היי, קוראים לי ניר, ואני..

היי, קוראים לי ניר, ואני.. ../images/Emo6.gif ../images/Emo16.gif

"כולנו אוהבים אותך.."
. בכל מקרה, היי, אני ניר, בן 13, מירושלים, מזל טוב על הפורום, יהיה מאוד שימושי
. היום יותר מאוחר או מחר, אני אשרשר לפה את הבעיה שלי עם ההורים שלי, פשוט ממש אין לי כוח עכשיו
. אז שוב מזלטוב, ביי,
ניר

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo51.gif ושלום ../images/Emo70.gif .. ../images/Emo24.gif

אני שיר, המנהלת (אחת מהן), אני בת 13 וחצי מהמרכז .. תהנה בפורום

../images/Emo3.gif אני אנסה להסביר בקצרה.. ../images/Emo16.gif

בכל מקרה, ההורים שלי ממש ממש ממש ממש ממש מוזרים (כאילו.. דה
). להיפגש עם חברים, הם בקושי נותנים, אפילו שתמיד שאני אומר להם שהם לא נותנים לי, הם ישר מכחישים. לדבר בטלפון בשקט? אי אפשר, כבר מזמן התייאשתי מלדבר בטלפון (שמלווה בלהרים "בטעות" את השפרפרת לפעמים, ולפעמים אני פשוט שומע כאילו יש עוד טלפון פתוח), וגם כל הזמן חקירות בנושא: "עם מי דיברת?" "למה?" "מה הוא עושה?" "מה דיברתם?"... היום בערב אמא שלי שאלה אותי: "אין לכם מסיבות?" (בפעם האלף), "לא, בדרך כלל לא.", וישר מנסה לשאול למה אני לא הולך וכאלה... כאילו שהיא באמת תתן לי ללכת (ולא שאני רוצה... אני ממש לא סובל מסיבות האמת). כל הזמן הם נכנסים לחדר שלי לראות מה אני עושה במחשב, אבל אני עוד במצב טוב- שמעתי על הורים שחיטטו למישהו (בגילי) בהיסטוריה של ההודעות של האיציק (ICQ) כדי לראות אם הוא מדבר בשפה יפה. ודברים שאני מבקש לקנות, אפילו מהכסף שלי (שהם בדרךכלל לא מוכנים), לוקחים חודשים. דוגמאות: לפני כשנתיים ביקשתי 2 משחקי מחשב, שאני ממש לא מבקש הרבה (היה גם מבצע), הייתי צריך לחכות חודשיים עד שקנינו אותם. וגם אז בקושי (תראו- היינו בחנות, ראינו, אבל לא קנינו!), אמרתי לאבא שלי שאני אקנה מהכסף שלי, "כסף זאת לא הבעיה". הא?! לאח שלי למשל, יש בערך 10 או אפילו יותר משחקים לפלייסטיישן (שכידוע עולים מעל 100 ש"ח לכל משחק), וגם המון משחקים לגיימבוי. וגם כל דבר שהוא מבקש הוא ישר מקבל. אני הייתי צריך לחכות מעל שנה, כשהחלטנו סופית לקנות מחשב חדש. אני בימים אלו מחכה כבר כמה חודשים שנעשה סוף סוף רשת בבית (של המחשבים), ועוד כל מיני דברים כאלה- אבל זה פחות מפריע לי. אני אמור להתחיל בימים הקרובים פרוייקט באינטרנט, שידרוש להיפגש עם "אנשים" מהאינטרנט (ילדים בני 11-14 שכאלה שנאי מכיר אישית נפגשו איתם כבר). אני אפילו מפחד לשאול את ההורים שלי אם אני יכול, מפחד שהם ינתקו אותי מהאינטרנט בכלל על המחשבה על זה. (להזכירכם- הם בקושי נותנים לי לצאת מהבית חוץ מלביצפר).
ניר

maayan15

New member
גם ההורים שלי לא נותנים לי לצאת

מהבית יותר מדיי...אבל הם קצת (הרבה) יותר שפויים משלך....
בכל מקרה.. אם אתה צריך להיפגש עם אנשים מהאינטרנט אל תגיד שהם מהאינטרנט... זה אנשים מהשיכבה..שנהיו חברים שלך....

*neta*

New member
בהתחלה ההורים שלי גם היה

להם פחד מהאינטרנט, פגישה עם אנשים, צ´אטים, פורומים, אס"ק קנייה מהאינטרנט..והכל נבע מפני שהם לא הכירו את האינטרנט וביססו את דעתם רק על מה שחברים שלהם אמרו להם ("כמה אתרי סקס! אינטרנט לא בטיחותי!", "אפשר לפרוץ למחשב!!") ועל מה שקראו בעיתונים. החלטתי להראות להם את האינטרנט, טיפה מהכיוון שלי...הם פתחו חשבון אי-מייל, נכנסו לאתרים של ברכות, לחבר´ה וכך לאט לאט הם התחילו להבין שהאינטרנט זה לא כזה נורא..פתאום הם החליטו להזמין מהאינטרנט, בהתחלה זה התחיל ממלון בהולנד ופתאום יש לנו יוזר באמזון ובאי-ביי (לא לפני שהייתי צריכה להגיש סטטיסטיקות ותחקירים על האתרים הנ"ל..). לפני יומיים אמא אפילו פתחה יוזר בתפוז
אתמול בלילה, יום שישי, צלצלה אליה כדי לדעת איך מחליפים שם משתמש..

shiri_b

New member
גם ההורים שלי, אבל אבא שלי

קצת מבין וזה, והבעיה העיקרית שלי- אמא אבל זה בסדר כי לחברה שלה יש בת (שהיא במקרה חברה שלי) והבת נפגשת עם אנשים דרך האינטרנט וזה, אז אמא שלי טיפה יותר רגועה. אבל עכשיו אמא שלי תתחיל להשתמש לי במחשב
אני לא יודעת איך אני אשרוד את זה.....

Pink Punk Girl

New member
לאמא שלי ..

אין בדיוק בעיה שאני אצא עד מאוחר או משהו אבל היא לא מרשה לי להפגש עם סתם אנשים מהאינטרנט. אבל .. לפני כמה זמן היה פגישה של פורום בנות והיא הרשתה לי ללכת .. ככה שהיא לא הכי נוראית ..

Siriusnip

New member
ואאוו- לפי מה שאתם מתארים../images/Emo15.gif

יש לכם הורים ממש נאצים (ממש מצטער על הביטוי, פשוט אני לא מוצא תחליף) ההורים שלי לא נותנים לי כסף, והם נודניקים לגבי בית ספר ועבודות בית, כל השאר- תהיה באינטרנט כמה שבא לך- אבל תסגור אותו בלילה... תצא מתי שאתה רוצה למסיבות אבל תחזור עד 3. למרות שאני לא אוהב מסיבות לך לחברים מתי שבא לך, רק תגיד לנו איפה אתה... כך אוטובוסים מתי שאתה רוצה, אבל מוניות?!!- מה פתאום! ולא איכפת להם מה אני עושה באינטרנט או בטלפון, או עם חברים... עם לא בא לי לדבר איתם על משהו הם קצת נעלבים אבל הם עוזבים אותי. חוץ מזה יש לי יחסים ממש טובים עם ההורים שלי- תמיד אנחנו מבלים ביחד, מידי פעם מבלים זמן איכות, ולפעמים ריבים (רק עם אמא שלי- היא ה""רעה"" בבית). לא משנה, ואני הייתי בטוח שההורים שלי לא נותנים לי כלום... אבל לבדוק את האי סי קיו?!!!!- זה נוראי, הייתי מרביץ להורים שלי. כל ההיסטורי שלי מלא בדברים אישיים. לא משנה, סורי אם ההודעה נשמעת שאני משמיץ את ההורים שלכם - אבל זה להפך, אני אומר שיש לי הורים טובים.

ההורים שלי לא בודקים את האיציק ../images/Emo16.gif

אבל הורים של חבר שלי כן... בכל מקרה, אני לא יכול לשקר להם, כי כבר שיקרתי להם פעם... זאת אומרת, גרמו לי לשקר להם... היה איזה מפגש קטן, ממש רחוב ליד הבית שלי, (ששכן שלי אירגן), והילדים שבאו מרוב חוכמתם התקשרו אליי.. שלא הייתי בבית... אז הם הזדהו כחברים של השכן הזה, אבל התחמקתי כל פעם שההורים שלי חקרו, ולדעתי הם ממש לא אהבו את הרעיון.. כעיקרון הם אף פעם לא אמרו לי מה לעשות ומה לא לעשות באינטרנט או בטלפון. אבל אני רואה שהם מנסים "לעקוב" אחריי. בקשר לידע במחשבים- אמא שלי בקושי יודעת להדליק מחשב, אבא שלי קצת יותר יודע, לגלוש באיזה אתר כלכלה, בכל מיני אתרים שנותנים לו לגלוש, לבדוק אימייל באאוטלוק, ולסנכרן את ה-PALM עם המחשב (וגם את זה הוא לא תמיד מצליח
). אין להם גם בעיה עם הזמן שהמחשב מחובר לאינטרנט, יש לנו תשלום קבוע, לא לפי זמן חיבור... גם שלא היה לנו תשלום קבוע לא ממש היה איכפת להם הזמן חיבור... אבא שלי בעיקר המון פעמים שואל אותי (בעיקר שיש לי פרצוף זועף): "אתה כועס עליי?!" אני תמיד אומר "לא." אפילו שזה לא נכון. לפעמים לפעמים אני אומר "קצת", אבל לא מפרט. אני חושב שאני כן אהיה צריך לדבר איתם על זה, אחרת אני אהיה תקוע בהרבה דברים. (אחד מהם הפרוייקט באינטרנט, שיש לי בידיוק עשרה ימים להפעיל אותו, והוא ממש ממש ממש לא מתקדם).
ניר

maayan15

New member
ההורים שלי...

יש להם בעייה אחת-פראנואידיות...הם רואים יותר מדיי סרטים!!! הם רוצים שאני אצא מהבית אבל לא נותנים לי ליסוע לת"א (אנחנו גרים בפ"ת)...ואז גם שאני רוצה לצאת בדר"כ אין לי לאן... כי פ"ת היא עיר מתה!!... הם מעדיפים שאני אסע במוניות אבל לא באוטובווסים (פיגועים וכדומה..).. אין להם בעייה שאני אהיה בחוץ אבל הם מעדיפים שאני יהיה בבית לפני 1 בלילה ולדעת איפה אני....אין לי "שעת עוצר" או משהו כזה... הם נותנים לי את הפרטיות שלי...בחיים לא ייפתחו לי מגירה או יומן (ובטח שלא את האייסי...טוב...בם לא מבינים מה זה בכלל אבל גם אם הם היו מבינים הם לא היו נוגעים בזה).... הסה"ב...לפי הפורום הזה...ההורים שלי לא נוראיים כמו שחשבתי שהם...אני גם עם ההורים השפויים יחסית...

למעלה