היי לכם..

Lp Fairy

New member
היי לכם..

טוב אני שומעת כמה להקות פה ושם אבל זה לא ניו מטאל.. חוץ מלינקין פארק האובססיה שלי.. קיצ יש לכם את האפשרות "לחשוף אותי" לתעשיית הניו מטאל..:)

הי גם לך

שמע..לינקין פארק הם נחמדים והכל אבל לא אכותיים,כולה להקה ממוסחרת ולא מקורית בשקללללל רד מהם בתור אובססיה... הנה רשימה חביבה של כמה להקות חביבות ביותר,לא כולן ניו. system of a down Disturbed Metallica red hot chili peppers

Manic Subsidal

New member
לא מסכים!

ודיי כבר עם השיט הזה על מסחור! האלבום הייבריד תיאורי של לינקין הוא אלבום פורץ דרך, והוא דיי היה הסיבה להייפ סביב הניו מטאל ב 2000 - 2001. בכלל, אם הייתי צריך לבחור אלבום אחד שייצג את הסגנון הזה הייתי בוחר בו. ושוב... דיי עם השיט על מסחור

אבל זה נכון וזהו

מפריע לך כי זה נשמע רע...אין מה לעשות, זה באמת מוציא שם רע ללהקה כמו לינקין פארק בתור ממוסחרת...כמה עצוב...אבל נכון

Batelka

New member
אני מסכימה איתך

האלבום הייבריד תיאורי היה האלבום היחידי שאהבתי של לינקין ומאז אני לא מתחברת בכלל לשירים שלהם ולא אליהם. לפעמים הם משחזרים רעיונות ופואנטות של שירים וזה כל כך מציק. חבל עליהם... ועל המסחור

Manic Subsidal

New member
אבל המושג מסחור זה מושג מהתחת

מה הופך את לינקין ללהקה "ממוסחרת"? או איך מסחור בא לידי ביטוי אצלם?

Shebo6

New member
מה הופך את לינקין לממוסחרים....

אולי הקטע שכמה שהם מגוונים יש כל מיני דברים בהם הם נשארים אותו הדבר, ואז אתה יכול להגיד מסחור בלה בלה בלה. אבל הם יכולים להיות סתם עוד להקה שיכולה לשעמם, הם לא חייבים תמיד להישאר ה"לינקין פארק" שכולם הפכו אותם אליהם... זה רף מאוד גבוה בשביל כזאת להקה צעירה...

Shebo6

New member
אם הייתי צריך לבחור אלבום

שייצג את הניו, לא הייתי בוחר אחד, הייתי חייב כמה. Significant Other או The Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water של לימפ, מה שתיבחרו (אני הולך על significant), Follow The Leader או Issues של קורן(אמא'לה יצא להם gratest hits!) (אני אישית עם follow) Hybrid Theory של לינקין, אין מה לעשות הם חלק חזק בסצינה... לא עולים לי עוד גדולים וחשובים לראש. [אל תגידו לי בלה בלה בלה פיספסת פול בלה בלה בלה, אם תשימו לב הלכתי על זרם מאוד מסוים בניו מטאל, הניו הראשוני בערך. אם למישהו יש עוד מה להוסיף בזרם הספציפי הזה (deftones ואחרים) אתם מוזמנים]

אמ...הלו....שכחתם את

סיסטם..אחת הלהקות שבאמת לדעתי יכולה לייצד הניו-מטאל בצורה מצויינת.... הכל ענין של דעה..אבל לינקין פארק..מוגזם לחלוטין

Shebo6

New member
עד כמה שנאהב או לא

לינקין כן שייכים חזק לזרם הניו מטאל... במיוחד הדיסק הראשון, אי אפשר להגיד שלא.. הייתה לו השפעה רבה על האנשים והרבה אהדה מסביבו... מה גם שבנה ללינקין שם של להקה עם רגש וזווית קצת שונה מ"ההתבגרות" של הניו מטאל... את סיסטם אני אישית בכלל לא משייך לניו. הם שונים מדיי בשביל לשים בתוך הניו... אבל לדעתי גם אינקובוס לא מייצגים את הניו, אז... ונצל"ש קטן, ידעתם שכל סיסטם בנויים מאנשים מארצות ערב? הסולן בכלל מיצרי...

בוקר טוב!!!

בוקר טוב!!!=ידעתי כבר :) כן ברור שלינקין פארק הם ניו-מטאל וסיסטם גם נחשבים לניו, לא שונים בכלל..יש להם פשוט סיגנון וביצועים שונים...ברמת העקרון הם ניו מטאל וזהו.

maxbass

New member
כמה פעמים אפשר לדון בזה??

ניו מטאל זאת הגדרה כללית מדיי... זאת הגדרה לקבוצת סגנונות חדשים של מטאל (הפן היותר קצבי של מטאל).... כאלה שאי אפשר היה לשייך אותם למטאל, אבל עם כל הדיסטורשנים לא היו סגנונות אחרים.... אז להגיד על להקה שהיא ניו מטאל זה להגיד על להקה שהיא "רוק כבד"... לכולם ברור שסגנון מטאליקה שונה לגמרי מסגנון קריידל... אבל אפשר להגיד בצורה כוללנית שהם מטאל.... כמו שאפשר להגיד על לינקין וסיסטם שהם ניו מטאל.... אבל הסגנונות שלהם שונים לגמרי ובינתיים אין הגדרות לסגנונות הספציפיים... ואם משייכים את הלהקות ההלו לסגנון הניו מטאל זה לא אומר שיש להם דברים במשותף.

McBlack

New member
מה זה קריידל? ../images/Emo4.gif

ועוד שאלה... בניו מטאל יש בדר"כ יותר צעקות, מלא תיפוף ותוכן עצבני על כל העולם, לא?

maxbass

New member
קריידל=cradle of filth

יש להקות ניו מטאל עם "יותר צעקות, מלא תיפוף ותוכן עצבני על כל העולם", ויש כאלה שלא.... גם בכל מיני סוגי מטאל אפשר למצוא אלמנטים כאלה

McBlack

New member
תשמע, הפורום הזה גוסס.

זה תמיד ככה או שבגלל שהמנהל עשה לכם קישט-קישט אתם מפורקים?

Shebo6

New member
תמיד...

אנחנו פשוט אנשים גוססים ואוהבים שהפורום יגסוס איתנו... אההה!

McBlack

New member
חיח...

זה ממש עצוב... אתם לויכולים לנסות להחיות אותו? לעשות משו? להציל אותו? הוא ממש מסכן כזה...

Shebo6

New member
אממ.. האם תסכימי להיות

המנהלת שלנו?? (והדבר היחיד שעולה לי בראש זה סצינת BDSM)

McBlack

New member
חחחחחח איזה כבוד (=

BDSM? אניודעת רק את הפירוש של ה-BSM, למה ה-D? <אני אמורה להתחיל איתך? אוי... להיות מיס פרינסיפלית... איזה מוזר...טוב נו, בקטנה. אתה חושב שיתאים לי כחול?

למעלה