היי :)

היי :)

הרבה זמן לא הייתי פה, נחמד לראות שמות מוכרים... בין ה12 ל28 אני אהיה באיטליה אפשר עזרה בלמצוא איזו הופעה טובה? לאו דוקא פורקיופיין ... סומכת על הטעם שלכם

ALIAS590

New member
יש לי כמה

סיגור רוס ב-12 וב-13 (ב12 ברומא, וב13 במילאנו) דיפ פרפל ב-13 בcollegno יש ב-17 את נאפוליס פסטיבל 2008 (בנאפלוי P:) עם דיי הרבה להקות. בניהן Massive attack ו R.E.M יש הופעה נפרדת של מאסיב אטאק ב-18 ברומא ועוד הופעה של דיפ פרפל בונטו. ב-19 יש הופעה של בלונד רדהד ב santa maria in sylvis וגם עוד הופעה של מאסיב אטאק ב Ravenna ב-20 הופעה נוספת של מאסיב אטאק בVilla Pisani והופעה שלR.E.M בParco Giuliana ב-21 הופעה של R.E.M בורונה ב-22 הופעה של מטאליקה בBologna ב-23 הופעה של R.E.M בנפולי והופעה של בלונד רדהד ברומא. ב-25 הופעה של ביורק ברומא ב-27 הופעה של לאונרד כהן בפיזה ב-28 הופעה של לאונרד כהן ברומא ושל ביורק בורונה. אני מקנא בך >: כל כך הרבה הופעות שהייתי מת להיות בהם. יש עוד מלא הופעות, אלה רק מה שעיניין אותי, תבדקי באתר LAST.FM. מקווה שעזרתי [:

וואו תודה רבה!

תודה על ההשקעה! :) יכול להיות שההופעות האלה עולות בסביבות ה200יורו לכרטיס או שלא בדקתי טוב? כי זה נראה לי קצת לא הגיוני .. [לא הסתדרתי עם LAST.FM]

Ma†an

New member
וואוו! לכמה זמן נעלמת!

טוב לשמוע ממך. תנסי metal travel guide או משהו D:

handlessman

New member
או שפשוט מבקרים על בסיס קבוע (יש אבל...)

אבל רואים שלא כותבים אז אין מה לכתוב... כמוני... פרדוקס אידיוטי.

The Cinematic Orchestra

להקה מדהימה שהכרתי בחודש האחרון.. יש להם דיסק שממש בא לי אבל הוא עולה הרבה- EVERY DAY מישהו מכיר? שווה שמיעה

למעלה