היי שוב :)

רקיעים

New member
היי שוב :)

מה שלומכם? קודם כל רציתי להגיד לכם תודה על העזרה בפעם הקודמת בבעיה שלי (לצערי זה לא עזר, הרבה מזה באשמתי, ולכן אני מבקש שוב עצה). אוקיי המקרה שלי בקצרה (מי שרוצה לדעת בהרחבה, לא שזה כזה מעניין, מוזמן להריץ חיפוש עם השם שלי וישר יראה את זה, הודעה מלפני כחודש בערך). בכל מקרה, אני מכיר מישהי מהאינטרנט, דרך מסרים. אני מדבר איתה כבר הרבה זמן (נמדד בשנים...) ומה שהתחיל בתור קשר ידידותי עבר לקשר ידידותי מאוד וקירבה, שליחת תמונות ואפילו שיחות טלפון קצרות פה ושם. הבעיה היא שאני רציתי יותר. למרות שזה אינטרנט ולמרות שהרבה אנשים ירימו גבה (ואני ביניהם) על חוסר ה"קשר האישי", זה לא ממש נכון כי אני מכיר אותה מצויין. אז היה חסר לי את המימד של לפגוש אותה בחיים האמיתיים, הייתי מודע לזה, ועדיין זה לא הפריע לי להיות מאוהב בה. לפחות אני יכול להתנחם בזה שאני לא הראשון. אמרתי לה שאני מאוהב בה, והיא, אחרי השוק ההתחלתי, אמרה שזה לא הדדי אבל שהיא לא רוצה שנפסיק לדבר. אז המשכנו לדבר כאילו שומדבר לא קרה. בהתחלה זה היה בסדר, התמודדתי עם זה. אבל אחר כך היא התחילה לספר לי בפרוטרוט על החבר החדש שלה (החל משלב ההיכרות וכלה בשלב ה"אוי הוא כזה חמוד והיה לנו דייט מדהים ו..."). יש לציין שזאת אשמתי בעיקר הואיל ורציתי לשמר את הקשר הידידותי שהיה לנו מקודם, וקודם, היא הייתה מתייעצת איתי בנושאי בנים כל הזמן. אם פתאום הייתי גורם לה להרגיש שלא בנוח, זה היה נדפק לגמריי (בדיעבד ההחלטה הייתה שגויה מאוד). בכל מקרה... אחרי כמה זמן כבר לא יכלתי לשאת את זה יותר ופשוט נשבר לי הלב. החלטתי שעקב העובדה שהיא גרה מאוד רחוק ממני (מרחק של שעות נסיעה... בערך 2 שעות וחצי), עקב העובדה שיש לה חבר ושטוב לה איתו, ושהיא אינה מעוניינת בי, אני חייב, למען טובתי האישית לסיים איתה את הקשר מיד. אז אמרתי לה שיש לי "בעיות במחשב", ושלכן אנחנו לא יכולים לדבר יותר לפחות בזמן הקרוב. שיקרתי, כדי שהיא לא תרגיש רע, כלומר שהיא פגעה בי, בזמן שאמור להיות לה כל כך טוב (היא מאוד מאוד רצתה חבר, תמיד). לא דיברתי ולא דיברתי ולא דיברתי... החזקתי מעמד עשרים יום בערך. אחרי עשרים יום, פתאום נקראה בפניי הזדמנות פז שהרגשתי שהייתי חייב לתפוס - לאחר שנים של היכרות, שחסר לה המימד האישי, סוף כל סוף הייתה לי הזדמנות להיפגש איתה "במציאות"... אחרי כל כך הרבה זמן שאני מכיר אותה לא יכלתי להתאפק ועשיתי את זה. זאת הייתה טעות חמורה. עכשיו אחרי שפגשתי אותה, והיא בדיוק, אבל בדיוק כל מה שדמיינתי ואפילו הרבה הרבה מעבר לכך, ושלוש השעות שביליתי איתה בדיבורים היו אחד הזמנים היותר כיפיים ויפים שאני זוכר שהיו לי בחיים, מה אני עושה?! לוותר שוב? לוותר, ביודעין שבשנה הבאה כאשר היא תתגייס לצבא תהיה תקופת זמן לא מבוטלת שאנחנו נהיה באותו בסיס, ושלאחר מכן נשרת קרוב? כלומר שעניין המרחק יימוג? וכל הספקולציות האלה לא עוזרות שכן אני תוהה מה הטעם ב"התעקשות" (ותאמינו לי, שאני מוכן להתעקש, ולסבול, ולהתמיד כמה שצריך), בעוד שאני כבר קיבלתי את התשובה שלי. זה לא קל לנתק מגע עם מישהו מוכר ואהוב, גם היא לא קיבלה את זה כל כך טוב (למרות שאני כנראה לקחתי את זה הרבה יותר קשה). מהי עצתכם? תחשבו אבל לפני שאתם עונים... אני שוב פעם מסתכן וכותב את כל זה באינטרנט בעוד שאני יודע שהיא גולשת בתפוז. לכן זה מאוד חשוב לי, כך שאני מוכן לעשות את זה. תודה, ר.

תגובה

אם אתה אוהב אותה כאדם כדאי שתהיה אתה ותדבר ותעשה אתה דברים מענינים, ואולי פעם היא תרצה חברות. אני שמח שאתה נפגש אתה, נסה להיות נחמד. חבל להפרד.

רקיעים

New member
היא גרה מרחק שנות אור ממני

אני לא יכול להיפגש איתה, זה משהו שקורה פעם בשנים... להמשיך לדבר איתה במסנג'ר זה כמו לעשות לעצמי חרקירי בערך. כבר עשיתי את זה, וזה היה מאוד מאוד מאוד רע. אני יודע שחבל להיפרד. גם חבל שכואב כל כך שרוצים רק לישון כל היום ונמצאים במצב רוח שהוא בשפל המדרגה. (מה שהיה לפני שהפסקתי לדבר איתה. אז מה אם כל מה שרציתי לעשות מאז שהפסקתי לדבר איתה, זה לדבר איתה שוב). המצב הזה מסובך מדיי בשבילי... לכן לקחתי אותו לאינטרנט לקבל חוות דעת חיצונית. ממש תודה על התגובה, ר.

יפשושית

New member
כבר הבנת

שיותר בריא לך להתנתק ממנה. כל שנותר הוא להפנים ולפעול לפי ההגיון שלך.

יפשושית

New member
לחשוב זה דבר אחד.

מעשים זה דבר שני. אתה יכול לחשוב על משהיא אך לא לעשות דבר בנידון. אם היא אינה רוצה ויש לה חבר- מה הטעם בכאב שלך בכל שיחה איתה?!

רקיעים

New member
ברור שאין טעם

אבל מאוד קשה לי לוותר - אני מאוהב בה בצורה די רצינית. זה יהיה נוראי לכל כיוון. גם בכיוון הלשמוע על מעלליה (או לדבר איתה סתם ולדעת מה קורה), ולחילופין להפסיק לדבר איתה, לוותר, ו"להפסיד", כביכול (זאת לא המילה המתאימה, אבל היא הכי קרובה). ר.

יפשושית

New member
אהבה לא צריכה להיות מלווה בסבל

בדיוק להיפך- אהבה צריכה לעשות לך טוב למלאות אותך באושר. תתמקד בשכל ופחות בלב! השכל שלך אומר לך שעדיף לך בלי השיחות איתה! תקשיב לו למרות הקושי.

אז שכח מזה

אתה לא רוצה להיות גלגל שלישי, ולא כדאי להפריד ביניהם. אתה לא היית רוצה שיעשו זאת לך.

רקיעים

New member
מן הסתם!

אני לא רוצה להיות גלגל שלישי. ואת יודעת מה? אני לא רוצה להפריד ביניהם כי לא הייתי רוצה שיעשו את זה לי? נכון, את צודקת. לא הייתי רוצה שיעשו את זה לי. מצד שני, גם לא הייתי רוצה להיות זה שיושב בצד ורע לו בצורה די רצינית. בפעם השניה (!) (זה כבר קרה לי בעבר). את יודעת מה? במצב אידאלי, קל להיות נחמד. במצב כזה, עם כל הכבוד ועם כל הרצון שלי להיות בנאדם טוב, מה שתמיד עומד כנר לרגליי, אני פשוט לא יכול. עד שלא פגשתי אותה היה קל יותר. אז הייתי עדיין יכול לוותר ולתת להם להנות להם בשקט ולעשות כיף, כמו שבוודאי מגיע לה, ואני מניח שגם לו. אבל מה לעשות שאני יודע מה אני מרגיש, ואני מציב את הסבל שלי קודם לסבל של החבר שלה (שלא יהיה קיים כי היא במילא לא תיפרד ממנו, בטח שלא בגללי, מה שהופך את כל הדיון הזה לבעייתי / מיותר).

אני חושבת שאתה צריך להניח

להם ולחשוב עליהם יותר מאשר עלייך. אני בטוחה שתמצא את הבחורה שלך, בזמן המתאים ובנסיבות המתאימות. אבל כרגע זאת לא היא ולא בזמן המתאים. אז במקום לרחם על עצמך, תעסיק את עצמך בדברים אחרים וחפש את הבחורה שתתאים לך, אל תיהיה הגורם המפריד בזוגיות. אם תעשה זאת, ייתכן שהיא תשנא אותך בשל כך.

רקיעים

New member
תראי

כל הדיון הזה חסר טעם הואיל ואני לא באמת יכול להפריד ביניהם. זה רק היא יכולה לעשות. מה אני יכול לעשות בידיוק, שיפריד ביניהם ויגרום לה לשנוא אותי? אם יקרה התרחיש הבידיוני לחלוטין שהם ייפרדו בגללי, אז סימן שזה מה שהיא רוצה (שוב, לא יקרה). יודעת מה? נמאס לי לחפש. די. גם אני רוצה שיהיה לי טוב. זה מוגזם לבקש את זה? לא ביקשתי את השמיים והארץ. ר.

יפשושית

New member
כשאוהבים משהוא

אמורים לשים את טובתו מעל לטובתך! תניח לה בשקט, אם היא היתה רוצה אותך זה היה קורה מזמן. חוץ מזה- אתה לא פועל לטובתך אלא לרעתך. סתם ממשיך לסבול!

רקיעים

New member
ועוד משהו

אני מניח שאת לא באמת חושבת ש"שכח מזה", זה מאוד ריאלי ו/או פשוט, נכון? ר.

הממ...

אני מאמינה גדולה באהבה ומאוד רומנטית, אבל כל עוד לבחורה יש חבר עלייך להתנתק, אם יירצה הגורל שתהיו ביחד- אתם תהיו, אבל כל עוד יש לה חבר הכי טוב עבורך יהיה להתרחק- תאמין לי שזה פחות יכאב לך ככה, ואולי תוכל לנסות להמשיך בחייך. אם נועדתם זה לזה, דרכיכם עוד יצטלבו.

למעלה