היי

היי

אני חדשה כאן. פעם ראשונה... החודש התגרשתי. בשנות ה-30 לחיי. 10 שנות נישואים + ילדים. הגירושים היו מרצון של שנינו והיו זריזים. אני ממשיכה הלאה.. מאיפה מתחילים ? במהלך החג הילדים היו אצלו ויצא לי לחשוב הרבה על הנושא. איך ממשיכים הלאה.. הכוונה היא במציאת בן זוג קבוע לחיים ? לא מחפשת סטוצים, לא מחפשת נישואים, רק זוגיות חדשה. לא אוהבת דיסקוטקים. איפה "מחפשים" ?? נכנסתי לאתרי ההכרויות החינמיים השונים הנמצאים ברשת והמצב לא מזהיר בכלל. הרוב נראה שמחפשים סטוצים או סתם ככה לסתלבט. אז איפה "מחפשים" ? הילדים נמצאים איתי כל הזמן. אחת לשבועיים בשישי-שבת אני חופשיה ובדר"כ מעדיפה לנוח מכל השבוע. מעולם לא יצאתי לבליינדייט והאמת אני חוששת מזה. אשמח לכל מי שיעזור.. איך היתה ההתחלה שלכם אחרי הגירושים ?

my sunshine

New member
ברוכה הבאה

התחלות... יש בהן לעתים משהו מפחיד ולרוב משהו מרגש... הדבר הכי חשוב , לדעתי, הוא ליצור לך חיי חברה חדשים... תתחילי לצאת, לבלות ולאט לאט תמצאי את עצמך מחדש. והזוגיות תגיע בדיוק כשתהיי מוכנה לה.

תודה

נכון שכל התחלה היא מפחידה ואני מוכנה, מאוד מוכנה לזוגיות חדשה. השאלה היא מאיפה מתחילים? יציאה למועדונים? טיולים? דייטים? אין דרך אחרת להכיר אנשים באותו המצב? אלוהים.. איך יוצרים חיי חברה חדשים? את הישנים לא עזבתי, למרות שהם מראים סימני "אל תתקרבי יותר מידי שלא ידבק גם בנו" בגדול. אולי כאן זה לא הפורום המתאים לי? אולי אני טועה? בכל מקרה
לך.

דניאלה90

New member
מה זוגיות חדשה?!?!

את גרושה חודש בקושי! לאן את רצה? קחי קצת חופש, תהיי לבד, תהני מהלבד, תכירי את עצמך מחדש, תבני לעצמך חיים עצמאים, צאי לבלות סתם ככה, לא כדי להכיר.קראי ספרים, שבי עם חברות בבית קפה, לכי לסרטים והצגות, טיולים, מה שאת אוהבת... תבני מחדש את התא המשפחתי החדש שלך, צרי משפחה חדשה שלך עם הילדים. ואת יודעת מה, תעשי גם סטוצים! תתפרעי קצת! מה יש?! לדעתי זה הכרחי! אח"כ תתחילי לחפש זוגיות. ממקום של עצמאות וכוח. לא לעבור מתלות לתלות. איפה מחפשים? אני דווקא לא שוללת את אתרי ההכרויות, גם כי מעולם לא "נכוויתי" שם, הכרתי אנשים נורמלים לגמרי, גם אם לא יצא מזה משהו וגם כי גם אני וגם כי עוד אנשים סביבי, כן הכירו שם את פרק ב',בסופו של דבר.

תלותית? מעולם לא..

נכון, רישמית רק החודש התגרשתי, אבל, כבר 4 שנים אני חיה ומרגישה גרושה !! הבעל היה שם אבל לא איתי ועם הילדים. היה עם עצמו וסביב עצמו. הגירושים נגרמו כי האדון החליט שקשה לו עם "המשפחה", הוא רוצה להיות חופשי. הוא הרגיש ככה בגלל "שנפלו" עליו 3 ילדים תוך שנתיים. תאומים+1. אני הרגשתי שאין לי שותף ובן זוג מיד לאחר לידת התאומים, הרגשתי ממש כמו גרושה. הזוגיות מאוד חסרה לי. התמודדתי לבד עם 3 ילדים קטנים בלי עזרה מאף אחד. לא מתלוננת. אני מרגישה היום, שעכשיו, כשהגרושים הפכו לרישמיים, אני מוכנה וזקוקה לבן זוג. שיהיה איתי, בשבילי, למעני, למעננו, בשבילנו. לא בשביל הילדים. להם יש אבא שאותו הם רואים אחת לשבועיים וזה מספיק להם וגם לו. אין מצב לסטוצים בגלל שאני לא טיפוס של סטוצים. צריכה מערכת יחסים קבועה. לא לכל אדם מתאימים סטוצים. יש לי את החיים שלי, עבודה, בית, חברים, הבעיה שכולם נשואים. מקומות הבילוי שלהם/שלנו כוללים יותר בילוי בבית קפה/מסעדה/סרט. לא משהו שמתאים לחיפוש/מציאת בן זוג חדש. אולי תמליצי לי על אתרי הכרויות רציניים? מקומות בילוי לפנויים?

my sunshine

New member
רק את

יודעת מתי מתאים לך ומה מתאים לך... חיי חברה, כן. אין ברירה . תתחילי בחברה חדשה וכך הלאה. תצאי איתה לבלות, קצת דנס באר, פאבים וכו' ... גם תהני ומי יודע... אתרי היכרויות זו דרך להכיר בני זוג. יש שם מהכל. אחד כאן. ועוד למטה.

דניאלה90

New member
לא התכוונתי לומר חלילה שאת תלותית...

אולי לא ניסחתי טוב. כשאמרתי תלות התכוונתי לתלות ההדדית שקיימת תמיד בזוגיות מעצם החיים יחד. אתרי הכרויות רציניים- אין דבר כזה. מאחר והאתרים פתוחים לכל דיכפין, תמיד יש רציניים ויש שלא. עם הזמן תתחילי להכיר את ה"קודים" והסגנון ולסנן. תאמיני לי, לומדים את זה מהר מאד. אבל תצאי מנק' הנחה שתצטרכי לחפש הרבה ולעתים תבזבזי ערבים על דייטים סתמיים. אבל כמו שאמרתי קודם, את תלמדי לסנן מהר מאד ולפעמים גם "בזבוז" של שעה יכול להיות נחמד גם אם לא יצא ממנו כלום. מקסימום העברת שעה של קפה ושיחה חביבה. לא קרה כלום.... את הזוגי שלי הכרתי דווקא דרך אתר שבקושי נכנסתי אליו כי הוא נראה לי עלוב יחסית ולא מי יודע מה מבחינת האוכלוסיה שבו. והנה, דווקא משם נשלחה אליי ההודעה הגורלית... אני מעולם לא נפלתי על נוכלים או מתחזים או כל מיני זוועות שתמיד מזהירים מפניהם. בסה"כ האנשים שם הם בד"כ אנשים כמוני וכמוך. מתחזים ונוכלים אפשר למצוא תמיד גם מחוץ לאינטרנט. הסיכון אינו שונה, להיפך, פה יש לך עוד צ'אנס לסינון בצ'אט או בטלפון. הכי חשוב שאת תתייחסי לכל העניין בקלילות וכחוויות שאת צוברת ואנשים שאת מכירה ואת מחפשת ש מחט בערימת שחת. מקומות בילוי אני לא מכירה, אני לא שיניתי את הרגלי הבילוי שלי (בית קפה\סרט\ מסעדה). לגבי סטוצים- אל תגידי אין מצב. אני התחתנתי עם החבר הראשון שלי על כל המשתמע מכך, לא יכולתי לדמיין אפילו סקס בלי אהבה. עד ש.... אז זה לא שאני ממליצה לך להתחיל להשתרלל, אבל לפעמים נחמד גם לעשות קצת שטויות (בזהירות הנדרשת כמובן!). בהצלחה!

אני בדיוק במצבך !!!

עם 3 ילדים 1+ תאומים ! אז תגידי , איך זה להיות לבד? אנחנו עוד לא גרושים, רק התחלנו הליך וזה לא כל כך קל כמו שחשבתי שיהיה כי בעלי מתחיל לעשות קונצים עם הכסף, אני עזבתי את הבית לפני חודש ושכרתי לי דירה עם הילדים אבל הוא עדיין לא שילם שקל אחד, ושאלה לי אליך - באיזה גילאים הילדים?

ברוכה הבאה למועדון...חחחחחח...

הילדים שלי בני 7 ו-5. אי אפשר לעשות הרבה קונצים עם הכסף. אם את באמת רצינית וזה מה שאת באמת רוצה - גירושים, תשכרי עו"ד טוב, יכולה להמליץ על שלי, ותראי לו מאיפה "משתין הדג".... אם בא לך קצת יותר פרטים המייל שלי [email protected]

מנור9

New member
בנות, הנה האתגר שלכן

פנוי טרי, 62, נראה טוב צעיר חסר מנוח גברי סבלני, ספורט יוגה מדיטציה לימודים, מסודר יציב, מנגן, מקצוע חופשי ופעיל. מטייל תורם מזמנו לקהילה. בחברה נשית

מצטערת.. גדול עלי..

ובאותו עיניין.. האם להבדל גדול בגיל יש משמעות בזוגיות ? הבדלים של 15,20,30 שנה.. האם זוגיות יכולה להצליח ?

בזוגיות אין ערובה

אנחנו כאן לא ?? האם קשר עם הפרש גילאים גדול נדון לכישלון מראש ? העניין הוא שאם אתה בונה מערכת יחסים עם אדם הגדול/קטן ממך בעשרים/שלושים שנה, האם יש לכם תחומי עניין משותפים שיכולים להחזיק את הזוגיות שלכם במשך השנים ? או שנקודת המחשבה היא לחיות את החיים כמו שהם , לאן שיזרמו, וכשלא יהיה טוב "נחליף" ? קראת את הספר "מי הזיז את הגבינה שלי" ?

קראתי...

ואני ממש לא אוהבת שמוזיזים לי ת'קממבר שלי,אלא אם... במקומה אני מוצאת גורגונזולה משובחת
תחומי עניין משותפים אני גם יכולה לא למצוא עם בן גילי... לא חושבת שזהו תלוי גיל. כישלון מראש אני יכולה לצפות רק אם אבחר להתחבר עם אדם שדוחה איתי כאדם,כבר מלכתחילה... אבל למה שאבחר כך
האם אדם שמבוגר ממך בשנים רבות דוחה אותך כבר מלכתחילה?

דוחה לא.. אבל מרתיעה כן...

הכרתי מישהו מאוד נחמד, יש לנו תחומי עיניין משותפים, אבל הגיל מאוד הרתיע אותי, 20 שנה גדול ממני, בגיל של הוריי, ואני לא נותנת לזה לרדת לרמת הזוגיות. נכון, ההפסד הוא שלי, כי האדם מקסים, אבל מה לעשות?? זאת אני. יכול מאוד להיות שאני טועה וכדאי לנסות, אבל משהו מרתיע אותי ולא נותן לי להתחבר אליו. את יודעת מה.. בואי נצא מנקודת הנחה שנצא יחד, מה עם חיי חברה? חברים שלו/שלי? הם ירגישו בנוח? המשפחות ירגישו בנוח? הילדים שלי יחשבו שזה סבא חדש? ביננו, לכולנו חשובה גם דעתם של הסובבים אותנו. אני מחפשת מישהו מקסימום 10 שנים יותר גדול ממני. את יודעת, יש דברים שלא מוכנים להתפשר עליהם, ואחד מהם הוא גיל בן הזוג.

אוקיי...

אז את יודעת ת'תשובה לשאלה המקורית ששאלת שמה למעלה... "האם להבדל גדול בגיל יש משמעות בזוגיות ? הבדלים של 15,20,30 שנה.. האם זוגיות יכולה להצליח ?" לגביי עצמך. זה מה שחשוב.

מנור9

New member
לכל החמודות

נהניתי לקרוא את התגובות, הלא שטחיות, אני חייב לציין. בהחלט מסכים שפער גילים משמעותי גורם על הסף להתלבטויות שונות. אני אלך צעד קדימה - מציע לפגוש קבוצה של 10-15 נשים המשתתפות בפורום. בנות 30 וצפונה. בפגישתנו ארצה בנושא ניהול והכוונת מתחים, מה שאני עושה לעתים קרובות כתרומתי לקבוצות מגוונות באוכלוסיה. למידע נוסף אודותי אפשא למצוא אותי Jacky Manor ב Facebook

למעלה