היי לכם..

McBlack

New member
לא סיימתי את המשפט בכלל....אבוי

<אני אמורה להתחיל איתך? טוב אמממ... רארררר? |מפתה|?>

Shebo6

New member
מאו?

"BDSM" הוא מונח-על שמאגד בתוכו את ראשי התיבות של שלושה צמדי מילות-מפתח : Bondage (קשירה)/Disciplineׁ(משמעת), Domination ׁ(שליטה)/Submission (כניעה), ו Sadism (סאדיזם) / Masohism (מזוכיזם). יש מבין? מי שעוד רוצה לדעת מוזמן לכלוב: http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&ItemID=15 משם אני לקחתי את ההסבר הנ"ל... ורציני, בקשר לניהול.. תיראי לדעתי מנהל צריך להיות בן אדם עם עיברית נכונה, ידע רחב בנושא הפורום וקצת מהפולטליכלי קורקט... אני לדוגמא יכול להיות מנהל מצוין, אבל לפורום הזה אני מחשיב את עצמי כבעל מספיק ידע (ואני אחד שכבר 5 שנים בתחום)

McBlack

New member
שו מאו? מי מאו?

חחח אוקיי תשמע, יש לי כמה טיעוני נגד פה -אני אוהבת את השחור בניק שלי -<זהירות - המשפט הבא מתחיל כקישט (קיטש, בעיוות שלי...בשבילי זאת אותה מילה) טהור>יש לי את הרצון לשנות אבל לא את הנטייה להצליח בזה
-אני לוידעת לסווג דברים, כמו שנדמה לי שכבר אמרתי פה איפשהו
-אני לא פוליטיקלי-קורקטית... למה בכלל צריך להיות כזאת בשביל לנהל
-אני לא מכירה כלכך הרבה להקות ניו מטאל
-אני מעדיפה שאתה תנהל, להגיד מיסטר מנהל זה יותר מאגניב ממיס מנהלת
אז מה עם סאדו מאזו עושה לי את זה?!
זה לא הופך אותי לבנאדם פחות רגיש

Shebo6

New member
וואף! מיאו...

עכשיו נהיה כמוך: -גם אני אוהבת את השחור בניק.. שלך - קישט<()> ברגע שאת מחדשת את כבר גורמת לשינוי... פה אין קשר לניהול.. - הסיווג, כמה שלפעמים הוא נחוץ, מאוד מקשה ומקבע. יש לי הרבה חברים שיודעים ומסווגים, אבל לפעמים פשוט אמורים שיש שם גיטרות ואין להם כוח להתחיל להגדיר.. לא חייבים להגדיר ולנתח כל דבר ודבר... - לא אמרתי שצריך להיות כזאת... אמרתי שככה אני רואה את דמות המנהל האידיאלית... כל עוד את לא עוברת על החוקים, תהיי מה שבא לך... - שוב, זו דעתי... - את מעדיפה, והוחמאתי... אבל אני לא... אין מה לעשות, יש כאלה שמבינים הרבה יותר ממני ויותר מגיע להם... אה כן, וזה לא הופך אותך לבן אדם פחות רגיש, אבל המסכה של זורו כן...

McBlack

New member
../images/Emo152.gif זורו שליטה ../images/Emo152.gif

-אתה אוהבת? -אנשים פה בקושי מגיבים, נראה לי שזה הפורום הכי מת שיצא לי להיות רשומה בו כל ה...אממממ.... חודש (?) שאני פה
-אנ'לא חושבת שיצא לי לראות "חחחחח" ממך, אתה מצנזר או שאני לא מבדרת? אגב, בקשר לזורו, קבל שיר ששלחתי עליו... שיר הלל לזורו (
) - הו זורו שלי הושט לי ידך דייסה כמו שלי לא תקבל אפילו מסבתך <חחחחח אל תטעו... הפולניזם לא קובע שאני חייבת לדעת להכין דייסה> הו זורו שלי בית אחד ונגמרו מילותיי אז אני אפסיק עכשיו ודי. זה מויי קצר, אבל בכולופן - תגובות?
סתם רציתי להעביר את השיר גם לפה(= חיח -לך תעשה לכולנו טובה ותגיש בקשה לנהל את הפורום. הסתכלתי עכשיו קצת על ההודעה שכתבת להמלצה, אני בחיים לא הייתי יודעת שקריד התפרקו!
ונוצרו מחדש...אמממ בערך... קיצר, יו רוק, איי סאק (אנד דאטס סד)

Shebo6

New member
אני לא חובב ח'...

זה נראה לי די מטומטם... גם כל הקטע של לדחוף ע' לכל מקום די דפוק, אבל מי אני שאתווכח... -אני לא אגיש שום המלצה, אם יש מישהו שרוצה מוזמן בכיף, אני לא -זורו מאגניב. אבל שירה זה כבר גבול אדום. נ.ב אני תמיד אוהבת...

McBlack

New member
אז חעחעחע זה בכלל לא חוקי אצלך?

סמאללה. למה שירה על זורו זה גבול אדום?

Batelka

New member
אה וההמלצות שלי

איך יכולתי לשכוח... אז ככה: Billy talent Stepa KoRn Incubus The used אם אתה רוצה אני יכתוב עוד אבל בנתיים תוריד את אלה..

elknetld2kil

New member
ממש עוד קצת

Breaking Benjamin Submersed Strata Senses Fail אני לא מחשיב את הלהקות האלה לז'אנר "ניו-מטאל", אבל אני בטוח שיש פה כמה שיאהבו אותם.

Faded Life

New member
הלהקות הטובות לדעתי

להקות ניו: TOOL Slipknot Staind Incubus Korn System Of A Down קצת דת': Opeth Children Of Bodoom Orphaned Land שונות: Nightwish Metallica Meghdeth Iron Maiden Antrax זה הרוב , פחות או יותר

McBlack

New member
תשמעי, ניסיתי להוריד משו של

stepa ו-the used, כי אנ'לא מכירה אותם, אבל לא מצא לי מה דפוק אצלי????....... מה??...

Lp Fairy

New member
קודם כול..חח

אני בת!!! גרר...חחח דבר שני לינקין התחילו להתמסחר נכון..אבל מה לעשו עדיין הם עושים מוזיקה טובה...(למרות כול הקטע של ג'יי זי שהייה בכלל מיותר לדעתי...) אממ כמה מפה כמה להקות שאמרתם שאני אוהבת שיר פה ושיר שם...

קצת באיחור...

להקות מומלצות: Lostprophets The Used Head Automatica Breaking Benjamin Hundred Reasons Finch My Chemical Romance Deftones

guanos 2C

New member
ממש באיחור...../images/Emo13.gif

לא נו, קרוסאובר אבל ממש שווה לשמוע!(באמת!
)
Guano Apes
הלהקה הכי טובה ששמעתי אי פעם ושהפכה הערב להסטוריה, אחרי 10 שנים של פעילות...

למעלה