היי נחמד שסופסוף פתחו פורום על

LuZ dE EsTrElLa

New member
היי נחמד שסופסוף פתחו פורום על

המקומות המדהימים האלו מישהו יכול לשים תמנונות של ניו זילנד?

judyr

New member
תבקש מבילי מיליגן

יש לה הרבה תמונות והיא תשמח לשים אותם אם תבקש ממנה יפה יפה....

billy milligan

New member
pic will be on

tonight when i´ll be at home if there is a spcific location in nz that you want to see, tell me and i´ll put it on

judyr

New member
בילי מתוקתי....

דר איז א ורי ספסיפיק טינג דאט איי ווד רילי לייק טו סי אהממממ איפ יו קנואו וואט איי מנט.... כן יו פוט איט און??????? ג´ודי שכבר במצב של אוסמוזה עם המחשב עריכה

billy milligan

New member
טוב שרשור תמונות

ואני בטוח שגוגי ואחרים ישמחו להצטרף ולשים תמונות נכון.... טוב נתחיל מתמונה של אוקלנד. התמונה צולמה שבוע שעבר מהאי רנגיטוטו (כחצי שעה במעבורת מאוקלנד).

billy milligan

New member
וכמובן החיה הלאומית

הקיוי (על סף הכחדה). נפגשנו אני והוא באי סטיוארט ואז גיליתי למה הוא על סף הכחדה. הקיוי זו חיה טיפשה למדי, מסתבר שהרעשתי כשראיתי אותו- להוציא ת´מצלמה וכאלה. אז הוא נבהל וברח לו, ב ר ח הקיף את העץ וחזר חזרה כדי לדגמן למצלמה

judyr

New member
יפה מתוקתי...

נראה לי הראשון הוא השקיעה והשני הוא זריחה... לא אני לא במסנג´ר כי אני בחדר העריכה אבל את מוזמנת להמשיך להתגעגע אלי ילדונת...

billy milligan

New member
אגם crucible

שצץ לו בדיוק כשרציתי ללכת לשחות. ותודה לגידי על הרגל.
אגב גפן, גידי עובד במלבורן בנטפים ואם אתם נפגשים בטעות תמסרי לו ד"ש ממני.

judyr

New member
איזה כייף זה להדחף לשירשור...

פחחחח ילה חזרה לעריכה....

judyr

New member
תמנות מדהימות שחבל על הזמן

בסוף אני אתפתה ואבוא... אבל רק בסוף פחחח

billy milligan

New member
תידחפי חופשי

אולי במקרה יש לך גם כמה תמונות לשרשר - בעצם, עדיף שלא. ולסיום תמונה, בעצם שתיים. ULURU או בשמו האנגלי AYERS ROCK תמונה אחת כמו שהוא צריך להראות ואחת בגשם שוטף.

judyr

New member
כנראה שאת לא יודעת לגמור...

אמרת תמונה אחרונה ממקודם לא???? ויש לי תמונות אבל לא מניוזילנד...... כאילוווווו חכי חכי מה יהיה לך.....

למעלה