היי

michalshavit

New member
היי

היי מי שאוהב האי מוזמן להיכנס לאתרי והוא כמובן על האי והכתובת שלו היא: MAYHILA.TIPO.CO.IL אז כולם מוזמנים להיכנס ולהינות וגם לכתוב בפורום ואני יענה לכם אז בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

פיגמיסט

New member
../images/Emo207.gif שובה של ההילי(והיון)

ראיתם את הילי ליון ואת יון תומרקין היום בחשופים בהוט 3? הם התנשקו!

אממ יש לך הוכחות ? ../images/Emo192.gif

כי לי יש הוכחות שהיא גדולה ממני בסה"כ בשבוע - 14/02/1985
עדיין לא ראיתי מישהו שכתב שהיא ילידת 1984.

Norma Jean

New member
בעצם יש מצב שאת צודקת פשוט...

תמיד חשבתי שהיא גדולה מעדי בשנה.

אחח מותק ../images/Emo9.gif

כשאני אומרת משהו ועוד יש הוכחות עדיף לא להתווכח.
ואת יודעת את זה , נכון ? כמה שאני אוהבת אותך...
והיא מה זה לא נראה בת גילה של עדי (אוטוטו 24). היא ניראת פיצית

Norma Jean

New member
מאמי אם זכור לך...

אני הייתי קצת בקשר עם הילי לא שאני אומרת שאני מכירה אותה מצויין אבל אני יודעת כמה דברים עליה ובהתחלה שקראתי עליה היה כתוב שהיא נולדה ב84 אז תפסיקי לחוש בגלל הידע הגדול שלך בשחקנים של השמינייה.זה כבר מאוס.

אני לא חשה ../images/Emo3.gif

אבל הסתכלתי גם קצת ארכיון של הפורום. והידע שלי בשחקני "השמיניה" הוא לא כ"כ גדול כמו שאת חושבת

Yarinv

New member
יצא לי לצפות בזה עכשיו

כן, זה הרגיש דיי מוזר, האופי הזה שחיברו לו בסצנות הראשונות. אולי כי ממבט ראשון "כתב לענייני מתנחלים" נשמע מאוד בתולי, כמו שטומי (ויון) מצטייר, ופתאום על ההתחלה מקבלים משהו מאוד נוגד. רק שלא תהיה לצופים הצעירים של האי "טראומה" לראות את טומי שלהם ממש לא תמים
(וכמובן שהתייחסתי רק לתדמית, לא למשחק שלו או משהו
)

8דושנקה8

New member
../images/Emo207.gif שאלה דחופה!

מישהו מפה שלח אודישן לאי? אם כן, צריך בשביל זה תוכנה מיוחדת? תוכנת כיווץ? או שהם עושים את זה אוטומטית? או שבכלל יש בעיה אצלם באתר? כי אני לא מצליחה להעלות! ואם אני לא אעלה עד מחר אז אבוד לי...... :( אז בבקשה אם מישהו יודע מה הבעיה ואיך פותרים אותה אז בבקשה שיעזור לי!

Yarinv

New member
לפי מה שראיתי

מה שצריך זה פשוט לצלם את עצמך, לשמור במחשב ופשוט לבחור את הקובץ וידאו וללחוץ "העלאה" (או איך שהם לא קוראים לזה שם) וזה כבר יעלה ו"ידביק" את הקטע שלך בסצנה. זה בכלל לא אמור להיות מסובך, זה הרי ילדים קטנים מעלים. אולי תנסי לבדוק אם הוידאו עונה על הקריטריונים שמבקשים (סוג קובץ וגודל מקסימלי שלו).

למעלה