היי

היי../images/Emo122.gif

דינו.... אני הייתי רוצה להיות חבר בפורום שלך?? כי אני אוהב בייסבול בעיקר ת´ מטס! דוד שלי ובני דודים שלי מאמריקה חולי בייסבול וגם בעיקר ת´ מטס אז מהם קיבלתי מלא ציוד בייסבול מקצועני ומאז אני אוהב ת´ משחק! השחקן האהוב עלי הוא מארק פיאצה מניו יורק מ´.... יונתן

SlamminDino

New member
../images/Emo151.gifיונתן שלום!!! ../images/Emo65.gif

שמחים מאוד שבאת לחינגה פה בפורום!!! הדבר החשוב ביותר שמאפיין את הפורום הוא עניין השייכות, הפורום הזה שייך לכולנו והוא תלוי בכל אחד שנכנס לכאן! לכן, במקום להגביל את קהל החברים בפורום אנו מעודדים הרבה שתייה ודיבור חופשי! גם אם זה מתבטא באהדה למטס....
YANKEES RULE!
אבל כל אחד ודעתו כמובן...
שמע, הגעת למקום שבו אוהבים בייסבול וכאן תוכל להגיד מה שאתה רוצה עם אנשים שיתייחסו אליך ולהודעותיך. אני מזכיר שוב שהשתייה בפורום היא חובה לכן אתה מוזמן להצביע בסקרים בנוגע לבירה האהובה עליך. פשוט כנס לארכיון הסקרים ותתחיל להשפיע ( ותאמין לי שזה יורגש, יש סקרים בהם רק 2 קולות עד עכשיו
) ועוד משהו חשוב!! לא סתם הפורום שייך לכולם. שיש לך הצעה למשהו חדש תגיד את זה!! כל הצעה מתקבלת פה בבירה ולחיים
. אם זה הצעה לסקר חדש, מאמר או לוח. תרגיש חופשי וברוך הבא!!! המטבחון
אגף בירות גרמניות מיובאות ללא מכס

EMINEM Junior

New member
מגניב...../images/Emo121.gif

אני שמח שאתם מקבלים אותי ככה............ רק
או שמותר גם
חחחחחחחחחח... Mets rules!

SlamminDino

New member
אבל לא יין אדום..

כי הצרפתים שותים הרבה מזה.... סתם, זה לא שיש לנו בעייה עם הצרפתים. הם פשוט משחקים אותה לאומנים אבל הם פחדנים גדולים ומשתפיי פעולה עם הנאצים. הם לא ממש מכחישים... וכן, הם יהיו מהראשונים שיחוו את הכיף לחיות בצד המוסלמים באירופה. חבל... דווקא מקום נחמד.

mont

New member
ברוך הבא יוחנן

גם ממני מצפים לראות תגובתך ואולי נבנה פה קבוצה לליגה

אופס...

לאח שלי גם יש משתמש בפורום תפוז!!! אז לפעמים אני בטעות...! יכתוב במשתמש שלו [אז כל פעם שאני כותב עם "EMINEM junior" זה אני "יוחנן המחונן" ואם זה קללות או משהו דפוק אז זה אח´שלי] יש לי שאלה!?!?!?!? מה הקשר של הסקר שיש עכשיו לבייסבול?? ועוד שאלה, מי לפי דעתכם החובט הכי טוב אחרי הגדול מכולם?

SlamminDino

New member
אני ינסה לשים משהו אחר כסקר ראשי

אני לא ממש בטוח איך.. זה פשוט הסקר האחרון שפרסמתי. אני יעבוד על זה!! עכשיו לתשובה לשאלתך המחוכמת....
שמת לב שהסקר הראשי הוא לגביי להקת הבנים הטובה בפופ. טוב, זה היה נסיון פרסום בפורומים נוספים בתפוז שיבואו בשביל הסקרים ואם יראו את הפורום אולי גם ימשיכו להשאר. כנס לארכיון הסקרים מהדף הראשי של הפורום ותמצא מבחר של סקרים בנושאים שונים. בינתיים יש שתיי עמודים שכוללים בתוכם כמה סקרים על בירה, מוזיקה ואוכל-- זה חוץ מהבייסבול. כדאי לך להכנס ולהשמיע את דעתך. הם ממש נחמדים. אם יש לך רעיון לסקר נוסף, רק תציע את השאלה עם האפשרויות... או אפילו תשאיר לנו לחפש אפשרויות לתשובות. עכשיו הבאת רעיון מצויין לסקר חדש!! מיהו החובט הכי טוב אחריי הגדול מכולם. מיהו הגדול מכולם... על זה כבר יש סקר. אתה מתכוון לבארי בונדס נכון? החובט הכי טוב כיום מלבד בארי צריך להיות אלכס רודריגז או סמי סוסה. גם מאני ראמירז יש לו מה להגיד בנושא. יש הרבה חובטים מצויינים אבל הם הטופ של הטופ. לפניי כמה עונות גם קן גריפי ג´וניור היה שם!! היום סיפורו שונה לגמריי. רוצים להפטר ממנו בסינסנטי והוא חתום לעוד שש שנים. אף אחד לא מביע עניין בשחקן בינתיים.

EMINEM Junior

New member
דינו, יש לי מילים להגיד לך...

אתה המנהל הכי טוב בכל הפורומים פה בתפוז קהילות כל הכבוד! ובקשר לתשובה של השאלה שלי... ברור שבארי הגדול מכולם!! ועוד משהו, מה עם פיאצה הוא חובט מצויין

SlamminDino

New member
Woohoo!! אילו מילים יפות..

ועוד ממשיך דרכו של אמינם!! הה ההה.... בואו נראה עכשיו לגביי שאלתך או יותר נכון, הצהרתך! מייק פיאצה הוא באמת חובט גדול. כיום אף אחד לא ממש יכול להתקרב ליכולת של בארי בונדס ב Batting Box. המספרים שלו בשנתיים האחרונות מייצגים את העונות הכי טובות לשחקן אינדבדואלי אולי בהסטוריה. ואם לא הכי טובות אז 2 מחמשת הטובות ששחקן אי פעם השיג. אי אפשר שלא לתהות לגביי בארי-- המילה באמריקה היא שיכול להיות שהוא משתמש בסטרואידים. זאת דעתם של הרבה מהאנשים.... השנה הולכים לעשות בדיקות בליגה ונראה כמה שחקנים שמשתמשים. זה פשוט מדהים ששחקן גדול כמו בארי יתעלה בצורה כזאת בסוף הקריירה. בונדס היה שחקן גדול גם לפניי כן-- עכשיו הוא כבר מציג את היכולת הכי טובה. זה פשוט ברור שהוא הולך להעיף את הכדורים שיזרקו לו קרוב לצלחת. אף פעם לא היה מצב כזה שפחדו ככה מחובט כמו שמפחדים מבארי. האיש שיכול להשתוות לו בכך הוא רק בייב רות´ שאת השיא שלו ל WALKS שבר בונדס בעונת 2001, השנה בה שבר את שיא ההום ראנס גם. אני חושב שבעונה הזאת הוא עשה אפילו טוב יותר כשקיבל 198 WALKS עם ממוצע חבטות של 370. ו46 הום ראנס. נראה לי ששיא ה RBI´S היה עומד בסכנה אם בונדס היה לא היה כל כך סבלני. שראיתי את בונדס חובט ומפספס לסטרייק שלישי זה היה כזאת הפתעה!! יש משהו מאוד פסיכולוגי בדרך שפיצ´רים מתייחסים לעימות עם בארי. הם מפחדים... והם לא רק מפחדים-- הם גם מראים את זה. רק כמה מהפיצ´רים הבאמת גדולים הולכים על בונדס עם הדברים הטובים שלהם. מפחדים לזרוק לו פנימה כי הוא יכול לסובב את המחבט מהר ולהעיף את הכדור החוצה במהירות, אם זה בסן פרנסיסקו-- למפרץ!! אבל מלך עליון.... לא לוקח אחריות על הקבוצה תמיד. אני לא יודע אם זה נכון אבל מישהו אמר לי שיש לו חדר הלבשה פרטי! ורק לו יש כזה. כל החברה נמצאים ביחד-- והוא לבד. בונדס עם השנים הוא לא אהוב הקהל בואו נאמר ועם כל ההישגים האלה הוא נופל בפופולאריות לאלכס רודריגז וגם סמי סוסה כנראה. טוב, נגד רודריגז קרב פופולאריות זה כמו אגרוף נגד טייסון ( כולל נשיכות). יש סקר טוב על בארי בונדס לגביי השאלה אם הוא השחקן הכי גדול אי פעם ואיך יזכרו אותו בעתיד לאחר שיפרוש. שתיי העונות האחרונות שלו היו פשוט פנטסטיות!! סלאגרס גדולים שחובטים הרבה הום ראנס גם מקבלים את שלהם בקטגוריית הסטרייק אאוטס. ג´ים טומי שעבר לפילדלפיה הוא דוגמא בולטת במיוחד. הוא נשרף לעיתים קרובות בסטרייק אאוטס בגלל ההנפה הגדולה. או הכל או כלום. עכשיו-- למשהו מעניין. היחס של בארי בונדס בין סטרייקאאוטס ל Walks הוא פשוט לא יאומן. בארי קיבל 198 הולכות לבסיס ראשון בעוד הוא נשרף 47 פעמים בלבד בסטרייק אאוט. טוב, אז היו לו איזה 60 הולכות מכוונות לבסיס ראשון. ( שזרקו רחוק מהצלחת בכוונה) זה מראה על עין חדה והבנת משחק. הוא בדרך כלל לא מניף על כדורים לא טובים. כשהוא מניף ומפספס שזה נדיר בפניי עצמו, הוא הולך על כדורים שבסטרייק זון. קריאה מצויינת של הסטרייק זון יש לבארי. הצלחה לא חדשה לבארי בונדס. הוא היה חובט הרבה הום ראנס, גונב בסיסים ועם ממוצע חבטות טוב מאוד גם בעבר. בהחלט אחד מהשחקנים הטובים בליגה ואף בעל שלושה תאריי MVP לפניי העונה הגדולה של 73 ההום ראנס ב 2001. אי אפשר להסביר דברים כאלה.... לא רוצה להטיח בהאשמות אבל אולי יש משהו בדיעות שהוא לוקח חומרים מסויימים שעד עתה לא היו אסורים. פשוט קשה לאדם להאמין שמישהו שמתחיל להתבגר ואמור לפרוש ממש עכשיו פתאום קופץ למדרגה בה ניצבים בייב רות´ ושליחיו. כשחוזה קאנסייקו פרש ויש עליו כמה מילים בעמוד הקודם בפורום הוא הודה ואף הצהיר שהשתמש בסטרואידים. היה מותר!! אין שום בעייה עם זה אם מותר... המסקנה הרווחת אולי בעניין בונדס הוא שאם יזכה באליפות הוא יכול להיות השחקן הגדול ביותר. כמובן שגם שבירת שיאים כמו זה של הנרי אארון שחבט הכי הרבה הום ראנס בקריירה ( 755) יעזרו בתהליך. אומרים שתמיד יישב לו קוף על הגב. זה נכון משתיי סיבות-- המושג הזה מקבל משמעות מיוחדת כי האיינג´לס הם אלה שעשו את הקאמבק המצויין במשחק השישי כשלסן פרנסיסקו נותרו שלושה אינינגס לאליפות. הקוף הזה עזר לג´ים קארי וגם לאיינג´לס. המילה של בונדס הייתה כנראה לא להשאיר את קנט. קנט לא רצה להשאר עם בונדס אולי, או שפשוט רצו לעשות שינוי. זה נראה די חשוד כי הרכב מצליח לא כדאי להחליף. בטח אם אין לך בעיות כספיות כמו למארלינס אחריי האליפות ב 97. לא תאמינו איזה שחקנים שיחקו שמה. גם אני לא מאמין!!! הג´איינטס עם האליפות יקרבו את בונדס צעד ענק לשולחן הדיונים לגביי השחקן הכי טוב. אין סיכוי נגד הבייב בכל מקרה! הוא כבר נוסטלגי וכמו המשנה שמועברת מדור לדור בעל פה. לא אכפת לי אם אתה צריך
לאמסטרדם-- אני רוצה את ה
שלי! את ה
אני רוצה מארגנטינה, ואת ה
אני לוקח רק מהרמה!!

למעלה