היי רחל

היי רחל

תודה לך על ההבהרות הקודמות בנושא אופי השאלות והתשובות המתקבלות בפריסות. מאוד עזר לי לעשות סדר במחשבות!
יש לי שאלה לגבי פרויקט שאני מעורבת בו. זה פרויקט ארוך אבל הגבלתי את השאלה לחודשיים כי באמת הרבה יכול להשתנות. בחרתי בפריסת הכוכב כדי לבדוק פוטנציאל כי אני כבר מעורבת בזה.
השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל של הפרויקט הזה להביא לי הצלחה בחודשיים הקרובים?
תוצאות פריסת הכוכב:
ראש - מלכת הגביעים
לב - ארבע החרבות

יד ימין - כוכב
רגל ימין - שלוש המטות

יד שמאל - העולם
רגל שמאל - תשע המטות

בעבר, היו דרישות לוחצות, אכזבה סביבה עוינת, ופרויקטים שלא הושלמו (שלוש מטות). עם זאת, הייתה תקווה לעתיד, יחודיות השראה (כוכב). ביחד, התחלה של משהו שטרם הגיע לידי הבשלה והוא עדיין בגדר לוחץ.
הווה, רגישות, אינטואציה, להיות נשלט בידי רגשות, הרבה אשמה עצמית (מלכת הגביעים). חוסר התקדמות ושחיקה מסוימת. ביחד, הרבה רגשות ואשמה עצמית גורמים לשחיקה בהקשר של העשייה הנוכחית.
עתיד, הגשמה עצמית, לעשות משהו שאת שואפת, נסיעות (העולם). מכשולים (תשע המטות). ביחד, פוטציאל להשגת מטרות אבל עדיין יש מכשולים.
האם הבנתי את הקריאה נכון?
תודה לך

וואו רחל,

ממש ממש התחברתי לכל מה שאמרת! ותודה שאת עוזרת לי ללמוד ולהבין יותר את הפוטנציאל שבטארוט

קצת ממה שאמרת וכל כך התחברתי -
עודף אופטימיות, עודף אמון, אלטרואיזם וגם נדיבות יתר מצידך הובילו למצב שהיית חשופה לפגיעה אם לא לפגיעה אנושה - מדויק!
לאחר שהתפכחת והבנת, שעלייך להיות ערנית יותר, דיסקרטית יותר בנוגע לתוכניותייך ומעט מרוחקת מהאחרים. עצרת את תנופת העשייה כדי לחשב מסלול מחדש - מדויק כל כך.
במקרה הנוכחי לדעתי חלוקת משאבים עודפת עד כדי כך שהנותן הופך לאובד עצות - ממש ככה!

מדהים, זה כאילו ישבתי ודיברתי איתך על כל התחושות שלי. ממש כיף ומעשיר לכתוב פה, תודה גדולה שאת פה.
שבת מבורכת!

למעלה