היי לכן..

ONLYGIRL125

New member
היי לכן..

זה הולך להיות אולי טיפה ארוך אבל פליזז תקראו.. אני נשואה כבר 8 שנים אמא לשני ילדים מדהימים... בתקופה האחרונה מקננת בי הפנטזיה לחוות סקס עם אישה...מתוך סקרנות. ואני לא יודעת אפילו איך מתחילים בכלל לנסות לממש פנטזיה שכזאת.. מישהי מנוסה שתדע בידיוק מה לעשות עם מישהי לא מנוסה..שתדע להרגיע אם תיהיה מבוכה..שתיתן לי חוויה חד פעמית טובה. מצד שני אני חוששת שמא אם אממש תפנטזיה הזאת אגלה לפתע פתאום באמצע החיים שאני בכלל נימשכת לנשים ואז זה יעשה לי עוד יותר בלאגן במחשבות.. אני אשמח אם תוכלנה לתת לי טיפים או כל משהו אחר מניסיונכן כמובן תודה וחג שמח...

ONLYGIRL125

New member
לא הבנתי למה כולכן שלחתן אותי לשם...

הן הריי נשואות וזה שהן נשואות לא אומר שהן יותר טובות מכן... מין הסתם אלו נשים שחושבות להיות עם אישה או לא יודעת מה דווקא פה חשבתי שאני אמצא עזרה..

פאמקי

New member
שלום לך

אכן, החשש שלך מוצדק. אך זה הסיכון במימוש פנטזיה. לעיתים פנטזיה שמתממשת, הופכת למציאות, והמציאות.... כל כך נפלאה. אך את זה לא תוכלי לדעת עד שתנסי. ובאשר להפנייה לפורום נשואות בארון- לא חושבת ששלחו אותך לשם, כי מישהי חושבת שהיא טובה יותר או פחות מהאחרת. שלחו אותך לשם כי את נשואה כמותן, כי את מתלבטת בשאלות שבשלב כזה או אחר, הנשים שם התלבטו, כי הגיוני יותר שלשם התנסות, נשואה תתאים לך יותר, או סתם שתהיה לך שפה משותפת עם נשים בסטטוס הדומה לשלך. רווקה, בד"כ, מחפשת קשר עם מישהי שתוכל להעניק לה זוגיות יציבה ופתוחה, כפי שהיא יכולה להעניק. זה ממש לא "סילוק" מהפורום. רק הכוונה לעוד מקום שעשוי לסייע לך. בהצלחה.

ONLYGIRL125

New member
לא מסכימה עם מה שכתבת סורי

למה דווקא עם נשואה הפנטזיה יכולה להיות ממומשת בהצלחה ועם רווקה לא?? אולי אלו שפה הרבה יותר מנוסות וידעו לתת חוויה יותר טובה?? אני לא במצב שאני מתלבטת אם אני לסבית או לא ממש לא אני אוהבת גברי םחד משמעית אבל נורא מסקרן אותי לגעת באישה..זה הכל

פאמקי

New member
זה בסדר

שאינך מסכימה. זו רק דעתי. ומדוע אני חושבת כי הגיוני יותר שלשם התנסות, נשואה תתאים לך יותר? (וממש לא דיברתי על הצלחה או כישלון...). שוב, רווקה, בד"כ, מחפשת קשר עם מישהי שתוכל להעניק לה זוגיות יציבה ופתוחה/ זמינה, כפי שהיא יכולה להעניק... כמו שלך יש עם בעלך(זוגיות זמינה)... כמובן שאת מוזמנת להמשיך לחכות, אולי גם מישהי מכאן תתרצה, הרי, איני מכירה כאן, כל אחת ואחת באופן אישי ועמוק, וייתכן כי הנחתי שגויה.

מאוד התאפקתי שלא להגיב לך

קיוויתי שהודעתך תחלוף כמו כל ההודעות בסגנון, שמופיעות בפורום ואולי זו התקופה הלא סבלנית שלי, שמביאה אותי להגיב לך כך- ועל כך סליחה. אבל- באמת??? את עוד מתווכחת על מקומה של הודעתך בפורום הזה?? הפורום נועד לנשיים לסביות ולחוויות, שאלות, וכו' וכו' של זוגיות לסבית... ושל נשים שרוצות לחיות חיים לסביים אבל חוששות.... אפילו סתם לנשים לסביות.... או לנשים באשר הן שרוצות לבטא ולחוות חוויות של נשים... מרחב הקבלה וההכלה של פאמקי באמת גדול... בטוח שיותר משלי.... אבל מה שאת מבקשת הוא מישהי.. שתענג אותך.. תחווי ותלכי לספר לבעלך? לחברות? לא אקצין את בקשתך ואתאר אותה כהתייחסות לאישה כאל אובייקט מיני.... אבל אם ברצוננו לקיים פורום שעוסק בזוגיות לסבית, לא נראה לי הוגן ומכבד שתכתבי כאן הודעה כזו... ואכן יש לך חופש לכתוב כאן הודעה כזו, אבל לפחות אל תתוכחי על מקומה של הודעתך בפורום... ואישית, אני כבר פשוט עייפה מההודעות האלו.. ואפילו קצת נעלבת

ONLYGIRL125

New member
בובית חמודית אין לך מה להיעלב...

באתי לפה כי חשבתי למצוא פה תשובה...או מישהי חמודה... זה לא אומר שאותה אחת לא תישאר חברה שלי בכל זאת ...אני הולכת לעשות איתה משהו אינטימי... ממש לא אספר לבעלי ובטח לא לחברות שלי זה שלי!!!!!!!!! אבל זה בסדר את לא חייבת... [רק ניסיי למצוא פה הקשבה וכניראה שאין.. לילה טוב

פאמקי

New member
את טועה

הקשבה אינה נמדדת באם נענים לגחמותייך או לא. הקשבה נמצאת באמת שאדם מסוגל לתת לך, בהכוונה, לא? לעניות דעתי, מצאת כאן הקשבה, רק שהובהר לך שמטרתך שונה משלנו, שערך הזוגיות כאן אחר משלך. זה הכל. אז את יכולה להאשים אותנו, או להודות בכך שדרשת משהו שנוגד את השקפת עולמינו.

בובית חמודית?

את לא חושבת שיש משהו לא יפה ולא מכבד בשאלה שלך? אני מבינה את רצונך לחוות אישה... ומכירה לא מעט מקומות שתוכלי למצוא את בקשתך... אבל למה כאן? זה לא שאני לא חייבת... זה שהמקום הזה מבטא עולם שונה לחלוטין ממה שהבקשה שלך מייצגת... אני לא אכנס לבית כנסת עם מכנסיים... ובהחלט שאעלב אם את מציעה לנשים כאן להשתתף בבגידה באדם שבוטח בך ואת לא מוצאת בזה אפילו כל פסול... אבל מי אני שאשפוט

nobody88

New member
התנסחת מאוד יפה

רואים שזה מכעיס אותך (גם אותי זה די מכעיס) ולדעתי את מסבירה מאוד יפה את עמדתך (עמדת רובנו פה לדעתי) בנושא..

וסליחה שהכל יוצא עליך

אבל ההודעה שלך פשוט היתה הקש ששבר את גב הגמל... הודעה אחת יותר מדי בסגנון הזה

אני מבינה את מה שאת אומרת

ולמרות שאני ממש מבינה את טענותיך ,באותה נשימה אני חושבת שפאמקי יצאה גדולה ובהחלט ראויה לשבח , יש נשים שלא רואות אורח חיים לסבי כאורח חיים אלה כחוויה מינית ולא יותר מכך . והן לא יכולות לתאר לעצמן חיים ללא גבר , בעל ומשפחה קונבציונלית ולכן ההתייחסות שלהן היא כזו והן לא מבינות מה את בכלל רוצה מהן , לכן גישת הדבש יעילה יותר מגישת העוקץ , ותאמיני או לא התובנות האלה יחלחלו לתודען שני שניות אחרי שהן תתאהבנה נואשות באשה ( כי זה לא רק הסקס ) גם לי לא נעים לפעמים לקרא את זה , פעמים זה אפילו מביך אבל אני לא שופטת אף אחת ולמרות שלפעמים נראה שהכותב הוא לא העפרון הכי מחודד בקלמר יש הפתעות בחיים :)

פאמקי

New member
חייבת להודות

שלעיתים גם לגישת הדבש יש גבול (אך תודה על הפירגון). לרוב, אני יכולה להבין את הכעס שלכן, באמת. רבות מכן לא מגיבות כך כלאחר יד או כי הן חסרות סבלנות, לעיתים אני זו שנאלצת להשתמש בגישת ה'פוליטקלי קורקט' מ"תוקף תפקידי", אך זה באמת לא מחייב שאיני רואה את הדברים כמוכן.

למעלה