היי! מוכר חומר על נטליה! לרצינים...

maor ravid

New member
היי! מוכר חומר על נטליה! לרצינים...

אז ככה יש לי מלא מלא חומר למי שמעוניין לקנות אותו וזה הכל אני מדבר מאז שהיא החלה להתפרסם בארץ ועוד לפני שהתחילו לשלוח לי חומר מחו"ל מלא דברים... אז ככה 1. את כל הדיסקים שלה: (אני מאמין שלכולם כבר יש בכל אופן...) "natalia oreiro" "tu veneno" turmalina" "מנטליה באהבה" שיצאו בארץ... 2.את הדיסק פס-קול הסרט שלה "ארגנטינאית בניו-יורק" (מחו"ל) 3.את הסדרות שלה וכן כן זה הכל על קלטות וידיאו מוקלט מהארץ... "בובה פראית" "קאצ'ורה" 4.את כל העיתונים שהיה עליה בארץ שזה 5 קלסרים גדולים "פנאי פלוס" "רייטינג" "מעריב לנוער" "ראש 1" "ויוה" ועוד... 5.תמונות שלה מעופעות מסיבות עיתונאים בהילטון קוקטלים בכל הפעמיים שהיתה בארץ "טקס ויוה 2000" "מי רוצה להיות נטליה אוריירו" ועוד... 6.דיסקם מחו"ל שלה יש לי לפחות 15 כל האספים שיצוא לה כמעט "mtv 2000" "natalia beast hits" ועוד... 7.הסרטים שלה (שאין אותם בארץ) יש לי על קלטות וידיאו ועל דיסקים DVD "ארגנטנאית בניו-יורק" "קליאופטרה" 8.מלא מלא חומר מח"ל בעיקר מרוסיה... 2 קלסרים מלאים פוסטרים לפחות 50 פוסטרים, קלפים, מדבקות, גלויות,ועוד... 9.יש לי גם DVD שלה של הסידרה שלה שמשודרת שם עכשיו "טנגו" משהו כבר לא ממש עוקב לא מזמן קיבלתי (חדש) ועוד מלא אם אני לא טועה כבר מחרתי חלק ומעוניין גם את מה שנשאר לי למכור לא במחירים גדולים אני מעוניין להפתר מהכל ומי שרוצה שיצור קשר איתי באיי סי קיו וניפגש או שישלח לו את זה אם הוא ממש מעניין אחרי שיתן עצעה על כל מה שיש לי : ) בתודה מאור... (איי סי קיו... 347158745) - מאור...

למעלה