היי!

היי! ../images/Emo13.gif

אני דניאל, אני לא ממש רואה את הסדרה, התחלתי רק לא מזמן ודי התמכרתי. אמממ אני עוד לא בדיוק יודעת מי זה מי (בראין, ג'סטין, אמט והאנטר אני יודעת. השאר לא סגורה על זה), בקיצור, אני ממש אוהבת את הסדרה ורציתי לדעת איך אפשר להוריד את כל העונות באימיול, כי אף פעם לא הורדתי סדרה... תודה מראש ו... יש לכם אחלה פורום (של סדרה מעולה!!!). וסתם אוף דה רקורד, בן זה הבלונדיני הנשואי? אם כן אותו אני הכי אוהבת
.

מ י ה2

New member
היי-

תתחילי מההתחלה חובה ליראות את הוענות הריאשונות-אז אם היתחלת מעכשיו אז חסר לך 4 עונות[חובה עונה 1 ו2]-אם יש לך אימיול את הולכת לקטגוריה של וידאו ורושמת queer as folk ואז תקבלי רשימה- הפרקים מופיעים ברשימה בצורה כזאות-102-עונה 1 פרק 2 312-עונה 3 פרק 12 המיספר הריאשון זאות עונה והמיספר ה2 זה הפרק 122-עונה ריאשונה פרק 22 עונה ריאשונה-22 פרקים עונה שנייה-20 פרקים עונה שלישית-14 פרקים עונה רביעית-14 פרקים עונה חמישית-13 פרקים.

אדווה 1

New member
אוי איך אפשר.....

ליראות את הסידרה רק מהעונה האחרונה חובה ללכת ליראות את העונות הריאשונות במיוחד 1 ו2.

וואי, תודה!!!

חח עשיתם לי חשק, עכשיו אני חייבת לראות את עונות 1-2. בריאן לא הומו גם במציאות נכון?

חובה.....

אבל חובה ליראות את ארבעת העונות הקודמות וחובה ליראות עונה ריאשונה[שהיא מדהימה].וגייל הרולד[בריאן ,הוא דווקא לא הומו במציאות].

למעלה