היי

matsavh

New member
היי

נשמות אחיות ותאוות נדודים זה ספרים ממש יפים. מישהו עוד חושב ככה?

matsavh

New member
אני ממש מתרגש מזה שאני אקרא

את ההמשך של שישיית המפגשים, אני כבר לא יכול לחכות שאני אקרא את 4 הספרים הנוספים של שישיית המפגשים, פשוט עכשיו קשה לי לקרוא ספרים בגלל המשבר שאני נמצא בו, אבל אני מקווה שבעתיד אני אוכל להמשיך לקרוא ספרים, אני הכי אוהב ספרי פנטזיה, אני ממליץ לכולם לקרוא את נשמות אחיות ותאוות נדודים אלה ספרים ממש יפים...

matsavh

New member
זה כל כך מרגש הספרים האלה שזה לא להאמין...

לדעתי ספרי רומח הדרקון במיוחד 2 הספרים הראשונים של שישיית המפגשים הרבה יותר טובים מהארי פוטר או משר הטבעות...

היי.../images/Emo54.gif

לא קראתי את הספרים האלה (קשה להשיג וכו') אבל נחמד לשמוע שאתה מתרגש מלקרוא אותם... גם אני חושבת שרומח הדרקון יותר טוב מהארי פוטר (לא שזה כזה קשה), אבל לא לגמרי מסכימה לגבי שר הטבעות. מצד אחד, שר הטבעות הוא ספר הרבה יותר מעמיק. טולקין ברא עולם שלם, עם גזעים, שפות ותרבויות, בהרבה יותר השקעה ממגי וטרייסי. מצד שני אפשר לומר שאם כל-כך קשה לקרוא את שר הטבעות, כנראה שכתיבת ספרים היא לא הצד החזק של טולקין והוא היה צריך להמשיך להמציא שפות. את רומח הדרקון, לעומת זאת, קל וכיף לקרוא. שר הטבעות הוא אמנם טרילוגית ספרים מרשימה בהיקף שלה ובעומק שלה, אבל תמיד נראה שהעלילה קצת פחות חשובה לטולקין, ושהוא יותר נהנה מלתאר שפות, תרבויות ונופים.

למעלה