היי, עוד חדשה... שאלות על נעליים

enbalush

New member
../images/Emo207.gifשל../images/Emo207.gifכפכפי עקב למסירה

מידה 40-41 ניצלתי אותן כ5 שנים, הן לא חדשות, אך גם לא מאוד הרוסות. עם אבזם בלייקרה כמו העליונית. העקב ב'ז ושחור, נראות משרדיות כאלה ../images/Emo3.gif

מצאתי נעליים מצאתי נעליים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif תמונות...

הן מבירקנשטוק, 100% סינטטיות, יפות מדהימות ונוחות וואו וואו וואו ../images/Emo8.gif נעליים ועוד זוג

i married Isis

New member
יואו, גם אני רוצה :<.

ואני בדיוק רוצה כאלו. חיפשתי בטבע נאות, אבל הבנתי שהם משתמשים בעור.

adash20

New member
אפשר להשתפך ברשותכם? לקנות נעליים זה מעצבן!!!

בתור חולת קניות אני פשוט מתאכזבת כל פעם מחדש כשאני מחפשת נעליים. לא חסרות חנויות זולות שמוכרות נעליים סינתטיות, אבל לכי תחפרי בין מאות פרחות עד שתמצאי את הזוג המתאים, שגם נראה נורמלי וגם מתאים לך בדיוק במידה ולצורת הרגל ולדרישות שלך.... מצד שני, אני בד"כ נוטה לחנויות היקרות והאיכותיות, ושם סינתטי זו מילה גסה... אני מסתובבת כבר שני קייצים ברצף (בחורף יש אולסטארס, תודה לאל) עם כפכפים מעור שקניתי לפני תקופת המודעות שלי, וזה די מטריד. אני פשוט לא מוצאת נעליים ליום יום (וגם לעבודה, אבל זה כבר סיפור אחר) שגם יתאימו לטעם שלי וגם למצפון../images/Emo4.gif

einav2h

New member
חיפשת ב-TOGO?../images/Emo119.gif

הייתי שם ביום שישי. הם לא מחזיקים עור ב-כ-ל-ל, גם לא בחורף. יצאתי עם 4 זוגות סנדלים../images/Emo9.gif (נו, 2 ב-150, לא לקנות עד שכבר מוצאים משהו?) http://www.togoshoes.co.il/togoshoes_home.asp

I Me Mine

New member
אוי, הרשת הכי מתסכלת בעולם.

כל פעם אני נכנסת לשם בתקווה שהפעם משהו ימצא חן בעיני, ובכל פעם אני נוכחת לדעת שיש להם נעליים מזעזעות../images/Emo122.gif

האלזה

New member
וואלה אולי אני אנסה שם

למרות שבחורף קניתי שם נעליים שלא צלחו אפילו חצי שלולית... טוב, קיץ זה אחרת, אני אתן להם עוד צ'אנס.

המלצתי [הלא מאוד אלגנטית]

אבל מספיקה בשביל שלוחית כמוני../images/Emo9.gif נעלי ספורט (לא קשה למצוא ללא עור,גם של החברות הטובות) וסנדלי שורש../images/Emo9.gif

שורש ../images/Emo99.gif וגם טבע! ואם כבר בתמונות עסקנינו

סנדלי טבע שקניתי לפני שנתיים ב-100 ש"ח בלבד והן ממש כמו חדשות, נוחות לאללה- אני מעבירה איתן משמרת של 8-10 שעות חופשי בלי שום כאבי רגליים... מומלץ ../images/Emo9.gif תמונה, כהרגלי

למעלה