היי - שיטה

בהלםם

New member
היי - שיטה

יש לי שיטה לחלומות צלולים תנסו זה עובד:) יכול להיות שכבר מישהו רשם את זה פה.. פשוט פעם ראשונה אני רואה תפורום הזה.. בקיצור קורה לי לפעמים שאני לא ישנה יום וחציץץ זתומרת קמה בבוקר יוצאת והולכת לישון רק לפנות בוקר ולפעמים יותר מאוחר מזה .. אז הגוף מגיע למצב של עייפות מה שקורה שמספיק שאני אעצום את העיינים ואדמיין משהו בראש ואת התמונה זה יופיע לי מול העיינים..ואז אני מחזיקה את עצמי במקביל לא להרדם ואני מודעת לזה שאני יכולה לחלום בצלילות.. לפני זה תכוונו את השעון המעורר שלכם או תגידו למישהו מהמשפחה שיעיר אתכם בעוד חצי שעה.. ותראו מה קורה.. עליתי על זה כי לפעמים הייתי ממש עייפה ומשום מה הייתי הולכת לישון וקמה אחרי חצי שעה מצלצול של חברים או משהו וחוזרת לישון וזה לא הגיוני הרי לא ישנתי יום וחצי יומיים..אני אמורה לישון לפחות 8 שעות אחרי זה.. אז תנסו את זה ושוב אני חוזרת לכו לישון אחרי זמן ממושך שהייתם ערים תעירו את עצמכם איכשהו ואז כשתקומו תיהיו ערים לקצת ותיהיו מודעים לזה וזה יעבוד ב100 אחוז!

astral1pro

New member
בהחלט הגיוני + שלום לכולם (אני חדש)

שלום לכולם, מה שאת מספרת באמת נשמע הגיוני ועם קצת אימון נוסף נראה לי שאפשר לפתח את זה עוד יותר להקרנה אסטרלית ממש, ממליץ לך בחום לבדוק את הבלוג החדש שלי ואם תקראי גם את הרשימות הקרובות שאפרסם תגלי שבעבר עשיתי כמוך ושילבתי את זה עם עוד כמה דברים בצורה מתוחכמת (למשל שחייה וריצה) ואין לי ספק שהאפשרויות מכאן להתקדם עם זה מגוונות ומעניינות אז כמעט שכחתי... הנה לינק לבלוג: http://blog.tapuz.co.il/astral1pro

silverhawk

New member
אהלן

הבלוג שלך נראה מעניין. נשמח לראות אותך לוקח חלק פעיל בפורום ותורם בו מנסיונך.

silverhawk

New member
זה דומה מעט לשיטת הווילד

אבל לדעתי במרבית המקרים, גם אם תצליחי לגלוש לחלום, המודעות תאבד במהרה. את מצליחה את זה באופן קבוע? וברוכה הבאה לפורום.

בהלםם

New member
אחלה בלוג..../images/Emo45.gif ולמנהל..

אני לא מבינה בדיוק בשיטות שאתם מגדירים פה בפורום.. אבל רוב הפעמים שניסיתי את זה זה עבד.. **סתם משתפת*:) היום חלמתי חלום הכי הזוי בעולם שבתוך החלום נסיתי לחלום חלום צלול ובחלום נסיתי לדמיין דברים והשטן הגיע וניסה להשתלט עליי זה היה מפחיד.. ומתוך החלום קלטתי שאני בחלום צלול והתחלתי להתנגד אליו כי הוא ניסה לחדור לגוף שלי..והתנגדתי וכל הגוף שלי רעד זה הרגיש אמיתי ומפחיד למרות שידעתי שזה לא אמיתי בכל אופן קלטתי שאני בחלום צלול ועם קצת כוח אני יכולה לשלוט בו אז איכשהו גרמתי לשטן להסתלק ואז התחלתי עם חלומות משלי:) זהו עם קצת אימון לפי השיטה שלי אתם בהחלט יכולים לשלוט בחלומות שלכם ברוב המקרים!

DJfroyke

New member
אם אפשר לבקש ממך בקשה

לא כל כך הבנתי את השיטה. את יכולה להסביר אותה, בשלבים, בפשטות? תודה.

בהלםם

New member
אהלן שוב

הגבתי לך במסרים מקווה שתבין.. כל המטרה בעצם של החלום הצלול זה שתיהיה מודע לזה שאתה חולם תוך כדי החלום.. מזה אומר? קורה לכם לפעמים שאתם גמורים מעייפות במיטה.. וכל שניה מישהו מתקשר ואתם מסננים ועדיין ממשיכים לחלום במודע.. אז זה בעצם כל המטרה שתיהיה מודע בעזרת גורמים אחרים וכשתקלוט את זה תוכל להיכנס לחלום שלך.. מקווה שמישהו מבין אותי חח

למעלה