היי לכם שוב...

Flip Flop Babe

New member
היי לכם שוב...

כתבתי פה פעם, אבל אני לא מתמידה... כזו אני, קוראת תמיד, אבל מרגישה לא שייכת כזו, אז לא כותבת.... למרות שלפעמים ממש בא לי לכתוב. הבעיה שלי היא ממש לא מהבעיות של זוג מעורב. לובסטר המחמד שלי ואני ממש כמו זוג רגיל, בעיקר בגלל שחלק מהמשפחה שלי פה, ובגלל שאני בארה"ב לא בגללו בכלל, אלא בגללי. הבעיה היא שאמא שלו פשוט לא אוהבת אותי. תבינו, הוא אף פעם לא היה הילדים שקשורים לאמא, הוא תמיד היה בחוץ לבד על אופניים וסקייטבורד. את האקסית שאיתה הוא היה בערך 6 שנים אמא שלו מאד אהבה, למרות שהם ממש לא היו זוג נחמד, הם פחות או יותר בילו את כל הזמן הזה בלהתחמק אחד מהשני. אפילו את האקסית של אח שלו היא אוהבת, וההיא ילדה קטנה ומעצבנת שרק מבזבזת את הכסף של אחיו כל הזמן... ורק אני כבשה שחורה ואומללה שכזו, נשאף אחד לא אוהב... מה שמעצבן זה שאני ממש רואה את עצמי מבלה איתו את החיים שלי, וזה קצת מדכא לחשוב שאמא שלו לא אוהבת אותי... אני מנסה, אלוהים יודע שאני מנסה... אבל נשבר לי מלנסות, ועכשיו אני פשוט אפתית לחלוטין למשפחה שלו. זה לא שהיא רעה אלי, או משהו כזה, זה פשוט העובדה שהיא לא אוהבת אותי, שהיא לא רואה בי מישהי שהיא הייתה רוצה לראות בכל פעם שהיא לבקר את הבן שלה, וזה כואב. אני והלובסטר כבר שנה יחד, וההורים שלנו אף פעם לא נפגשו. אני פשוט מפחדת שהם לא יהיו נחמדיפ לאמא שלי ואמא היא המשפחה שלי פה, אני לא אתן לאף אחד לפגוע בה... אני לא יודעת, אני מרגישה שאני סתם כותבת שטויות, ושלאנשים אחרים פה יש בעיות אמיתיות, שאני פשוט מתלוננת... אבל שמרתי את זה בפנים הרבה זמן, ואין לי כח יותר... אני בחיים לא אחשוב על לעזוב אותו בגלל זה, אבל זה מקשה וכואב. גם הלובסטר לא מתנהג כאילו מזיז לו מה אמא שלו חושבת... הוא לא מעריך את הדעות של בני המשפחה שלו יותר מידי... אבל לי אכפת, יש לי ג'וק כזה שאני פשוט לא יכולה לסבול שמישהו לא יאהב אותי בלי סיבה. אם רק הייתה לה סיבה אז בכיף הייתי שונאת אותה חזרה, אבל אין לה וזה פשוט משגע אותי לפעמים. טוב, תודה שהקשבתם. flip flop

yaelisam

New member
אלו לא שטויות בכלל....

לדעתי זה נורא חשוב להרגיש נוח עם המשפחה של בן הזוג... ןאני אומרת נוח ולא יותר מזה- כי זה לא צריך להיות יותר מזה. ברור שעדיף אם האהבה תפרח גם בינך לבין משפחתו אבל זה לא חובה. מה שכן חובה בעיני שתהיה פתיחות כלשהי בינכם. האם דיברת פעם עם אמא שלו בפתיחות כזאת של: אני רוצה לדעת מה את חושבת ומה את מרגישה ואני אגלה לך אץ אוץו הדבר עלי? לפעמים שיחות כאלה מחממות קצת גם את האנשים הכי קרים. אני חושבת שגם אם היית יודעת מה הסיבה שהיא לא מתה עליך, אם בכלל יש איזו סיבה קונקרטית כזאת- זה לא היה עוזר. כי אף פעם אנחנו לא באמת מודעים לסיבות שבגללן אנחנו לא אוהבים מישהו. זה נמצא הרבה בתת מודע, ואנחנו אף פעם לא נמהר להודות שאנחנו לא אוהבים מישהו בגלל סיבה אחת או שתיים- תמיד ננסה לשכנע את האחרים- שיש לנו מלא סיבות וזה נורא מוצדק. ככה שהגישה שלך לא צריכה להיות- למה היא לא אוהבת אותי,לדעתי, אלא- איך לחמם לה קצת את הלב כלפי. זה לא קל- זה להיות ה- bigger person אבל זה יכול לעבוד. ואל תשכחי שגם אם בסופו של דבר תתאהבו אחת בשניה- זה יקח מלא זמן, ושהמטרה העיקרית שלך היא לגרום לכן להרגיש נוח אחת בחברתה של השניה- כי זו מטרה מציאותית יותר מלגרום לה לאהוב אותך כבמטה קסם- ולהודות שמאילו סיבות שלא יהיו- היא טעתה לגביך.... בהצלחה יעל

Flip Flop Babe

New member
אני בערך יודעת מה הסיבות,

או לפחות איך שהיא רואה אותן... מבחינתה לובסטר לא מבלה מספיק זמן עם המשפחה. מה שאבסורדי זה שהוא לא בילה איתם זמן בכלל גם לפני שהתחלנו לצאת... זה מה שמוזר. וכן, אני ניסיתי המון פעמים לדבר איתה. אם זה לספר לה דברים אישיים על החיים שלי, אם זה להתעקש שאנחנו נבקר אותה (ואת שאר המשפחה) עם הלובסטר לעיתים קרובות, אם זה להזמין אותה אלינו, אם זה להזמין אותה לאכול איתנו... והכל נחמד באותו הרגע, אבל עובר במהירות שיא. אמא שלי אוהבת את מי שאני אוהבת, ותמיד היה ככה. גם אם החבר שלי היה היצור ההכי נוראי בעולם, אמא אהבה אותה, כי זה לא מקומה לגרום לי קונפליקטים עם בן הזוג. ובגלל זה קשה לי כל כך לקבל את הגישה הזו... flip

yaelisam

New member
אז יקירה...

נראה לי שאין לך המון מה לעשות בנידון. היא תמיד תאשים את כל העולם חוץ מאת הבן שלה- שהיא לא רואה אותו מספיק... פגשתי כאלה כבר בעברי... אני חושבת שמה שהכי טוב לך עכשיו יהיה לשנות את החשיבות של זה אצלך בסדר העדיפויות. נכון שזה יהיה ממש קשה- אבל לא בטוח שיהיה לזה מוצא אחר...עשי לעצמך טובה ותזכירי לעצמך כל הזמן שמה לעשות איתהאת פשוט צריכה להיות politicaly correct וזהו זה. בלי פוצי מוצי... תשתדלי לא לתת לזה להיכנס בינך ללובסטר שלך... את לא תהיי זו שתשנה שנים של מערכת יחסים בינו לאמא שלו (את זה נראה לי שאת יודעת טוב מאד)- אז קבלי אותו כמו שהוא- והמערכת יחסים שלו עם אמו- היא חלק ממנו...

nanna banana

New member
Hey flip flop

Well I agree with Yaelisam but at the same time from personal experiance I will say that you can't win them all... just like you I feel the need to know why if someone doesn't like me but- there I met my Husband and as someone who comes from a very warm and open Israeli family he comes from a very cold Finnish family and to top this he was married before and had a very nasty divorce.. his parents are very very cold and the relation there is complex, I tried to get close to his mother, but at some point found out that this has nothing to do with me, she doesn't even know me, it's their relations I can't mend something I didn't break and I need to eccept that sometimes people won't want to be 'friends' or nice to me for a reason that I will never know or be ab;le to do something about it. It was very painful and hard to accept, I always dreamt of a good relations with my mother inlaw especialy since my own parents are gone. So besically all I'm saying, try but if it doesn't worl let go. Good luck!!!

Flip Flop Babe

New member
הבעיה היא,

שזה רק כלפי... את האקסית שלו ושל אחיו היא ממש ממש אהבה, כאילו ברמות של לקחת אותן לשופינג ולהגיד להן כמה היא אוהבת אותן. מה שמעצבן זה שהיא עשתה את זה לאקסית של אח שלו ממש לפני. מצד אחד קריסטינה היא כל כך מושלמת, ומצד שני אני סתם כזו, לא משהו. ואם כל הכבוד לכריסטינה, אני לפחות שפויה. זה מרגיש כאילו היא סופר חמה לכולם, רק לא אלי, וזה מה שמציק. סתם דוגמא: כשאני והלובסטר התחלנו לצאת הוא היה עדיין בלימבו עם האקסית, היה ברור שזה ניגמר, אבל הם עדיין דיברו מידי פעם.. בפעם הראשונה שפגשתי את ההורים שלו (משהו כמו חודש אחרי שהכרנו, קצת פחות נראה לי) הדבר הראשון שאמא שלו אמרה זה "לובסטר, מה שלום אנג'ל (האקסית שלו)? דיברת איתה לאחרונה?" איך לכל הרוחות אני אמורה להרגיש? זה מה שמעצבן, העובדה שזה רק כלפי... flip

atlanta3

New member
יכול להיות שהיא כל כך אוהבת

אותן בגלל שהן אקסיות ? ולא נוכחיות.

nanna banana

New member
Well, maybe...

Maybe she hass something in common with Christine... and maybe she doesn't feel that miss perfect is a threat, and maybe she feels differently to the lobster than to his brother there and maybe she's afraid to feel for you and get closer in case it'll end... are many maybe but time will make a difference, she has the benifit of being the mother.. it is annoying but what I'm sure that in your case with time, once she sees that your not going anywhere then there's a chance that things will change. I'm afraid that in my case, I'm his wife for the past 3 years, she has contact with his brother's partner, but with me somehow it's different... but I've learned to eccept it the same way I accept my parents being dead, sounds horrible I know but that's life...

yaelli10

New member
סו וואט...

באיזו תדירות את רואה אותה? אני בדיעה של אטלנטה. אין לי מושג כמה זמן יצא הלובסטר שלך עם האקס, ייתכן שנרקמו בינהן קשרים חזקים. קחי בחשבון שלאנשים מבוגרים יש נטייה להתקשות להתרגל למציאות חדשה. אני לא מבינה למה את צריכה לעשות השוואות בינך ובין כריסטיאנה. בסופו של דבר היא תתרגל ותמצא גם את המיוחד והטוב בך, הרי הוא קיים בכולנו. העיקר - הקשר שלך עם הלובסטר. (אגב מה זה לימבו?)

Flip Flop Babe

New member
אני יודעת שאתן צודקות...

פשוט קינאתי קצת בעובדה שלכולם יכול להיות קשר טוב איתה, ורק לי לא... יעבור לי. חחח, לימבו זה מצב ביניים כזה... את יודעת, זה המצב אליו מגיעים תינוקות שלא הוטבלו או משהו כזה... בארה"ב מתארים ככה משהו שעוד לא נגמר, משהו באמצע כזה. היה לי ריב כזה מציק היום עם הלובסטר :( למה הוא יכול להיות הכי מקסים שבעולם כשאנחנו יחד, אבל כשחברים לידו להגיד עלי שאני מנסה לשנות אותו ועוד המון שטויות בכלל לא נכונות? :(

alovelylady

New member
אני גם כמו yaelisam חושבת

שזה לא שטויות... אני ממש לפני יומיים נפרדתי מההורים של החבר שלי ואני ואמא שלו היינו עם דמעות בעיניים... והכוונה בכך היא שזה דיי חשוב ואני חושבת בעיקר לבחורות זה חשוב שאמא לפחות תחבב ותסמפט אתן. הסיבות כמו שקודמותי ציינו יכולות להיות הרבה או לא קיימות בכלל, לי דווקא עולה בראש הרעיון שאולי דווקא העובדה שאת שונה מארץ אחרת מטרידה אותה? ואפילו העובדה למשל שהיא חושבת שבנה לא מבלה מספיק זמן עם המשפחה למרות שלא עשה זאת בעבר מעידה שהיא קצת מקנא... הרי טענת שאת האקסית שלו היא אהבה למרות שהם לא יסתדרו ואולי דווקא העובדה שהם לא היו ממש קרובים נעמה לה.. ועצם זה שאת והחבר שלך קרובים ומסתדרים טוב לא כ"כ נחמדה עבודה- הרי זה לא כ"כ מוזר שלאמהות יש בעיות עם החברות של הבנים שלהם. בכל מקרה כל ההשערות שהעלתי הם באמת רק השערות וגם אם חלק מהם נכונות זה לא משנה... אם זה לא משתנה אז תמשיכי הלאה... הרי אין טעם שתרגישי כ"כ רע לגבי משהו שאת לא יכולה לשנות. המון בהצלחה:)

אלוניס

New member
נראה לי

שהפורום האידיאלי בשבילך הוא "חמותי ואני". תגלי בקלילות ששלך אפילו די נחמדה יחסית... ניסית למשל לרחרח איך זה היה בתחילת הקשר שלו עם האקסית? עד כמה היא הייתה "נחמדה"? כמו כן יותר מסביר שהיא גילתה ששם הכפתור שלך, שאת הקבלה שלה ובדיוק בדרך הזאת את צריכה - ולכן את זה בדיוק היא לא תיתן. מעין משחק כוח מטופש. נסי לא לעשות מזה דו קרב. שתשחק עם הקיר. ותחשבי רגע - אם היא ככה מולך - לפחות היא ישירה ודוגרית. היה יותר טוב שהיא תזמין אותך לקניות ובקניון תרד עליך למשל ליד המוכרת או תכוון אותך לקולבים הלא מחמיאים? סתם כדי להיכנס לך לוריד? לא מדובשה ולא מעוקצה. באים, מבקרים, הולכים. בעצם אם אני מבינה נכון - התחושה הבאמת בעייתית היא שאימא שלך חסרה לך ואז היחס הקריר של חמותך בולט לך פי אלף. בארץ בטח היית שמה עליה פס. תחזיקי מעמד.

Flip Flop Babe

New member
אמממ

לא יודעת אם לא הסברתי טוב, אבל אמא שלי גרה במרחק רבע שעה נסיעה ממני... זה לא שאני לא בארץ, זה ממש לא מזיז לי... וכתבתי פה בגלל שאני קוראת פה לפעמים, ו"מכירה" אתכם קצת...

atlanta3

New member
אז באמת אל תתאמצי ...

זה נעים לדעת שאוהבים אותך במיוחד משפחה של אהוב אבל גם אם לא לא סוף העולם. הורי אישי מאד אוהבים אותי אבל האחים והאחות לא במיוחד. אני לא חושבת שזה משהו אישי פשוט אני מאד שונה וזרה להם. ואולי גם העובדה שאין לי נטייה אלכוהליסטית
בשנים הראשונות כל כך התאמצתי ואחר כך הבנתי שאי אפשר בכוח .

mic26

New member
היי גם מכאן

פליפ היקרה, את לא חייבת להתחבב על חמתך. סיפורי כלה-חמות הם כל כך שכיחים ומה הפלא, בא הלובסטר שלך ומצא אישה שהוא אוהב לפחות כמו את אמא שלו... הוא עזב את ביתה (לא משנה מתי) והוא חי איתך. עצתי לך היא שלא תתאמצי יתר על המידה. את לא צריכה להיות חברה שלה, היא אמא של אהובך וזה הכל. את לא צריכה לשנוא אותה בחזרה. תעריכי אותה על כך שהיא גידלה את הלובסטר שלך. וזהו... קורקטי. לי אין בעיה עם אמא של גרג, כי היא מאוד רחוקה. אבל אחותו ממש שנאה אותי בהתחלה ועשתה לנו את המוות. לשמחתי היא התבגרה מאז והיום אוהבת אותי נורא ומצטערת על אותה תקופה. אני מקווה שגם אמא של הלובסטר שלך תתעשת.

למעלה