוך "קשה" מחזיק יותר טוב ולבחורות עם חזה גדול בדרך כלל ממליצים על כזה. דרגת הקושי תלויה במעצבת ותופרת השמלה. אני מדדתי שמלה עם מחוך כל כך רך שלא האמנתי לה שתפור בפנים מחוך אבל בסוף בחרתי שמלה אחרת שרציתי.

GILADSHBO

New member
מה הבעיה עם הנעליים ....

אם זו המידה אז גם אצלי ישנה אותה הבעיה!!!!

אגם גם

New member
לי היה מחוך

היה נוח מאד, לא הרגשתי אותו בכלל.. מצד שני יש הרבה אחרות כאן בפורום שלא הצליחו לנשום כשמדדו מחוך. כנראה שזה תלוי בסוג המחוך וגם בהתאמה שלו לגוף שלך.

Princes Vespa

New member
תלוי מה חשוב לך

לי למשל חשובה הנוחות - מאוד. ולכן לקחתי שמלה בלי מחוך אף על פי שאין לי גוף של דוגמנית. יסלחו לי האורחים שלא אדגמן מולם דגמים של שמלות כלה. אבל הם בטח ישמחו לדעת שכיף לי וטוב לי והכי נח לי בעולם ביום כזה מאושר ומרגש. אבל יש בנות שפחות מפריע להן המחוך ולכן היו מאושרות איתו.

גליארד

New member
לי היה מחוך והיה נוח בצורה מדהימה.

זה תלוי בסוג המחוך- יש מחוכים שהם רכים יותר וממש לא מורגשים

nilish111

New member
לי יצא למדוד הרבה שמלות ומחוכים.

אני יכולה כבר לעשות מסטר על כל נושא השמלות. מדדתי שמלות עם בנייה מחוכית וגם מחוכים עם חצאיות. כנראה שלבנות מחוך זה מקצוע בפני עצמו.יש כמה שיטות של בנייה כך הבנתי מהמעצבת שלי נינה דבש. הכל תלוי בכלה. אם היא אסמטית וסובלת מקוצר נשימה,או שהיא בהריון ובכל זאת רוצה מחוך, אז היא הסבירה לי שיש מספר שיטות בנייה לכל כלה יש שיטת בנייה שונה גם בהתאם לגוף שלה.ברגע שהמחוך תפור על הגוף שלך אז הוא יהיה יותר נוח. אבל אם את לוקחת דגם מוכן אז הוא יכאיב מפני שהוא בנוי על מישהיא אחרת. בכל אופן המחוכים שהיו תפורים טוב ונוחים היו אצל דורין בדיזינגוף, ביונק. וכמובן אצל המעצבת שבחרתי נינה דבש.

yulinka

New member
לחפש שמלה אחרת עם מחוך שגם

יושבת מצוין וגם נוחה

השמלה שלי עם מחוך. ואני חייבת לומר

לך שמעתי אתמול את חצבני אומר ש99 אחוז משמלות הכלה בארץ ובעולם בכלל הם עם מחוך. כי הם מונחות טוב יותר

למעלה