היי
,

chen010189

New member
היי../images/Emo9.gif,

היי כולם, אני חדשה.. אני חן, עוד שבועיים בת 17, מחיפה אני מכורה לארץ נהדרת, וגם אני (כמו גריןאיי, נתקעתי שעה על הכרטיס אישי שלך) מתה על יובל שגב. עוד לא הייתי בצילומים, וגם לא השתתפתי כקהל למרות שניסיתי וניסיתי, ואני מקווה שיום יגיע ואוכל. כי אני ממש רוצה להיות שם, אני תמיד מחקה בעצמי שחקן\ית מסוים\ת ומדמיינת את עצמי כחלק מהנבחרת. יש לי שאלה, ליהי(מחולון, ליש) עוד כותבת פה? כי אם כן, היי ליש, את מזהה אותי
, וסוף סוף מצאתי את הפורום. דרך אגב, הגשתי מועמדות לניהול בפורום, אני מאוד רוצה לנהל פה ואם כבר מצאו מישהו שפשוט עוד לא הגיע לראיון בתפוז\לא שמו אותו פה כמנהל אז לא משנה, אני אמשיך להיות מעכשיו והילך פעילה.
מקווה להשתלב, ואכן, זאת הייתה חפירה
אז.... אחרה"צ טובים, ושבבבבבת שלום לכם.

chen010189

New member
ואיך יכלתי לשכוח?

אני כל דקה בחיים שלי לפחות מוציאה ת'משפט הזה מהפה ולכם לא אמרתי? חבר'ה, תשאירו ת'פחית פתוחה הולך להיות פה ערב ליגהההההההההההההההההההה
זהו, הוצאתי

greeneye

New member
ברוכה הבאה!

ליש אכן עוד פה [והיא שקסית מתמיד] וקהילת אוהבי היובל שגב גדלה פה בפורום.. [טוב, עם כמות זעירה ומובחרת כמו שלנו זה לא קשה..
] תהני לך! [והאמת ששקלתי בעצמי להגיש בקשה לניהול..ו..אולי אני עוד אעשה את זה..לוידעת..]

chen010189

New member
כן,

באמת השארתי לך הודעה באייסיקיו כי חשבתי שהיית פה פעם.. לא זוכרת פשוט בהודעת מנהל\ת כתוב בסוף "גל." אז חשבתי שאת אותה הגל. (או שאת באמת אותה הגל?) תתני להצטרף אלייך לניהול?
(מלבד זאת שאני חושקת בניהול פורום בתפוז
אז במיוחד את הפורום הזה) כבר אני תכננתי, שאם הייתי מנהלת, ולא היית רוצה לנהל הייתי מבקשת שיאדימו אותך, כי אני רואה שאת מביאה לפה מידע יותר מאשר קיציס ופרידמן יכולים להביא על עצמם.

greeneye

New member
לא, זו לא אני.

זו גל המנהלת הקודמת שעזבה.. ואני רוצה לנהל את הפורום החמודון שלנו אבל ההתלבטות העיקרית שלי היא בגלל בצפר, הבגרויות וכל זה..השנה היא השנה עם הכי הרבה בגרויות ופולין ומיליוני דברים שנכנסים אחד בתוך השני... העומס..העומס..

chen010189

New member
תראי נעשה את זה ככה,

אני בכל אופן הגשתי מועמדות אני כרגע בי"א (כל שבוע לפחות מבחן אחד ויש עכשיו גם עבודה ענקית בתנ"ך להגשה ויש לי עוד לעשות כתבה בתקשורת), ואני מודה שיש לי זמן פנוי אולי פעמיים בשבוע. אבל בין לבין אני חופרת הרבה בפורומים, ואני מאוד רוצה לנהל. אז נעשה ככה, תגיעי להחלטה שלך, אם תחליטי להגיש מועמדות -סבבה! ואם לא - אז לפחות שאם ייתנו לי לנהל, אני אבקש שיאדימו אותך
כי את ממש מביאה הרבה מידע וכאלה בפורום, ואת מאוד פעילה בקטעים האלה. ומשתמשים כמוך מן הסתם צריכים להיות אם לא כחולים-אז לפחות אדומים

Yuvalenko

New member
תגידי, אם כבר הכתרת את עצמך למנהלת,

והאדמת את גל, אולי תצהיבי את מתן ותלביני את רוית?.. מזמן רציתי ולא נזדמן לי. (נגמרה לי הקאליה.)

Yuvalenko

New member
אני מציע - משאל עם../images/Emo70.gif

כל אחד יגיד למי הוא רוצה להצביע שיהיה/תהיה מנהל/ת לפורום, ואז נחליט אם להפוך את זה להצבעה דמוקרטית.
ספרי לנו קצת על עצמך, חן. ספרי דברים שיגרמו לנו הבוחרים לבחור דווקא בך.

lishhhh

New member
חןןןןןןןןןןןןןןןןן

יו קרייזי ביץ'! חחחח מפורום לפורום את עוברת.. בסוף תנהלי את כולם.. ולא ידעתי שאת גם אוהבת את יובל ככה! כבוד. אההה וברוכה הבאה

chen010189

New member
Long time no see..אה? ../images/Emo99.gif

דברי איתי באייסיקיו
גם את נטשת את פורום שייגעצ! אה..אני כותבת שם לעתים, ירדתי מהניהול שם כי לא היה לי זמן, ובקרוב שוב לא יהיה לי זמן אז חבל סתם. ובאמת דברי איתי באייסיקיו ובקשר ליובל, האמת שרק בתקופה האחרונה התחלתי לאהוב אותו

Yuvalenko

New member
איזה כיף להיות אהוב... ../images/Emo9.gif

נו, גל, כבר עברו 12 שעות ועוד לא הערת את ההערה הקבועה שלך .. ש"הכוונה היא ליובל שגב, ושחס וחלילה אף אחד לא יטעה פה!! כי יובל שגב הרבה יותר חמוד ומצחיק ומדהים!! ואני מבחינתי לא מכירה יובל אחר!!!".. סתם נו אני לא מקנא באמת.
חן ברוכה הבאה לפורום, הגיע הזמן באמת שיהיה עוד מישו בפורום מחיפה!

Yuvalenko

New member
אממ.. אממ..

כן כן, בטח זוכר!! (עכשיו כל המתניות והרויתיות של הפורום יקפצו על ההזדמנות להגיד שאני סנילי, הא?.. זובי. אני זוכר. זוכר איי טל יו! זוכר!!)

chen010189

New member
אתה זה שהוצאתי עליו ת'קריזות ../images/Emo6.gif,

יו, תשמע אני ילדה חמודה (תשאל את ליהי!) אני פשוט, שאני עם אנשים כמו ליהי (קחי זאת בתור מחמאה ליש), מאבדת את שפיותי
חחחחחחחחחחחחחחחחח איזה עולם קטן, אני עוד אמרתי לליהי "נהה... מה אכפת לי שהוא יחשוב שברחתי מבית משוגעים? במילא הוא לא ייראה אותי או יישמע ממני יותר"

Yuvalenko

New member
רק שתדעי שממש לא חשבתי על זה ככה,

לא נפגעתי או משו כזה.
קיבלתי בהבנה את השיגעון שלך, וכבר אז תהיתי איך זה שאת לא בפורום הזה.
אף פעם לא מאוחר מידי, מסתבר.. הא? (פאק מה נסגר איתי, אני מפיל ת'צמי עם המשפטים האלה.. )

למעלה