היי...!!!

היי...!!!

שלום לכולם...קוראים לי מעיין ואני חדשה... יש לי כמה שאלות ואני אשמח אם תוכלו לענות לי: כמה פרקים יש בעונה הראשונה? כמה פרקים יש בעונה השנייה? כי אני רוצה להוריד מהאימיול ואני לא יודעת אם יש שם את כל הפרקים.... רשום שם שבעונה הראשונה יש 13 פרקים ובעונה השנייה יש 12...זה יכול להיות ?!?!!?! וגם אני רוצה לדעת אם באימיול הסדרה באה עם תרגום מובנה ? כי יש שם רק תרגום של איזה פרק ואני לא יודעת אם יש תרגום בכל הפרקים.... אז זהו לבנתיים ושוב אני ממש אשמח אם תענו לי...זה חשוב לי...!!!

Rachel47

New member
אז ככה...../images/Emo15.gif

13 פרקים לעונה הראשונה העונה השנייה לא הסתיימה...נשאר עוד פרק אחד..כלומר..13 פרקים.. אני חושבת שאין תרגום לזה ...אין לי מושג

M a m u s h k a

New member
ברוכה הבאהההה../images/Emo13.gif

לגבי השאלות אין לי מושג אבל לא נורא אני רואה כבר ענו לך אז זה בסדר

נצל"ש

זו הקומונה שלי על ג'סי מקרטני....היא חדשה ורק פתחתי אותה אז תירצו תיכנסו... http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=5174

נופר 247

New member
ברוכה../images/Emo24.gifהבאה......../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif

ולא נראה לי שיש 12 פרקים לעונה השנייה ועובדה שלשום שודר הפרק האחרון בארה"ב פרק 13.. לגבי התרגום אין לי שמץ אבל כבר ענו לך.......

שאלהה...

אתם יכולים בבקשה לתת לי את השירים שמושמעים בסאמרלד??? אני צריכה את שם השיר ומי ששר אותו...זה ממש חשובבבב.! תודה למי שעוזרר

r o n i3

New member
בחתימה שלך יש את אסי עזר..

למה את דגל הגאווה? הוא גיי???

נופר 247

New member
רציתי משהו קצת צבעוני...כי זה משעמם

וחוץ מזה תמיד אהבתי את אסי....(יש לנו אותו שם משפחה אבל אני לא קרובה שלו) וחוץ מזה איך בשיא הקריירה שלו יצא ככה...צריך אומץ....לא רק בגלל שהוא גיי

r o n i3

New member
"לא רק בגלל שהוא גיי"הוא גיי או לא?

כי אם כן ביזבוז של חתיך

נופר 247

New member
כן...לא קראת את הכתבה המרגשתת

שלו ב-7 ימים? ..כמעט בכיתי...אבל אז נזכרתי ש1 באפריל ואז גיליתי שזה באמת

r o n i3

New member
מה??????

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

למעלה