היי...

sivan 831

New member
היי...

1.מה קורה היום עם השחקנים שון ביסטוגרף(אוליבר ווד),יו מישטל(קולין קריווי),לוק(לי ג'ורדן)ואלינור קולומבוס(סוזן בונס) ? בני כמה הם כיום והאם יש תמונות עדכניות שלהם ? האם קולין,לי וסוזן יופיעו בה"פ החמישי והשישי ? 2.מה עם אליסיה ספינט וקייטי בל,הן יופיעו בה"פ החמישי ? ואשמח למידע על השחקניות שמגלמות אותן בסרטי ה"פ... 3.אשמח למידע על השחקנית והשחקנים שגילמו/מגלמים את פרוואטי ופדמה פאטיל בסרטי ה"פ ה-3 וה-4,את אנגלי'נה ג'ונסון בסרטי ה"פ ה-1 עד ה-3 וה-4,את לוונדר בראון בסרט ה-3 של ה"פ ואת ביל וצ'רלי ויזלי ואת פנסי פרנקיסון ומיליסנט בלסטרוד בסרטי ה"פ ה-1 וה-3(פנסי) וה-2(מיליסנט) ואת ג'סטין פינץ'-פנצ'לי,חנה אבוט וארני מקמילן... 4. האם ידוע מתי יצלמו את הסרט השישי של ה"פ,"הארי פוטר והנסיך חצוי הדם" ? והאם ידוע מתי ייצא הספר השביעי של ה"פ ? 5. האם שחקני ה"פ(הסרטים) יבואו אלינו ואם כן,מתי ? תודה לכם...

sivan 831

New member
תיקון...

שאלה 1: יו מיטשל(קולין קריווי)... ושאלה ששכחתי:מה שם הדמות של התלמיד השחור שמופיע בסרט השלישי של ה"פ ושלומד ביחד עם הארי,רון הרמיוני ותלמידי השנה השלישית בסרט השלישי של ה"פ ? והאם יש מידע על השחקן שגילם אותו בסרט השלישי ותמונות שלו ? ומי זו הדמות של נייג'ל שמופיעה בסרט הרביעי של ה"פ ? והאם יש מידע על השחקן שמגלם אותו בסרט הרביעי של ה"פ ותמונות שלו ? תודה רבה לכם...

The Walrus

New member
סוף סוף למדת!

אני מתקשה להאמין שאת ממספרת את השאלות. יש לי תשובות מאוד קליטות: 4 ו5 ו2 לא ידוע. 1 ו3 - אני לא יודע.

sivan 831

New member
תודה לך על נסיונך לעזור...

אשמח לעוד תשובות על כל שאלותיי שב-2 הודעותיי הקודמות... תודה לכם...

sivan 831

New member
מקפיצה....

אפשר עוד תשובות על כל השאלות ששאלתי ב-2 הודעותיי המקורית ? תודה לכם...

satush

New member
../images/Emo197.gifכבר הרבה זמן לא עניתי לך...

אבל אני חוזרת על מה שאמרתי בפעמים הקודמות-את שואלת שאלות שאין לנו מושג עליהן, אנחנו לא במאי הסרט ולא האחים וורנר, והשאלות שאת שואלת הם על שחקנים מאוד שוליים שקשה למצוא עליהם הרבה מידע, אז אין לנו תשובות לשאלות האלה... בד"כ כשלא עונים לך זה לא בגלל שאין לנו כוח או עצבים, זה בגלל שגם אנחנו לא יודעים את התשובות!!! חוצמזה שמתי לב שחוץ מלשאול שאלות את לא פעילה בפורום, את יכולה גם להגיב להודעות אחרות ולפתוח דיונים (לא שאלות, דיונים!) על נושא ממוקד שמעניין אותך.

sivan 831

New member
אני בכל זאת אשמח מאוד....

לתשובות מכם על כל שאלותיי שב-2 הודעותיי המקוריות... תודה רבה...

sivan 831

New member
אני בכל זאת מאוד אשמח....

לתשובות על כל שאלותיי שב-2 הודעותיי הקודמות... תודה רבה...

sivan 831

New member
סליחה על 2 הודעותיי שהן אותו דבר...

פשוט לא היה בסדר ועכשיו זה בסדר... תודה...

tamar05

New member
את יודעת שאת

יכולה להשתתף בדיונים בפורום ולא רק לשאול שאלות.. אני מבטיחה לך, שכשמישהו ידע את התשובות הוא יענה לך. את לא חייבת לפרסם ת'שאלות כל יום.

sivan 831

New member
זה פשוט מעניין אותי,זה הכל....

אפשר בכל זאת את תשובותיכם לשאלות ששאלתי אתכם ב-2 הודעותיי הקודמות ? תודה לכם...

The Walrus

New member
כן בהחלט אפשר,

תשובה קצרה וקולעת: לא יודעים! רדי מאיתנו! עדיין לא יודעים!

למעלה