היי- שאלה...

אדויסמן

New member
היי- שאלה...

מצב היפוטתי: (נכתב בנקבה מטעמי נוחיות, מופנה לכולם!) נגיד ויש לכם חברה שהיא לא חברה כזאת טובה, היא דיי אגואיסטית ויש בה מין איכות ילדותית מעצבנת, אבל אתן חברות יחסית טובות ואת לא רוצה לפגוע בה, אבל מה? כל שאר השכבה שלך יורדת עליה וחזק, והיא באה עליך לבכות, והיא לא מבינה מה היא עושה לא בסדר, ואת מנסה להסביר לה, ומנסה לעזור אבל זה לא כלכך עובד, מה לעשות?, כאילו הילדה לא עוזבת אותך וגם לא עוזרת בחזרה אלא סתם מתבכיינת לך על הכתף וגם זה עולה לך במעמד חברתי רצוי מאוד...

pitmaman

New member
היי- תשובה...

אוקיי אז קודם כל הכי חשוב זה שאם אתן חברות טובות את צריכה להיות שם בשבילה, גם אם זה אומר רק לתת לה כתף לבכות עליה ( לפעמים הכתף הזאת יכולה לעשות פלאים) אם אתן חברות אז קטע של מעמד חברתי לא צריך להוות שום גורם בכלל מבחינתך, מעמד חברתי כזה או אחר, זאת המצאה של אנשים חסרי כל בטחון עצמי וחסרי כל ערך עצמי, אז הם מחליטים שאהחבר'ה האלה "מקובלים" ואלה לא רק כדי שיוכלו להיות נחשבים משהו בעיני אחרים בזכות מי שהחברים שלהם ולא בזכות עצמם. כלמור במקום שאני אהיה בן אדם טוב וחבר טוב ושאנשים יאהו אותי בגלל מי שאני ושאנשים ירצו להיות איתי מגלל מה שאני, אז פשוט יותר ללכת להתחבר ל"מקובלים" ואז לא משנה מה יקרה אנשים ירצו להיות בחברתי כי זה טוב ל"מעמד החברתי" שלהם. אל תעזבי את חברה שלך בכל מקרה, אל תדאגי גם ככה תוך כמה שנים השכבה שלך תתבגר ותצא מהסרט של מקובלים יותר או פחות

אדויסמן

New member
קודם כל תודה!

ניסיתי לקרוא את ההודעה שלי שוב והבנתי שלקחתי המון דברים כמובנים מעליהם, אז אני יסביר שוב: אין מקובלים ולא מקובלים, יש ילדה אחת שהיא קצת מעצבנת, מין מעיקה כזאת וילדותית נורא, ואני דיי התחברתי איתה אבל לא ממש, ורק בתחילת השנה הגעתי לבצפר הזה בכלל, אז האפשרויות שלי הן או להתחבר איתה להקדיש לה את כל זמני ולא לקבל תמיכה בחזרה כמו שמצופה מחברות או להתחבר אם אלה שנגדה להיות חלק מהחברה.... מקווה שעכשיו התשובה תהיה יותר לעיניין...

תגידי לה תאמת...

אני חושבת שצריך להגיד לה תאמת בסופו של דבר זה יעזור רק לה! ואת לא צריכה לדאוג למעמד החברת שלך ושטויות כאלה תאמיני לי שמי שדואג אוכל אותה בסוף וחוץ מזה בכיתה י כל השטויות הללו יעברו לך....

למעלה