היי

gray star

New member
היי../images/Emo9.gif

ובכן, אני כבר כמעט שנתיים רוצה לראות את הסדרה, וכשסוף סוף ראיתי את שעות השידור והפרקים, הבנתי שפספסתי את הרכבת, הסדרה כבר החלה. פעם נוספת הייתה לפני איזה שבוע, מסתבר שמשדרים/שידרו פרקים מהעונה השנייה ברצף. נכנסתי לוי.או.די ושמתי לב שיש שם ארבעה פרקים ראשונים של קייל xy ! קפצתי על ההזדמנות והוקסמתי. ראיתי את ה-4 פרקים פעמיים ולא יכולתי לחכות לראות את ההמשך. "נאחזתי" בראיונות של מאט ביוטיוב, ולפתע שמתי לב שהסדרה משודרת שם, אך ללא תרגום. יאללה, ההזדמנות להציץ לעולם המקסים הזה ממשיכה. ראיתי עד תחילת העונה השנייה, פרק חמישי (השעות שינה שלי פשוט התאימו את עצמן לחופש
), ועכשיו יש איזו בעיה עם הרמקולים. בהתחלה זה עיצבן כי לא הבנתי הכל, אבל זו אחלה דרך להעשיר את האנגלית. אני מחכה שהרמקולים יחזרו (לפעמים הם לא עובדים לכמה שעות ואז זה חוזר) כדי שאני אוכל לראות מה קורה בהמשך! מאוד שמחתי לגלות שיש פורום לסדרה האדירה הזו. בכל אופן, הסיבה שאני כותבת פה היא כדי לשאול אתכם, אתם יודעים אם היוצר של הסדרה הושפע מדוני דארקו? הרגשתי את הרוח של הסרט שם: הסהרוריות של קייל שהייתה בהתחלה, הדיבור על מסע בזמן באחד הפרקים, הבגדים שלו, העליונות שיש לו על כולם (מח), גם המראה שלו מזכיר את זה של ג'ילנהול, גם זה סרט מדע בדיוני+דרמה, גם שם יש קטע עם מספרים, מישהו לא ממש ברור מוציא קצת את דוני מהרוטינה ומוביל אותו לעשות דברים וכן האבות מזכירים באופי אחד את השני, וסתם עוד קטע: דרו בארימור ואפריל שמשחקת את לורי מזכירות אחת את השנייה ושתיהן לטובתו.

adii1201

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אני עדי נעים מאוד
ואני לא יודעת על איזה סרט אבל מדברת אבל עכשיו אני מסתקרנת

gray star

New member
תודה ../images/Emo13.gif

סרט מאוד מומלץ. ד"א, הם בקטע של מחוות בסדרה הזאת? שמתי לב שיש זוג, מח ופועלת ממה שאני מבינה כעת, אמילי וולנטיין; בבברלי הילס הייתה בעונה השנייה דמות בשם אמילי ולנטיין שלא חייתה לפי הערכים הנוצריים וכאלה, מה שהסדרה חינכה ללכת בהם (המאפיינים: סמים, צבע שיער, התנהגות עם הבנים) ואז התגלתה כמופרעת נפשית, אושפזה בבית חולים לנפש וכך נגמר סיפור אמילי (יצאה מהסדרה). זה כזה מגניב שעושים מחוות בצורה מתוחכמת (גם בקייל xy אמילי וולנטיין מזיקים לדמויות), זה מזכיר לי כל מיני רמיזות שהיו בטלנובלה בע"מ, כמו למשל זמר לך [דוגמא גרועה] -הטלנובלה שמתחרה בטלנובלה שעושים בטלנובלה- שמבוסס על השיר שלנו הטלנובלה המתחרה במציאות (או, עכשיו שאני חושבת על זה- לח
).

gray star

New member
יואו

אני בעיצומו של פרק 10 בעונה השנייה ואני פשוט יודעת שבנו את הדמות של פוס כדי שלא ישרוד וקייל יצטרך להמשיך לבד [בבקשה אל תגידו לי אם זה נכון או לא, למרות שזה כן]. לאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!111 זה מרגיש כל כך מציאותי, ואותו אני הכי אוהבת בסדרה, אני לא יודעת אם אעמוד בזה. ועכשיו מחשמלים אותו. פ ו ג ע י ם בו!!! אסור לפגוע בפוס! אוף, אני לא יכולה להמשיך לראות. טוב הלכתי להמשיך לראות.

adii1201

New member
לא קוראים לה וולנטין../images/Emo12.gif

קוראים לה רק אמילי
ואמממ אני לא ממש יודעת להגיד לך בקשר עניין המחוות... יכול להיות סתם צירוף מקרים

gray star

New member
לא אמרתי את זה

לאיש שקנה מהחנות שממשכנים\מחליפים דברים את הטבעת שביילין נתן לקייל קוראים ולנטיין, והוא ואמילי מעין צוות.

adii1201

New member
אה אכן כן../images/Emo45.gif

בכל מקרה אני באמת לא יודעת אם זה בכוונה או שזה יצא ככה

LeAnnDylan

Well-known member
בואי נאמר שבתור מעריצת דרו אובססיבת

(כאילו שלא ידעת את זה) אני ממש ממליצה לך להתרחק מהסרט הזה. אחד הגרועים. אבר.

למעלה