היי

היי../images/Emo141.gif

פריסת 3 קלפים שאלתי מה כוונותיו של X כלפי? יצאנו 8 חודשים ונפרדנו הקלפים: 9 גביעים, הקיסרית , השמש. תודה תודה תודה

הכיוון חיובי...

נראה כי עכשיו הבחור נמצא במצב רגשי (זמני) שבו הוא מרגיש טוב... (אולי היה לחוץ מידי בזוגיות ?).... נמצא במקום נוח ומאושר... (יש לבחור ניסיון...) משהו ילדותי בהתנהגותו... יחד עם זאת נראה מצב חיובי ואופטימי בקשר...אולי בעזרת מישהו שקרוב אליו... תעשה תפנית בהתנהגותו... מקווה בשבילך לטוב.. שיהיה בוקר קסום וטעים... ממני, דפנה רזיאל

הגיל כל כך משמעותי ?

בוקר טוב אורלי... שמתי לב שאת חוזרת ושואלת על הגיל... האם זה באמת חשוב כל כך... או שיש לך כוונה ... מה, מה בדיוק ? ממני, דפנה רזיאל שיהיה לך בוקר מקסים...

צ ל י ל 8

New member
בוקר טוב דפנה

אם שמת לב, הפורום נותן ייעוץ לבני 21 ומעלה בלבד. לפני מתן פירוש, יש לוודא את גיל השואל, בעיקר אם גילו מוגדר כ-101 שנים כמו השואלת הספציפית הזו. מעבר לכך, כן, הגיל יכול להיות משמעותי בשאלות על זוגיות.

או.קי. בסדר הבנתי...

ומקבלת את דברייך בחביבות.. שיהיה לך סוף שבוע מקסים, ממני דפנה רזיאל

שמחה על ההזדמנות....

שאת נותנת לי לבוא לידי ביטוי... מנסה באמת לעזור ממקום של נתינה... תודה, יום מקסים לך, דפנה רזיאל

מאיפה כל הפרחים הקטנים ?

איך מעבירים לטקסט את כל הציורים הנחמדים הללו... כווני אותי, תודה דפנה

לא ציינת אם יש ביניכם סוג של קשר

כיום. בכל מקרה, ניכר כי הוא מעוניין בחידוש הקשר איתך והראיה שלו אותך היא אחרת במובן של הערכה, חיבה ומודעות למה את ראויה ומה חשוב בקשר בכל הקשור לכנות ופתיחות. היום הוא מוכן יותר.

עידכון

אתמול שוחחתי איתו לגבינו בעקבות התשובה שלי מהקלפים קיבלתי מעין חיזוק אפשר לומר , אך אפשר לומר בעצם שהתשובה שלו הייתה שלילית . הוא לא רוצה אותי בכלל, אמר לי להמשיך הלאה. מה זה בעצם אומר? שהקלפים משקרים? שהמסר מוטעה? כי פיתחתי איתו בעצם שיחה בעקבות התשובה שקיבלתי מהקלפים. שבעצם עשכשיו הוא יותר מוכן ויודע מה קורה לו עם עצמו. יש לציין שאנחנו פרודים 4 חודשים שבמהלכם כן נפגשנו בנסיבות שונות.

../images/Emo26.gifשאלה לי אלייך- האם שוחחת איתו

מאז הפרידה בנושא הזוגיות? כמו שאמרת דברים אתמול? ואם כן מתי?

כן שוחחנו

שוחחנו בעיין זוגיות חודש לאחר הפרידה. הוא אמר לי שהוא אוהב אותי ושאני מאד יקרה לו . אבל הוא לא סגור על עצמו מה הוא רוצה (משהו כזה ).. מאז לא דיברתי איתו על הנושא כבר שלושה חודשים. אומנם ראיתי אותו במקומות בילוי משותפים אך לא התקרצצתי עליו כמו שאומרים על מנת שלא ירגיש לחץ ממני.

מכירה את הביטוי

"כרעם ביום בהיר"? זה בדיוק מה שקרה לו אתמול. לאחר- 3 חודשים שלא דיברתם על כך כשאתם בנתק גמור ופרודים כפי שהגדרת זאת את מתקשרת אליו ומשקפת לו את מה שהוא חש ורוצה. והתגובה שלו כצפוי- הוא בהלם וכך הוא הגיב. אם הוא חש בתוכו את הדברים ועדיין לא בדיוק יודע מה לעשות איתם, את באת אתמול ובמובן מסויים ניפצת לו את האשליה. יצרת דינמיקה אחרת. דינמיקה שלא רצית בה והוא הגיב לכך בהתאם. את שאלת שאלה אמש לגבי הכוונות שלו אם קיימות או לא. כוונות הם לא מעשים. כשיש כוונות הן קיימות בתת המודע וכל אחד פועל אחרת. בקצב שלו ובזמן שלו. ישנם כאלו שצריכים זמן להחליט ולבצע וישנם כאלו שלא. כעת, לאחר שפעלת והתקשרת ואמרת ובעיקר שיקפת לו דברים שכרגע, הוא עדיין לא מוכן להתמודד איתם. הפוטנציאל ביניכם השתנה והאנרגיות הן אחרות. לפעמים- שווה להמתין בסבלנות להזכירך- את שאלת על כוונותיו כלפייך ולא האם כדאי לך ילצור קשר איתו ולשוחח בנושא אלו שאלות שונות לגמרי!!! בשורה התחתונה- הקלפים לא טועים!! הבחירה החופשית היא שלך וכך נהגת אתמול

למעלה