היי...

היי...

אני בת 13 ואני חושבת שאני לסבית... פעם ניסיתי לספר את זה לאמא שלי אבל היא התעצבנה ולא סיפרתי לה... אני מאוהבת בילדה אחת... אני לא יודעת מה לעשות... בבקשה תעזרו לי!!!

Yuval Y

New member
היי יוליה ../images/Emo140.gif

הצצתי בכרטיס שלך, אני עדיין לא מבין למה בחרת בשם "יוליה הכוסית", אבל אולי זה אני... [כן, שמתי לב שאת מעריצה את tatu ואת הדורבנים וכדומה...] רשמת שאת מאוהבת בילדה אחת. האם תוכלי לפרט? האם יש משהו בעייתי בכך? רשמת שניסית לומר לאמא שלך על עצמך, והיא התעצבנה. תוכלי לרשום, מתי סיפרת לה, באיזו סיטואציה? כי לפעמים דרושה הכנה של ההורים, לספר כשהם רגועים וכדומה... אשמח לשמוע ממך
יובל

טוב אך כך...

יוליה הכוסית, מהצמד טאטו... הילדה איתי משנה שעברה והינו חברות טובות מאוד מאוד... אין לי בעיה הכך שאני אוהבת אותה, אבל הביעה היא שהיא לא אוהבת את זה... גיליתי לה על זה שאני חושדת שאני לסבית והיא לא מתייחסת אליי ולא מדברת איתי כבר 4 חודשים, מאז אני מרגישה ניתוק הדרדרתי בלימודים, במעמד החברתי ואפילו חשבתי כמה פעמיים על מוות... הילדה הלכה ליועצת בית ספר והיועצת שלחה אותי לפסיכולוגית של בית ספר ויש לי פגישות איתה... ספרתי על זה לאמא שלי בערב שרק שנינו היינו בסלון, בדרך כלל אני מגלה לה הכול בלי בעייה אבל מאז אני לא רוצה לספר לה כלום, זה הייה מלפניי איזה 5 חודשיים, ואני די הכנתי אותה שבוע לפני התחלתי לשאול אותה עם תקבל אותי כמו שאני, ועם היא אוהבת אותי ועוד... היא גם הייתה מאוד רגועה באותו רגע, אבל נראה לי שהיא מפחדת שאני יביא בושה למשפחה, כי אנחנו משפחה מאוד גדולה ועשירה והיא מפחדת שכול טעות תשנה את היחס של כול המשפחה אלינו... וזהו זה...

Yuval Y

New member
הממ...

סליחה שלא הגבתי,אני מקווה שאנשים נוספים יגיבו... רשמת שהתאהבת בנערה שלא ממש מבינה מה את רוצה ממנה.. אני מקווה שכיום את התגברת על הדחיה, ואת משלימה עם עצמך ומה שאת... לסבית זה אינו דבר שלילי שיש להסתיר או להתבייש בו... אני שמח שחיכית לזמן שבו תוכלי לספר לאמא שלך, ובנתיים אני עדיין לא ממש הבנתי אם היא מודעת לנטייתך או לא... לגבי הפחד, קשה לדעת... השאלה הבסיסית היא איך את ואמא שלך מקבלות את המיניות, ומכאן גם מה שאתן מספרות לשאר הסביבה, כיוון שהם לא ממש מודעים, ומסתמכים בעצם עלייך, ועל המידע שתוכלי לספר להם... אני מקווה שהמצב ישתפר בהקדם.

FireDragon

New member
אמ...

מצטער על העיכוב בתגובה. לא שמתי לב להודעה :/. דבר ראשון- תירגעי. תנשמי עמוק, שתי כוס מים, או צאי לריצה קצרה. להיות לסבית זה לא קטלני- ואין שום סיבה להיכנס לפאניקה. בקשר למי שאת- אני לא אגיד לך ששום דבר לא קבוע בגיל 13- כי זה לא נכון, אבל אני כן אגיד לך שאין שום סיבה להגביל את עצמך בהגדרות בגיל 13. תזרמי עם החיים. תתאהבי במי שתתאהבי, תמשכי למי שתמשכי, תצאי עם מי שתצאי. מה זה משנה אם את לסבית, בי, סטרייטית או פילה ירוקה עם לבבות אדומים? אבל- אם באמת מאוד חשוב לך להגדיר את עצמך- נסי לחשוב על ההגדרה הכי קרובה אלייך. את נמשכת גם לבנים- או רק לבנות? אם ההגדרה "לסבית" גורמת לך להרגיש נוח- סבבה. תראי, אני לא יודע מה להגיד לך לגבי אימא שלך. אני רק יכול לייעץ לך- לא להעלות איתה את הנושא עד שתהיי בטוחה עם עצמך לגבי מי ומה את. אני באמת לא ממליץ לך לספר לאימא שלך עד שתהיי בטוחה. כשתהיי בטוחה במי שאת- תוכלי לעמוד בתגובות שלה, לא משנה מה הן יהיו. אבל אם את עצמך לא יודעת- אין סיבה שהיא תדע. לגבי הילדה שאת מאוהבת בה- היא חברה שלך? אתן קרובות? את יכולה לדבר איתה על זה? את חושבת שכדאי לך לדבר איתה על זה? את מרגישה שגם היא מעוניינת בך באותה צורה? תפרי קצת יותר לגבי המצב שלך... איך אימא שלך הגיבה? מה בדיוק אמרת לה? מתי התחלת לחשוד בעצמך? אם את לסבית- תהיה לך בעיה עם זה? פירטת מעט מאוד לגבי המצב שלך, ומאוד קשה לעזור במצב כזה. אל תפחדי שההודעה תצא ארוכה מדי או משהו. אני מבטיח לך- יקראו אותה. (אם את ההודעות שלי קוראים, את שלך בטוח יקראו). מה לעשות- -להירגע. -לחשוב עם עצמך- עד כמה דחוף לך להגדיר את עצמך. -לדעת וללמוד לקבל את עצמך כפי שאת. -לדעת שאפשר להתייעץ בפורום הזה, או בכל פורום גאווה אחר- מתי שרק תרצי, הפורום תמיד פתוח. -לחשוד טוב טוב לפני שמספרים למישהו. תעני על השאלות ששאלתי, ואני אנסה לייעץ יותר טוב. פיירדרגון. (אגב- יכול להיות שכבר ענית על השאלות בהמשך השרשור, אני פשוט בלחץ של ללכת לישון- ולא הספקתי לקרוא את השאר. רק את ההודעה הראשית. אם ענית כבר- מצטער על הטרחה).

babushka

New member
יוליה יקרה -חיבוק-

את חושבת שאת לסבית , בגלל שאת מאוהבת בילדה אחת. את מזכירה לי את עצמי- כאשר אני הייתי בת גילך בערך , התאהבתי ב'מלכת הכיתה' ונורא רציתי להיות חברה שלה וניסיתי למצוא חן בעיניה - אבל היא היתה סנובית עם האף בעננים, והסתובבה רק בחברת 'המיוחסות' , והיא לא הזמינה אותי למסיבת יום ההולדת שלה - רק את הילדות הכי חרוצות בכיתה. (ואני הייתי ילדה בינונית ולא יפה מי יודע מה
), אז נורא נעלבתי ומהר מאוד הפסקתי לאהוב אותה - וגם את שאר החברות שלה , ולא ניסיתי יותר להתחבר איתן. בהמשך היו לי חברים וחברות מתנועת הנוער , (אפילו היו כאלה שאמרו לי שאני יפה- אבל אני איבדתי את הביטחון האישי שלי- ולא האמנתי לאף אחד- והכל בגלל שפעם לפני כן העליבו אותי). בקשר לשיחה עם אמא שלי אז- לא היה מה לדבר בכלל . מעולם לא יכולתי לפטפט איתה -ובעיקר לא בעינייני אהבה . (לא עם בנות ובטח לא עם בנים .) אני חייבת לציין - יוליה יקרה - שכעבור שנים ספורות בלבד - נישאתי לאהבת חיי (אני נשואה לו עד עצם היום הזה - כמעט ארבעים שנה)- ואת אותה ילדה- כמעט שכחתי שבכלל הכרתי אי פעם. אני מקווה יוליה - שעם הזמן תדעי לבטח מהן נטיותייך המיניות , אבל בינתיים תני לזמן לעשות את שלו- השקיעי את עצמך בלימודים , את רק בת 13 , בכל מקרה -השכלה גבוהה תעזור לך בחיים , הן כלסבית והן כסטרייטית. ובקשר לאמא שלך-- אני בטוחה שהיא תאהב אותך בכל מקרה, כי את הבת שלה.

למעלה