היי

היי

מוזר לכתוב פה.. שנים שלא כותבת, בטח שלא בכינוי הזה (שכבר ממזמן העפתי אותו מהחיים שלי...הוא לא חלק ממני אבל אולי כחלק מהשינוי
שלי, צריך לכתוב גם בו כדי להזכיר שהוא כבר לא קיים יותר..)
כבר לא סיילנס גירל, הרבה יותר מפויסת עם עצמי, הרבה יותר חזקה, הרבה יותר מודעת, הרבה יותר בטוב.

אין לי מושג מה אני רוצה לכתוב פה בעצם, אולי סתם להראות סימן חיים שעדיין זוכרת את הפורום הזה,
למרות שאני רחוקה ממנו(פיזית ונפשית).

מוזר לי לראות שבנות שהכרתי פה בפורום בעבר, קצת נעלמו
(ולאותן בנות, אם אתן קוראות את זה, חיבוק ענק
)

TinaBa

New member
היי!

מרגש לקרוא שאת במקום אחר. שעברת תהליך כל כך משמעותי.
&nbsp
רוצה לשתף (אולי בעיקר את אלו מאיתנו כשרגע בתחתית של הבור ושכנראה לא מכירות אותך) מה עזר לך?
איפה את היום? מה מעסיק אותך?
או כל דבר אחר שתרצי להוסיף...
&nbsp
(ואיך זה בשבילך להיכנס לפה? לראות שאת כבר לא שייכת?)

היי

האמת שזה מרגיש מוזר. מוזר גם מבחינת האנשים הפעילים. יש פה אנשים שאני לא מכירה כי הם הגיעו כשאני כבר נעלמתי.עזר לי הטיפול שעברתי לפני שנתיים וקצת. טיפול שעזר לי בעיקר מחשבתית. לא יודעת איך להסביר את זה. גיליתי שרוב מה שעצר אותי אלה המחשבות שלי וראייה שלילית שחסמה אותי. ועברתי תהליך שעדיין נמשך כדי להוריד מחסומים שתוקעים אותי. אני לא אגיד שהכל מושלם, אף פעם לא מושלם ותמיד יש לאן לשאוף, אבל אני במקום יותר טוב ממה שהייתי בעבר (אוכלת עם פחות רגשי אשמה, אוכלת דברים שפעם לא העזתי לאכול, והמחשבות על המשקל כבר ממזמן נחלשו) אני בדרך הנכונה;) (מקווה לפחות) הרבה יותר בטוב(רצונות ושאיפות, ובעיקר חשק לעשות מלא דברים) אני גאה בעצמי שהעזתי לקום ולבוא ולהגיד לפני שנתיים וקצת, שלא הכל בסדר איתי, שאני צריכה עזרה (במשך המון זמן הכחשתי את הצורך הזה בעזרה. בטיפול, הייתי במבוי סתום בלי עבודה, בלי רשיון חוסר ביטחון עצמי וכו׳.. והיום: עם רשיון, עם יכולת לחפשעבודה שתתאים לי, גם הצלחתי אפילו לגור לבד משהו שלא תארתי לעצמי בחיים שיקרה, אבל זה קרה! ובכלל, אני מקווה להמשיךולהגשים את השאיפות שלי(לימודים, עבודה עצמאית, לגור במקום משלי וכו׳..)

היי

וואו, נשמע שעברת ושעדיין את עוברת תהליך ושינוי מאוד משמעותי,
אני שמחה שבאת לעדכן,
אני לא יודעת אם את זוכרת אותי, אבל אני זוכרת אותך, וללא ספק גרמת לי לחייך.
שיהיה בהצלחה בהמשך

אני לא ממש זוכרת(כנראה כי באמת עבר

יותר מידי זמן, אבל אשמח אם תזכירי לי בפרטי או משהו)
&nbsp
תודה רבה על המילים

Lital 172

New member
בהחלט נעים לראות אותך פה..

כיף לקרוא מה שאת כותבת. שאת במקום הרבה יותר טוב ,הרבה יותר מחוזקת. במיוחד שאני נזכרת בעבר ובהודעות שלך.
שינוי משמעותי ומרגש.
מצטרפת לשאלות של טינה: מה גרם לך להשתנות? מה בעצם הכי עזר לך בתהליך הזה?
ומה את לוקחת לך מכל מה שעברת לחיים שעכשיו?
אשמח לשמוע על החיים החדשים שלך, במידה ותרצי לשתף ...

אני חושבת שעניתי בתגובות

האחרות שלי פה. אבל השינוי קרה כי רציתי. רציתי שינוי.
רציתי חיים יותר טובים. רציתי לצאת מהשחור שהייתי בו.
יש משהו מאוד עוטף בשחור. אבל הוא גם מאוד עוצר ותוקע. ולא רציתי את זה יותר.
&nbsp
ועזר לי הטיפול שעברתי. טיפול שחיזק אותי.
נכון להיום אני בחיים עצמאיים. מחפשת עבודה, עד לא ממזמן גרתי לבד, חושבת על לימודים וזהו בעיקר:)

Lital 172

New member

תודה ששיתפת.. בהחלט שיש כוח רצון הכל אפשרי.. קראתי אותך בכל אחת מהתגובות ובהחלט השינוי מורגש ואותי אישית מאוד מרגש לקרוא את הדרך שעברת ושאת עוברת , ואת החשיבה שהשתנתה וככה הכל יותר פשוט... בהצלחה בהמשך . כמובן, נשמח שתשארי במידה וזה עושה לך טוב... יהיה מחזק שתהיי פה ואני חושבת שעם השינוי שבך תוכלי לתרום פה.. ולתת הרבה תקווה לאחרות...וכמובן שנשמח גם להיות איתך בטוב וגם בקושי שמתעורר לפעמים....

levshavur

New member
ברוכה השבה...

סיילנס שלום,
משמח לקרוא שאת במקום טוב יותר בחיים!!!
האם היית רוצה לשתף קצת איך הצלחת להגיע למקום הטוב בחיים (זה אולי יכול לתת השראה חיובית לכותבות אחרות).
זה שאת לא רואה פה חלק מהכותבות זה כי הן עברו ל'שלב הבא' בחיים שלהן, כי הן החלימו...

אני חושבת שגם חלק מהכותבות הוותיקות שישנן עדיין בפורום עשו תהליכים משמעותיים בחיים שלהן...
אני כמובן אשמח אם תרצי להישאר אתנו...
לבשה.

אני רק שאלה

"זה שאת לא רואה פה חלק מהכותבות זה כי הן עברו "לשלב הבא" בחיים שלהן, כי הן החלימו..."
האם זה בהכרח כך?
האם יכול להיות שמישהי תעזוב את הפורום בלי להחלים?- או שזאת אופציה שלא תעלה על הדעת?

**ומה זאת בכלל החלמה בהקשר של ה"א?

קולדון

New member
עוזבים וחוזרים לפורום גם בלי קשר

כמובן.
אפשר להתרחק דווקא בתקוה של ריגרסיה, כי לא רוצים להתרכז בטריגרים של אחרים
או לחילופין לא בדיוק רוצים בהחלמה ובמה שהפורום הזה מסמל.
&nbsp
בתור מי שהחלימה או ממש כמעט החלימה לחלוטין מהפרעות אכילה
אני כן יכולה להגיד שזה גורם להרגיש קצת מחוץ לפורום.
מטרידים אותי דברים אחרים, אני םחות מזדהה עם מה שכתוב ופחות אתחבר למה שיכתבו לי,
אם יגיבו לי להודעותש אפרסם שלא קשורות לנושא הפורום.
&nbsp
&nbsp
ובלי קשר היי סיילנס, ברוכה השבה !

היוש! :) חח

&nbsp
אני שמחה לקרוא את מה שכתבת כי גם אני באיזשהו מקום
הרגשתי את אותו דבר, צורך להתרחק מטריגרים, צורך לפתח את החיים שלי מחוץ לפורום
(ומחוץ לאתר תפוז בכלל..) הייתי צריכה את זה ואני חושבת שנכון לעכשיו אני הרבה יותר חזקה
כדי לחזור לפה אפילו סתם כדי לקרוא בלי לכתוב.
&nbsp

היי, תודה רבה

&nbsp
הצלחתי כי רציתי שינוי. כי הייתי ״במיץ של הזבל״ והגעתי למצב שאני כבר לא יכולתי יותר
אם מי שהייתי אז. הרגשתי שאני חייבת לעשות עם עצמי משהו. שמפה אני רק יכולה לעלות ולא לרדת.
כי כבר אז באותה תקופה, לא היה לאן לרדת. אז הרצון עזר לי. הטיפול עזר לי. וגם אני חושבת זה שיצאתי
לחיים עצמאיים. ידעתי שאין לי ברירה ושאני רוצה לעשות טוב בשבילי.
&nbsp
אבל שוב, זה נשמע כאילו הכל ורוד אצלי, אני מסייגת. נכון שעשיתי שינוי אבל הטיפול היה רק פתח לדרך,
לא הדרך עצמה. עכשיו אני חיה את הדרך וזה קשה אבל אני מתקדמת לאט לאט. לומדת על עצמי עוד דברים.
&nbsp
אני מאוד מקווה שבנות שהכרתי ונעלמו מפה זה כי הן גם בדרך הנכונה! כיף לי לדעת את זה.
&nbsp
אני אשתדל לכתוב פה למרות שמפאת הזמן, אולי לא יצא לי כל כך

איזו הפתעה מרגשת...

נכנסתי היום במקרה לפורום אחרי תקופה ארוכה ארוכה שלא הייתי פה ומצאתי הודעה ממך

אני שמחה לקרוא שאת במקום מפויס יותר עם העצמי שלך, מחוזק יותר
בחיי שהתגעגעתי ועדיין מתגעגעת לבנות שנעלמו מכאן...

אני

היי היי:)

&nbsp
אכן המון זמן לא כתבתי פה.
מקווה שאת בסדר!!! (ושומרת על עצמך)
&nbsp

את מאמינה שאני כבר לא זוכרת את המינוח "לשמור על עצמי"??
מזמן לא שמעתי אותו לגבי, ולא לגבי אנשים בסביבתי...
אני עובדת בעבודה מספקת ומתגמלת מאוד, כל יום "מוצאת" את עצמי מחייכת בדרך הביתה. אומרת לעצמי שטוב לי בחיי, באמת באמת טוב.
וכבר לא מתקשה להאמין שזה מגיע לי, מצליחה לטפוח לעצמי על השכם על כל הצלחה, לא נופלת מכל כשלון.
הדבר היחידי שעדיין קשה לי, זה באמת באמת להאמין למה שיש בי. אני ממש עובדת לראות עצמי בעיניים של האנשים מבחוץ.
קוראים לזה החלמה? לא יודעת, אולי קוראים לזה התפכחות...

כיף לי לקרוא את זה

&nbsp
ואני שמחה לדעת שאת בדרך הנכונה, תראי לאן הגעת ומה עשית, שם מתחילה האמונה העצמית:)

levshavur

New member
אני שמחה שנכנסת...

התקווה שבתוכי שלום,
מה שלומך?
הרבה זמן שלא ראיתי אותך פה...
אשמח אם תרצי לשתף קצת מה קורה אתך כיום...רק אם מתאים לך כמובן...
לבשה.

למעלה