היי

7liel7

New member
היי

חדש כאן
 

7liel7

New member
מישהו יכול בבקשה

להסביר לי על הפינות שאתם מנהלים כאן בפורום? זה נראה די מעניין
 

Smelly

New member
הפינות:

אז ככה, אין הרבה פינות, והן לרוב מתחלפות אחרי כמה חודשים (פשוט כי אין לנו כוח או זמן..) כיום ישנן שלוש פינות פעילות בפורום:
שיר השבוע - במסגרת הזו כותב כל אחד מחברי הפורום את השיר/ים שעשו לו את השבוע שחלף. הפינה עולה, בד"כ, בכל יום שישי...
המצעד - מדי שבת מגיע המצעד השבועי של הפורום. כל חבר בפרום שרוצה, יכול לבחור שמונה שירים מתוך הרשימה המתפרסמת אחרי כל מצעד, ולדרג אותם מ-1 עד 8 - כאשר 8 הוא הפחות האהוב ו-1 הוא האהוב ביותר. כל מיקום מקבל ניקוד מסויים, וע"פ סך כל ההצבעות נקבע הדירוג. המצעד השבועי אף מהווה את הבסיס למצעד השנתי של הפורום בחודש דצמבר.
חדש במצעד - הפינה אמנם עלתה בשבוע שעבר, אך אני מקווה שנוכל להריץ אותה הרבה זמן. אם ראית את רשימת השירים לדרוג במצעד, תוכל להווכח כי בכל שבוע ישנם שישה שירים חדשים המחכים להצבעתך. לא מכיר את השירים? זה בדיוק המקום בשבילך לראות את הקליפים ולקבל את כל המידע הנחוץ כדי לשלוט בחומר.
עשרת הגדולים - פינה אשר במסגרתה מדרגים חברי הפורום שירים שונים ומגוונים על פי נושא מסויים. לצערנו, אופיר החליט כי אין לו את הזמן לנהל את הפינה, ולכן היא כרגע נושמת את נשמותיה האחרונות עד שמישו ייקח אותה ויחיה אותה. זהו בערך.. בעבר גם היתה פינת פפארצי, אך גם היא הלכה לעולמה בטרם עת, אחרי למעלה מ-80 פינות... כדי להתרשם מפינות עבר ניתן להכנס אל אגף המאמרים או להריץ חיפוש בפורום... (התיאורים מנוסחים בלשון זכר, אך פונים לשני המינים באותה המידה)
 
למעלה