היי

Elia SG

New member
היי ../images/Emo13.gif

יש לי מיני אייפוד, ולפני כמה זמן נמחקה לי התוכנה שלו והאייטונס מהמחשב (יחד עם השירים כמובן). מה שנשאר בעצם זה שעל האייפוד כרגע נמצאים בסביבות ה800 ומשהו שירים ועל המחשב יש לי כרגע קצת למעלה מ-200. התחלתי להתקין שוב את התוכנות שקשורות לאייפוד, כלומר את האייטונס ואני צריכה להוריד תוכנת הורדה לשירים. בגלל הבעיה שהאייפוד ניזון מהמחשב ולא ההיפך, הבנתי שכדי שכל 800 ומשהו השירים שעליו לא ימחקו ויועלו אליו רק 200 ומשהו, יש תוכנה שיכולה להעביר אותם מהאייפוד למחשב לא? מצאתי כאן בקישורים של הפורום את התוכנה- YamiPod ורציתי לשאול כמה דברים בקשר אליה- 1. היא בחינם? 2. האם היא באמת יעילה ומעבירה את השירים שנמצאים על האייפוד לאייטונס (כלומר למחשב), ברגע שהאייפוד מתחבר למחשב? והם לא נמחקים? 3. בגלל שהאייפוד שלי מסוגל לקלוט רק 1000 שירים, יצא שיחד עם השירים שנמצאים כרגע באייטונס ויחד עם אלו שעל המחשב יהיו יותר מאלף, זה ימחק לי חלק מהם? או שישאל אותי מה צריך לעשות? כבר המון זמן שלא עידכנתי שום דבר באייפוד בגלל הבעיות האלו
מתסכל לגמרי
תודה :]

LinkTree

New member
כמה תשובות

1. כן - יאמיפוד היא בחינם (את יכולה לתרום למפתח כסף אם את אוהבת את התוכנה) 2. כן היא מעריה את השירים למחשב (עדיף לפני שאת מתקינה את האיטיונס להעביר את השירים עם יאמיפוד) ורק אחרי שהשירים על המחשב להתקין שוב את האיטיונס. 3. זה לא קשור - קודם תוודאי שיש לך את כל השירים על מהחשב אחרכך תבחרי איזה שירים את רוצה באיפוד ואיזה לא.

Elia SG

New member
תודה :]

יאמיפוד מכילה בתוכה את השירים שיש לי את המחשב (כאשר אעביר אותם..)? עוד לא התקנתי אותה, חשבתי שקודם צריכים להתקין את האייטונס.. אם הוא כבר על המחשב ואני אתקין עכשיו את יאמיפוד זה ישנה? השירים עדיין יעברו? זאת אומרת, לא הבנתי אם השירים מועברים בסופו של דבר לאייפוד מהאייטונס או מיאמיפוד? תודה שוב על העזרה

LinkTree

New member
איזה בלאגן

yamipod משמשת להרבה דברים בהקשר שבו אנחנו מדברים עכשיו את רוצה להוריד שירים מהאיפוד למחשב. לכן: 1. תסירי את האיטיונס 2. תריצי את yamipod (אין מה להתקין שם זה פשוט קובץ התוכנה) 3. כשהתוכנה נתפתחת תבחרי איזה שירים את רוצה להוריד למחשב מהאיפוד (הyamipod קוראת את האיפוד שלך ואת השירים שבו) 4. תנקתי מסודר את האיפוד (אחרי שסגרת את yamipod) 5. תתקיני את האיטיונס שוב ותוסיפי את כל השירים שאת רוצה (כולל אילו שהורדת מהאיפוד עם yamipod) 6. חברי את האיפוד - ובא לציון גואל

Elia SG

New member
יש לי עוד שאלה..

כתבת ב-3, לבחור איזה שירים אני רוצה להוריד למחשב.. איך אני עושה מורידה אותם למחשב? לאן מורידים ודרך איפה?

LinkTree

New member
בוחרים את השירים

קליק ימני ואז extract to... או אולי copy to.... לא זוכר בדיוק - אבל משהו כזה

למעלה