היי

יו נו

New member
היי

קודם כל אני חדשה כאן. שמי יעל ואני בת 18. יש לי בעיה.. אני נוטה לחשוב שאנשים לא רוצים בחברתי או שאני מועקה לאנשים ותלותית מדי. אני מניחה שגם חלק מזה נכון אבל זה גורם לי להיות עוד יותר תלותית ולהפגע. גם בדברים הקטנים, למשל שאני מתקשרת לחברה והיא לא יכולה לדבר והיא אמרה שהיא תחזור אליי, בזמן שהיא לא חוזרת אליי אני מתחילה לחשוב שאני סתם מעיקה עליה ושבכלל לא הייתי צריכה להתקשר. זה נשמע נורמלי? יש למישהו רעיון איך אפשר לצאת מזה? תודה מראש

מהממת11

New member
שלום לך יעל../images/Emo24.gif

קודם כל,לפני הכל,ברוכה הבאה והשתלבות מהירה כאן
בקשר לבעייתך.. תתפלאי שהבעיה שלך נשמעת לי מאוד מוכרת,פעם הייתי כזו ועוד הרבה דברים אחרים רעים חח
התכונות שציינת,תלותיות והיפגעות מדברים קטנים,לא הכי טובות בעולם,להפך הן יכולות להפריע לקשרים שיש לך עם אנשים. אם את נעלבת מכל מעשה או מחשבה או אימרה שאומרים לך זה יכול להביא לדברים רעים,כי אם באים לתקן לך טעות או לעזור לך במשהו או סתם להעביר עלייך ביקורת לטובה,הם עלולים לחשוב שאת תפגעי ואז זה לא הכי טוב.. זו לא בעיה לשנות זאת אם את באמת רוצה זאת... אני יכולה להגיד לך שתמיד יהיו אנשים כאלה שלא ירצו להיות איתנו,ואנחנו תמיד נפגע,אבל גם נדע להמשיך האלה. את מתארת שאם את תתקשרי לחברה,והיא תחזור אלייך יותר מאוחר,את תתחילי לחשוב שאת מעיקה וכו' נכון?. בקשר למחשבות האלו את תמיד יכולה לשאול אם את מפריעה\מעיקה,אבל אני לא ממליצה במיוחד חח... המחשבות האלה נראה לי סתם נובאות מאיזהשהי סיבה שלא ברורה לי,תנסי לחשוב מאיפה המחשבות האלה מגיעות,וככה תוכלי לנטרל אותן.. זוהי דעתי,שמחתי לעזור לך בהצלחה

למעלה