היי לכם

invisible fire

New member
היי לכם

הייתי פה לפני כמה זמן וחזרתי=] אז אפשר להגיד שאני סוג של חדש....

mgos0911

New member
שלום...

ברוך השב. בזמנו חיפשת אסטרולוגיה לא ? אם כן חפש - ייבאתי מארה"ב 144 ש"ח כולל המשלוח ל 1000 חלקים זוהר. לקח חודשיים אבל הגיע... מיכאל

invisible fire

New member
בהחלט חיפשתי...

אבל עכשיו אני עובד על 2 מינאטורים... עד שאני אסיים אותם..

מממאיה35

New member
איזה מניאטורים?

יש ל יאחד מורכז ואחד ממתין להרכבה.. בעקרון מאוד אהבתי להרכיב את זה שכבר מורכב. את השני אני עוד לא יודעת כי עוד לא הרכבתי.

invisible fire

New member
את זה אני מרכיב עכשיו

המסגרת קשה כל כך... לקח לי יומיים להרכיב אותה... אני די קרוב לסיום בטח מחר-מחרתיים ואז אני אצלם (רק למצוא קודם את המצלמה!) והשני הוא של לוויתנים.... שניהם של EDUCA ד.א.

מממאיה35

New member
מה זה "זה"?

זה שכבר הרכבתי? (לפי חוקי השרשור אכן נראה לי שהתכוונת אליו, אבל אני לא בטוחה.. בכל מקרה המסגרת אכן היתה קשה מאוד, היו לי איזה 3 חלקים שהסתדרו ב3 מקומות שונים.
. בסוף לא להאמין עזבתי את המסגרת והרכבתי את הפאזל ורק בסוף חזרתי אליה. לדעתי זה הפאזל היחיד שהרכבתי את המסגרת בסופו..

invisible fire

New member
כן זה זה... אני הולך לפי החוקים...

חח... ניסיתי להרכיב והצלחתי בקלות את התחתית... בסוף הצלחתי להרכיב את המסגרת רק בגלל שהיו פסים פנימיים כאלה.... אבל זוועתי...

מממאיה35

New member
האמצע "הבפנימו" כיפי להרכבה

עצה שלי - תעזוב את המסגרת, יהיה לך עוד זמן לחזור אליה
תעשה מיון טוב טוב טוב וקדימה להרכבה.. אני מאוד נהנתי מהפאזל הזה והוא תלוי לי בכניסה לדירה

כן, גם לי קרה ככה עם כמה פאזלים.

אני לא יודעת מי המציא את הכלל שצריך לעשות את המסגרת קודם. הרבה פעמים היא הרבה יותר קשה, כי יש כמה אפשרויות לשים כל חתיכה וכולן נראות נכונות, ואם עושים אותה בסוף, רואים מה האפשרות הנכונה כי זה צריך להתאים גם ל"בפנוכו".

למעלה