היי עזרה בבקשה!

«Nitzan»

New member
היי עזרה בבקשה!

היי אני קצת לא מתאימה לכאן כי אני עדיין בסדיר ולא ממש קרובה לשחרורבואו נגיד כך... =/ אבל לא מצאתי פוורם של חיילים רגיל ולכן אני שואלת פה אולי מישהו יודע משהו. איך נרשמים לפרויקקט תגלית ואחת לכמה זמן יש כזה? בשפה אנגלית! ודבר שני שמעתי שיש גם סוג של מחנה קיץ בניו ג'רסי איך קוראים לפרוייקט הזה ואיך נרשמים אליו? תודה לכל מי שיכול לעזור! סופש מהנה

shaked1810

New member
תשובות

שלום לך, אני כותבת את הדברים הבאים מתוך הניסיון שלי ומתוך איך שהדברים התנהלו ביחידה שלי. יכול להיות שזה קצת שונה בין יחידה ליחידה... נרשמים לפרוייקט תגלית במשרד חינוך של היחידה. תגלית יש ממאי- אוגוסט ומאוקטובר עד פברואר (בערך..) את צריכה להיות לקראת שחרור ולדעת אנגלית ברמה סבירה, יש כאלה.. מיונים של הקצינת חינוך. לגבי המחנה קיץ- זה לא רק בניו ג'רסי אלא בכל ארה"ב. זה שליחות מטעם הסוכנות היהודית. ושוב, את צריכה ללכת למשרד חינוך, למלא טפסים ויזמנו אותך למיונים. אני לא חושבת שתוכלי ליסוע למשלחת קיץ של 2010 אבל לשנה הבאה בטוח שאפשר. את גם לא חייבת לעשות את זה דרך הצבא אלא גם באזרחות. היתרון היחיד של לעשות את זה בצבא שזה שלושה חודשים על חשבון הפז"ם. שיהיה בהצלחה :)

למעלה