היי
מישהו מהצפון?

שר31

New member
היי ../images/Emo6.gif מישהו מהצפון?

היי שמי שרון , אני חדשה פה , אשמח לדעת אם יש פה חבר'ה מאזור חיפה והצפון

שר31

New member
היי../images/Emo6.gif

היי , שמי שרון , אני שמחה שיש פה חבר'ה מהצפון והסיבה שרציתי לדעת זאת מישום שאני קונדיטורית , אני לא חולת צליאק, אבל אבא שלי סובל מזה , כבר יותר מ10 שנים, במשך הזמן הכנתי לו מיני עוגות עוגיות ומאפים, כך שאני מודעת לבעיתיות של המחלה מקרוב, למדתי קונדיטוריה ואני מעוניינת למכור למעוניינים, עוגות , עוגיות , פאים שונים מאפים מלוחים , מתוקים מאפי שמרים וכו'..במחירים "לא בשמים". מאחר וגלשתי בפורומים השונים של צליאק, יש קבוצה שמעוניינת לכן חשבתי באמת אולי ליצור מפגש בו תוכלו לטעום, ואמכור למעוניינים. אם יש עניין אשמח לשמוע, וגם לתת טלפון שלי לדבר

שר31

New member
היי נועית

את מוזמנת לקרוא את מה שכתבתי לנילוס11, אשמח לקבל תגובה

שר31

New member
היי../images/Emo65.gif

שמחה לראות שיש חבר'ה פה, אשמח אם תקראי את מה שכתבתי לנילוס11,ולקבל תגובה

שר31

New member
היי:)

יופי, אני שמחה, תקרא/י את מה שכתבתי לנילוס11 אשמח לתגובה

moria007

New member
גם אני!

במקור מהעמק אבל עכשיו גרה בל אביב! אבל אני נוסעת כל שבועיים בערך הביתה! כבר עכשיו אני אומרת- "רוסו" ברמת ישי - ידידותי לצליאקיסטים! נכון שזה מעודד אותך?....

שר31

New member
היי../images/Emo13.gif

תודה על השיר והמידע אני שמחה לדעת דברים כאלה בשביל אבא שלי...אשמח אם תקראי את תגובתי לנילוס11 ולהגיב

fkzl

New member
תגובה לשר31

ביקשת - קיבלת... אני מאחלת לך הצלחה במכירת המוצרים שלך אבל במקביל מסבה את תשומת לבך למחשבה על דרי הפורום המהווים פלח שוק הטרוגני, לא כולם גרים בצפון ולא כולם בעלי ממון. לכן, חלקנו לפחות נוהגים, בשל ה"מצוקה" שהיא המכנה המשותף של כולנו, לפרגן מתכונים מוצלחים ככה סתם, ללא תמורה "בשביל החבר'ה"... סתם נקודה למחשבה לכולם.

למעלה