היי לכולן, אשמח לקרוא חוות דעת...

veredj

New member
היי לכולן, אשמח לקרוא חוות דעת...

אז לא מזמן סיפרתי שאני מתחתנת והחלטתי לעשות מתנה לאורחים: חמסה עם מגנט והטבעה של חותמת. לפני כמה ימים קיבלתי את החותמת ממרס והיא פשוט מקסימה, אני מתה עליה כל כך. המון זמן לא עסקתי בפימו כי אני וחבר שלי (בעלי לעתיד) פתחנו עסק אז משקיבלתי את החותמת פתחתי את כל הארגזים והתשוקה חזרה ברגע. זה פשוט היה כיף גדול ואם לא היו לי מבחני סמסטר הייתי עושה זאת מבוקר עד לילה... אלו בינתיים התוצרים הראשונים, נשאר לצבוע את ההחתמה ולהכין כמות עעעענקית... נו טוב, יש עוד 4 חודשים... אשמח לשמוע חוות דעתכן בעניין. תודה רבה!!!!

YonatDascalu

New member
יצא נהדר הצבעים שבחרת נהדרים והפרח מקסים והכי חשוב שיהיה במזל טוב !!!

pninamos

New member
רעיון מקסים ומדליק

אבל.....לפני החתונה שלי הייתי מאוד לחוצה.....

patttty

New member
טיפ: את יודעת שאת יכולה להשתמש בעט...

ג'ל במקום לצבוע עם אקריליק? אני עשיתי כך לחמסות שהכנתי לבר המצווה של אחיין והדבר חסך לי כאב ראש ועבודה!! מזל טוב! האורחים נהנים לקבל כאלה מתנות יפות

veredj

New member
באמת??? והיום כמעט החלטתי שאני מוותרת על זה..

כי זה באמת עבודת נמלים. איפה אפשר לקנות כזה??? תודה רבה!

לולי432

New member
היי veredj

קודם כל מזל טוב... בקשר לחמסות... הם מקסימות.....

Little P

New member
ממש אהבתי :)

הרעיון מקסים והביצוע יפייפה! :) שיהיה המון מזל טוב וחיים מאושרים!!!

ayeletbeads

New member
מאוד יפה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ומזל טוב ../images/Emo50.gif../images/Emo49.gif

אני חושבת שזו מתנה יפייפיה שכולם יעריכו ואני בטוחה שתגיעי לבתים של קרובים במשך שנים רבות עוד יהיה המגנט על המקרר....וזה ימשיך לחמם לך את הלב

veredj

New member
תודה רבה!!!

העלית לי חיוך בזמן תסכול של מבחנים... אני מאוד מעריכה את התגובה שלך ושל כולן....

אוה ב1

New member
שיהיה במזל טוב אז כך...

החמסות עשויות מקסים. לדעתי, הרקע מגניב, הכיתוב ניפלא, הפרח מקסים. אבל את העלים הייתי עושה מעודנים יותר (שהשחור פחות יבלוט) אולי במעבר צבעים ואף הייתי שמה קודם את העלים ועליהם את הפרח.

מ ר י ם1

New member
היי, לקחת על עצמך "מלא" עבודה

ושרק יהיה בהמון מזל. החמסות מקסימות, אבל גם אני חושבת שאוה צודקת, העלים מעט מופרזים, אולי להקטין מעט את גליל העלה, ולהניח מעל את הפרח. חוץ מזה התמונה ענקית, אז הקטנתי

veredj

New member
תודה רבה רבה רבה

לקחתי לתשומת ליבי את עניין העלים. את האמת הכנתי גליל ממש ארוך של העלים אז בינתיים אני אשים אותם מתחת. יונת, הייתי צריכה להיזכר בכל מה שלימדת אותי אחרי כמעט חצי שנה שלא נגעתי בזה... אכן לקחתי על עצמי פרוייקט אבל החל מחודש הבא אני מסיימת ללמוד את הסמסטר אז יהיה לי המון זמן פנוי. מרגע שהפרחים מוכנים אז זה ממש שטויות להכין את זה.. תודה לכולכן. ההערות שלכן ממש חשובות לי! בנוסף, מישהי יודעת איפה אפשר לקנות שקיות אורגנזה קטנות ויפות?

YonatDascalu

New member
בקשר לכיתוב אם את רוצה למרוח לכה, באזור שמילאת עם עט הג'ל, תטפטפי מלמעלה את הלכה שלא ימרח

veredj

New member
תודה רבה לכולכן... שתי שאלות לי אליכן

קודם כל זה לא ייאמן כמה הפורום הזה תומך. לא ציפיתי לכמות כזאת של הודעות תומכות.... אתן מחממות את ליבי... דבר שני, בקשר לעט ג'ילי אשמח אם תאמרו לי איפה להשיג ואם יש חברה מסויימת שמומלצת? דבר שני, הרי הרבה זמן לא עסקתי בפימו אבל כן ציפיתי בעקביות בעבודות שלכן.התמוגגתי ותמיד רציתי לחזור. ראיתי גם שהרבה עבודות נעשות עם האקדח הירוק, אם אני לא טועה... בעבר קניתי את ה"מזרק" הזה של אומגה והוא גרוע בעיניי. יש מישהי שיודעת לומר אם יש הבדל ביניהם, כמה עולה האקדח הירוק ואיפה הכי זול???? שוב, תודה רבה לכולכן אתן מדהימות!!!!!!!!!!

למעלה