היי מה המצב?

shualpower

New member
תפני אליי במסרים ונמשיך..

אני לא אכתוב את זה בכללי...

shualpower

New member
היי מה המצב?

מישהו מעוניין לקרוא סייבר טוב שאני אוהב במיוחד? אני חייב לציין שכבר כמה פעמים בנות כתבו לי שהן גומרות כשעשיתי להן אותו

shualpower

New member
או קיי אנשים! הסייבר האהוב עליי ../images/Emo8.gif

הבנות שבנינו.. אתם מוזמנות לדמיין ולפנטז Here we go... אנחנו על חוף הים, לילה, רק אני ואת את לובשת ביקיני אדום ואני עם בוקסר צמוד. את כל כך מגרה, אני מתקרב וניגש אל השפתיים אני מתחיל ללקק את השפה העליונה לאט לאט... ועובד באיטיות לשפה התחתונה אני מכניס את השפה התחתונה בין השפתיים שלי ומעביר עליה את החלק התחתון של הלשון שלי את פותחת את הפה מעט ומזמינה אותי אני מכניס את הלשון ומלקק לך את השפתיים מבפנים אני מרגיש את הלשון שלך ומתחיל לשחק איתה הלשון שלך חמה.. זה מגרה אותי ואני רוצה אותה אצלי אני מוצץ לך את הלשון ומלקק אותה בפה שלי. אני ממשיך לצוואר.. אני מלקק לך את הצוואר ונושם עליו נשימות חמות.. זה מגרה אותך אני מלקק את הצוואר לכל האורך ומתעכב על השקע במרכזו. אני מלקק אותו עם קצה הלשון ועולה לאוזן תוך כדי שאני ממלא לך את הצוואר בנשיקות קטנות ועדינות. אני מתחיל ללקק לך את האוזן ושולח לשון עמוק פנימה, את יכולה לשמוע הכל ממש בתוך האוזן וזה מטריף אותך את שומעת את הנשימות החמות על האוזן הרטובה שלך.. זה מעביר בך צמרמורת. אני יורד ללמטה עד שאני מגיע לחזה.... רוצות המשך?

peace a love

New member
חחח אתה יענו בנאדם חולה אה???

סייבר עושה לך את זה??? אני לא מבין, אתה מפנטז לך על המקלדת? איך זה הולך? יד אחת על המקלדת ויש שניה על העכבר במכנסיים? (מה שקוראים אותו גם ג'ויסטיק...)

shualpower

New member
לא זה לא עושה לי את זה...

אבל יש בנות שזה עושה להן את זה... ואם עושה למישהי כיף אני נהנה

nir y agus

New member
../images/Emo150.gif שאלה-

סייבר?

למעלה