היי קיבלתי הצעה- מה אומרים?

• פותח הנושא lula
  • פורסם בתאריך

lula

New member
היי קיבלתי הצעה- מה אומרים?

581,000 81- בולט ל 10 שנים פריים -1.1 4.75% (3.65%) 250 - צמוד למדד משתנה 25 שנה פריים -1.1 4.75 (3.65%) 150- קבוע ל 25 שנה צמודה למדד 4.65% 100- משתנה כל שנה למשך 25 שנה כרגע זה 1.18 +0.75 (1.93%) קיבלתי בבנק טפחות- יש איפה להתמקח או לשנות מסלולים?

דרקולה6

New member
לדעתי חלוקה לא טובה...

אין כיום שום צורך לקחת משתנה. אני (אישית) היתי מחלק חצי פריים, חצי קבוע-צמוד, אבל אם קצת חוששים מהפריים אז 1/3 פריים, 2/3 קבוע-צמוד. בפריים ניתן לקבל עד פריים מינוס 1.22 בדיסקונט (מותנה בפתיחת חשבון), או פריים מינוס 1.15-1.20. קבוע-צמוד ל -25 שנה, הריביות נעות בין 3.87 (דיסקונט) ועד הריבית הלא טובה שקיבלת בטפחות (שם אגב ניתן לקבל 4.3 לתקופה כזו). לדעתי גם הריביות לפני עליה. בהצלחה.

lula

New member
איזו חלוקה אתה ממליץ לנו

וכמה אפשר להתמקח עם הבנק????

תשובה

קשה לי לענות כל עוד שאר הפרטים אינם ידועים ובכל זאת: 1. ריבית קבועה פשוט מטורפת (דיסקונט, אגוד - זול הרבה יותר, בדיסקונט מותנה בפתיחת חשבון). 2. למה צריכים את המשתנה בכלל (צמודה)? 3. תסבירו לי מה משמעות של בוליט ומאיפה כסף לפירעון.

lula

New member
תשובות

אני לא רוצה בדיסקונט בגלל העברה של משכורת משתנה אני רוצה על מנת שאני אוכל לפרוע חלק מהכסף לפני תום התקופה בולט זה סכום שלוקחים ובמשך תקופה משלמים עליו רק את הריבית- יש לנו כסף לפרעון מ- 2 קרנות השתלמות איך היית מציע לחלק את הסכום אם לא רוצים את הכל בריבית קבועה???

למעלה