היי..

N a V e

New member
היי..

טוב מאוד שנפתח פורום כזה. כאחד שרוק ישראלי מזמן לא עושה לו את זה,ונשארו רק זכרונות נוסטלגיים כמשינה וכוורת,כנסיית השכל היא אחת הלהקות היחידות שאני ממשיך להעריך באמת.היא נשארת נאמנה לעצמה ולא רודפת אחרי המסחריות.המוזיקה שהח'ברה האלה עושים עוצמתית מאוד ובעלת נוכחות אדירה. "רוץ ילד" הוא האלבום הטוב ביותר מבחינת הסאונד של הלהקה.אחד הדיסקים הישראלים האהובים עליי. דווקא החדש,עד כה איכזב אותי.לא שמעתי עוד את כולו,אבל הסינגלים שיצאו לרדיו לא ממש מבריקים ודיי סתמיים אפילו(בעיקר "איך זה מרגיש").שיר טוב מתוכו שיצא לי לשמוע הוא "תנו לי לשתות". מקווה שאפגוש מתוכו עוד שירים טובים.

N a V e

New member
ד"א,

האנונימי שכתב ביקורת בסוליד-רוק,שמופיעה פה בקישורים-זה אני

cowgirl Ms

New member
שלום+שאלה../images/Emo24.gif../images/Emo95.gif

צודק בהחלט בדברים שאמרת- שכנסיית השכל נשארת כמו שהיא, עם הסגנון המיוחד הזה שלה וזה מה שעושה אותה כל כך אהודה. למרות שהיא לא כזאת מפורסמת. בכל מקרה לא בקרב צעירים... בעצם אני לא יודעת. השאלה- מהו קהל היעד של כנסיית השכל לדעתכם? זאת אומרת מי מקשיב בעיקר ללהקה?

N a V e

New member
התשובה לא מסובכת בעיני

כנסיית השכל שייכת לזרם הלהקות שצמחו ברוק הישראלי בתחילת שנות ה-90. ביחד עם איפה הילד,כרמלה גרוס ואגנר ושאר להקות מועדוני ההופעות של ת"א כמו פינגווין/רוקסן. הדיסק הראשון שלה נחשב לפורץ דרך והתקבל בהצלחה גדולה בקרב מבקרים,אבל לא בקרב הקהל.הקהל גילה את האלבום הזה בהמשך,עם יציאת האלבום השלישי והמפורסם ביותר "כנסיית השכל".אבל אותו קהל שהגיע להופעות,והיה בגיל הנעורים בתחילת שנות ה-90,הוא הקהל האמיתי של הכנסייה. מעבר לכך יש נספחים,כמו לכל תופעה-כאלה שמכירים את הלהקה רק דרך הדיסק החדש,או רק דרך הלהיטים וכו'.

daveScorpions

New member
*מזנזן*

רק שימי נר על החלון... ונרקוד לאט את מחול הנשמות... שימי נר על החלון!!! והלב ישוב לפעום. (אם טעיתי תסלחו לי אבל אפילו את השירים שלהם אין לי נכון לעכשיו אז זה מתוך זיכרון ישן נושן)

daveScorpions

New member
סוף סוף מישהו שמבין לליבי D:

אוח אתמול כמעט קיבלתי התקף לב ראיתי תקליפ של נר על החלון במוזיקה 24 אוח איזה ימים היו...

למעלה