היי לכולם:)

TiNkEr BlAcK

New member
היי לכולם:)

שמי שחר , ואני בת 16 מהרצליה אני מאווווווווד אוהבת ריקודי בטן, ואני חושבת שאני עושה את זה די יפה.. לא למדתי, ה די בא לבד.. אולי חוץ מ 6 שיעורים בקושי שלא נתנו לי ממש כלום.. אבל המורה בסדר ונורא נחמדה, אם מישהו צריך באיזור הרצליה נא לשלוח לי מסר :) בכל מקרה, רציתי להודיע, שאני אשכנטוזית מלאה, ואני אוהבת ריקודי בטן, ורוקדת טוב! ואני מכירה אחת פולניה 100% שרוקדת יפה מאוד.. אז זה לא קשור בהחלט למוצא, זה קשור לדברים אחרים:) בכל מקרה, הבעיה שלי היא שאני לא רוקדת כמעט, כי המוזיקה שאני שומעת ומתקשרת אליה, היא לגמריייי לא מזרחית, ואני מתגעגעת..
הפעמים היחידות שיוצא לי לרוד הם לבד בבית, וזה לא קורה הרבה.. אתם רוקדות רק במועדונים? או מבקום אחר? כי עם חוג לריקודי בטן לא הולך לי.. אני לא אוהבת שאומרים לי מה לעשות ואיזה תנועה, אצלי זה בא טבעי לפי איך שאני מתחברת למוזיקה.. :)

הו! שלום לך! ../images/Emo24.gif ../images/Emo20.gif

דברים יפים כתבת כאן
קודם כל, יפה ההזמנה שלך למחפשות בהרצליה, ואני אפנה את הבחורה שחיפשה בהרצליה- אליך... נראה לי שהיא אפילו בערך בת גילך... בקשר לחיבור למוזיקה- גם אני ברמה העקרונית המוזיקלית מקשיבה להנאתי לסוגים אחרים של מוזיקה- ממוזיקה שמתאימה בהכרח לעינטוז- אבל מצאתי כמה שירים שמאד התחברתי אליהם, ועשיתי לי שני אוספים של שירים לריקודי בטן, ולפחות פעמיים בשבוע אני שמה אותם אצלי במערכת, ומענטזת לי להנאתי... אז אל תבחלי גם בזו הדרך! בנוסף, ככל שעובר הזמן שהפורום הזה אוןליין, יותר ויותר מתגבשת אצלי התחושה שאולי אפשר אפילו ליזום פעילות חברתית כזו דרך הפורום- מעין ערב עינטוז שכזה, בו נתקבץ כולנו במקום אחד (בית או מועדון שנושה כאן תוכל להמליץ לנו עליו
), ונלמד אחת מהשניה (ומהראשון
שנעלם בינתיים מעל גבי הפורום אחרי הצצה חטופה...) תנועות חדשות- שהרי נראה לי שנכון יהיה לומר שעיקר כישרונם של הרוקדים יפה- הוא בחיקוי תנועות ריקוד שמוצאות חן... אז אולי.... בינתיים ניתן לפורום לרוץ עוד קצת, אבל זה רעיון יפה. זהו.

lizard

New member
אחלה של רעיון

אני אבוא עם נרגילה ובגדי אפאנדי ואתן תרקודנה מולי.... מה? אסור לפנטז?

lizard

New member
באסה איתך

את לא אוהבת אותי
את חייבת לי הופעה, למקרה ששכחת
ברור שהריקוד הוא למענכן. אבל כמו שאמרתי, גם למכורים לנרגילות מסטולים שכמותי מותר לפנטז לא?

TiNkEr BlAcK

New member
בשמחה!:)

רעיון חמוד מאוד, אבל אני.. מתביישת.. אני אמנפ רוקדת בחברה אנשים שלא ידועים לרקוד, אבל בחברת נשים שרוקדות יפה ריקודי בטן? מי אני בכלל? :) בעצם, שחושבים על זה, הלוואי והיה לי מקום שאני אוכל לרקוד ולרקוד איך שבא לי, בלי שישפטו אותי ויגידו לי "נכון" או "לא נכון", "תרימי יותר פה", "תזיזי יותר שם".. רעיון נחמד מאוד:) בכל מקרה, תהנו לכם במפגש..! אני יותר טובה בריקודים לטיניים,אני לא מבדילה ממש בין שני הריקודים, כי לפעמים במוזיקה מזרחית אני שמועת קטעים לטיניים ולהפך.. ולכן, אני רוקדת את שניהם בערך בערך אותו דבר.. ואני גם יותר מתחברת למוזיקה לטינית.. בכל מקרה, שניהן ריקודים מהממים, שכל אחת כולל כולןיכולה לרקוד. לפי דעתי לפחות, זה לא קשור ביכולת ה"ריקודית"שלך, אלא אם את אוהבת ומתחברת למוזיקה בנשמה..

TiNkEr BlAcK

New member
וסתם ../images/Emo32.gif חמודון..:)

לכל מי שיש קאזאא ואחיותיו המורידות שירים, חובה חובה להוריד את השיר: shik shak shok שיר מקסים ביותר, במיוחד ההתחלה, המשלב בתוכו את כל קצבי ריקוד הבשן, שקט, בינוני, ומהיר.. משהו מדליק!

לדעתי זה רעיון מעולה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וצריך לממש אותו, אפשר גם בבית
פרטי לאו דווקא במועדון לא? אז אני משאירה לך לארגן את הפרטים אבל כולכן בהחלט מוזמנות לבית שלי בהוד השרון, עד אז יש לי זמן להשתפר ולהשתכלל... אני לא רוקדת כל כך טוב (למרות שבטח זה נמצא אצלי איפשהוא ועוד לא כ"כ יצא...), אני מתחילה עכשיו ללכת לחוג אחר, הפעם בהוד השרון ששמעתי שיש שם קבוצה מעולה (צפו לדיווחים מהשטח...). אחותי לעומת זאת רוקדת מדהים! גם סלסה וגם ריקודי בטן. אומנם המטרה היא שנרקוד אבל גם שנכיר ונלמד דברים חדשים, כך שאני אשמח להיות זו שהפגישה הראשונה הייתה אצלה...

בכיף!!!

בטח שאפשר בבית, זו גם ההעדפה שלי, אישית... בכל אופן, נראה לי שכדאי לחכות עם זה עוד קצת, אולי עד התפתחות קצת יותר רצינית של הפורום... דווחי מהשטח, ספרי לנו מה את לומדת...

למעלה