היי

NeTuSh2

New member
היי ../images/Emo6.gif

היי כולם... אני נטע מת"א:) מצאתי את הפורום במקרה, ונכנסתי, כי אני מ-מ-ש אוהבת ריקודי בטן!! זה ריקוד מדהההיייםםםם
!
באמת..! אני פשוט אוהבת את הריקוד, אבל אני לא יודעת כל כך לרקוד בו והחלטתי שאני אנסה להירשם לסטודיו מסוים וללמוד.. אז אני וחברה שלי נלך לשיעור ניסיון עוד 3 שבועות בערך.. אז רק רציתי סתם לשאול דברים.. ולהתעניין איך זה הולך? כמה להתאמן עד שיודעים את הבסיס? ו.. כל מה שיש לכם לומר לי בהקשר של זה:) תודה רבה

ליMור

New member
לדעת את הבסיס ?

לצורך הענין,, לומדים בבית הספר 12 שנים,,,ורק אז ניגשים לבחינות , מוכר ? אף פעם אין די,, גם המורות,, עדיין לומדות,, ועוד מחדשות תנועות , טכניקות או WHAT EVER,,, מנסיון,, אחרי שנה ראשונה,, כבר תדעי לרקוד שלשה ארבעה ריקודים מלאים,,, ומגון תנועות,,, בשנה שניה,,,, כבר סיפור אחר,, תלכי,, תנסי,, אני מניחה שתהני, רק קחי בחשבון,, זה ממכר,,,!

NeTuSh2

New member
תגובה

יייהההה:) תודה רבה!! רק הלהבת אותי עוד יותר תודה!
אני אנסה ונראה איך ילך.. חחח- את התמכרת? בכמה את ? בערך (סליחה...) וצריך בסטודיו מיוחד לריקודי בטן? או סתם סטודיו רגיל.. שיש מורה לריקודי בטן?

ליMור

New member
ובכן,,,

נסי והיווכחי,, למרות שאצלי,, זה מטפטף מגיל קטן,, ורק עכשיו בא לידי ביצוע,, <ובינינו,, תמיד רקדתי מול המראה,,,כשאני לבדי בבית,,,, הגעתי די מוכנה לכיתה,,,> חח,,,איך התמכרתי,, כשתראי אותי בדרך למטבח להגיש לבנות שלי לאכול,,,(מענטזת ורוקדת תוך כדי,,) מחכה מעל הגז,, שמשהוא ירתח,, ובנתיים נהנית מניעות הצידה,,, או לחילופין מרעידות אגן ,,, או בדרך לחדר,,, בתנועות כאלו ואחרות,, אז תביני כמה התמכרתי,, שלא נדבר,, על אם אני פתאום שומעת ,, מוזיקת דבקה,,,, על כל פנים, אני למדתי השנה במתנס ובשנה הבאה אמשיך אצל מורה פרטית,,, שיהיה לך בהצלחה,, ואל תשכחי לבוא ולשתף בחוויות,,,! לימורי

NeTuSh2

New member
חמודה ../images/Emo70.gif

תודה רבה רבה
אם לבסוף אני אתחיל ללמוד אני אספר איך היה, אין בעייה..
ואני ממש שמחה בשבילך תודה (0:=

בלונדוש

New member
היי לכולם!

אני מאז שהייתי קטנה אוהבת ריקודי בטן אבל יש בעיה בכרמיאל אין ריקודי בטן רק בשייפ ואמא שלי לא רוצה לרשום אותי לשם מה אני יעשה?

כרמיאל- מקום שכוח אל ../images/Emo8.gif

נראה לי שאולי תחכי קצת, וכשלך יהיה כסף... את יכולה לנסות לברר מי המורה של ריקודי הבטן בשייפ, ולשאול אותה, אולי היא תוכל לנסות לפתוח שיעור בביתה או משהו... או אולי במתנ"ס תציעי שיפתחו? קצת יוזמה לא תזיק, והרי ברור למדי שאם יהיה שיעור כזה- יהיו גם תלמידות... חוצמזה, לך יש את פסטיבל המחול ליד הבית עוד מעט, לא?

ממש מקסים מה שאת אומרת כאן../images/Emo70.gif

איזה יופי, ככה לצעוד בשבילי החיים בצעדי ריקוד קלילים ובשמחה! בתנועות ובהרעדות! כן! אני חושבת שאני מכירה אותך!!!

ליMור

New member
מכירה אותי,,,,?

מאין חמדתי,,? תני פרטים אולי יתברר שאת למדת איתי,,,,

את מדברת במקרה על סטודיו B?

כי אם את שואלת על חוג ריקודי בטן שם אני יכולה להמליץ...

NeTuSh2

New member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני עוד לא למדתי ריקודי בטן.. ואני הולכת להתחיל.. כי זה מאודד יפההה כנראה זה יהיה בסטודיו בי
תוכל/י להגיד לי איך שם?? נהנית..? איך המורה וכד'? בבקשה
? בת"א?? וגם אני רציתי להגיד בפורום על המקום הזה... במרכז תל אביב

סטודיו B:ארלוזורוב 53 ליד השופרסל

יש שם 2 מורות לריקודי בטן, אלינור (אני לומדת אצלה) וברברה. הבנתי שאל ברברה הולך הקהל היותר מבוגר, אל אלינור באות בנות 18 עד 40-50 ככה נראה לי וכולן מסתדרות מצויין. היא מורה שמלמדת את הטכניקה בצורה מעולה, מסבירה ממש ממש טוב, ותמיד מוכנה לענות על שאלות בסוף השיעור. עוד מעט (בתחילת יולי נראה לי) נפתח עוד מחזור של מתחילות.

למעלה